18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
LOADING... 2011-12-07, 0:18
@Velture

A dlaczego TVN to Tusk Vision Network ?
Zgłoś
Avatar
plugnplay 2011-12-07, 0:57
@up
bo jest to stacja stronnicza w kierunku PO i Tuska, oczerniajaca konkurencje i pomijajaca niewygodne dla wizerunku PO fakty. Juz nie mowiac o nadwornym slugusie Wojewodzkim, ktory wysmiewa wszystkich poza Tuskiem
Zgłoś
Avatar
LOADING... 2011-12-07, 1:38
Dla mnie to jeden chuj bo jak oglądam wiadomości na TVP, TVN czy POLSACIe to wszystko jedno i to samo leci Nie widzę różnicy
Zgłoś
Avatar
bodekblazej 2011-12-07, 8:26
UP@

Wasza wymiana poglądów jest już na poziomie ściany wydobywczej węgla kamiennego.
Zgłoś
Avatar
androgenius 2011-12-07, 9:51
3 sekundy, tyle obejrzałem by skapnąć się, że wrzuciłeś, chuju, tego przykrego żółtka z tvn-u.
Zgłoś
Avatar
C................l 2011-12-07, 10:00
Ale pierdolicie oczywiście że TVN jest stronniczy ale że tak powiem jebie mnie to bo to jedyna stacja która od czasu do czasu puści jakiś ciekawy film (choć ostatnio coraz rzadziej). A po twojej wypowiedzi Velture domyślam się że jesteś PISlamistą i wyznawcą Jarka Boga jedynego i jego żony Alika która do nieba wstąpiła.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2011-12-07, 10:20
kasztan_85 napisał/a:

Ale pierdolicie oczywiście że TVN jest stronniczy ale że tak powiem jebie mnie to bo to jedyna stacja która od czasu do czasu puści jakiś ciekawy film (choć ostatnio coraz rzadziej). A po twojej wypowiedzi Velture domyślam się że jesteś PISlamistą i wyznawcą Jarka Boga jedynego i jego żony Alika która do nieba wstąpiła.


Pudło. Strzelaj dalej.
Zgłoś
Avatar
LOADING... 2011-12-07, 12:45
Velture napisał/a:


Pudło. Strzelaj dalej.

_________
Chcesz mi pojechać? Rób to śmiało - i tak po napisaniu tego posta więcej w ten temat nie wejde i nie przeczytam. Pozdrawiam.



Musisz podpis zmienić bo do obecnego się nie stosujesz
Zgłoś
Avatar
nozi9891 2011-12-07, 13:15
ale wy jesteście pojebani. nikt nikogo nie zmusza do oglądania jakiegokolwiek filmiku. gimbusy lamusy leceokurwy studenciaki czy fizole lub chuje na stołkach jeden chuj.
Zgłoś
Avatar
Misiek480 2011-12-08, 1:42 2
Velture dobrze mówi, śmieją się z ,,moherów" a sami są bardziej zafascynowani ,,tuskiem" i ,,palikotem" niż babcie Kaczyńskim
Zgłoś