18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
~Velture 2011-12-06, 17:56 33
Jakbym chciał to gówno obejrzeć to bym odpalił tusk vision network i obejrzał. Na chuj to wrzucać tutaj?
Ogladajcie dalej takie ogłupiające programy sobie ale nie narzucajcie innym w necie aby to oglądali.
Zgłoś
Avatar
the_satyr 2011-12-06, 18:12 6
Velture przecież nikt ci tego nie kazał włączać, nie stał nad tobą i Cię nie napierdalał jak nie włączyles
Zgłoś
Avatar
Polacheck 2011-12-06, 18:26 5
Velture napisał/a:

Jakbym chciał to gówno obejrzeć to bym odpalił tusk vision network i obejrzał. Na chuj to wrzucać tutaj?
Ogladajcie dalej takie ogłupiające programy sobie ale nie narzucajcie innym w necie aby to oglądali.



Po pierwsze może dlatego,że nie wszyscy przepadają za podaną przez ciebie stroną bądź jej nie znają.Po drugie wstawiłem ten filmik nie po to,aby nabijać się z naszych gównianych,skorumpowanych władz,ale po to,aby osoba oglądająca ten filmik uśmiechnęła się i chociaż na chwilę zapomniała o trudach bądź niepowodzeniach jakich dziś doznała.
Zgłoś
Avatar
sowiak92 2011-12-06, 21:26 4
@Velture
Jestem zapracowanym człowiekiem i nie mam czasu przeglądać tryliona stron. Ale co ty zreszta mozesz wiedziec, dla ciebie zapierdol to nauka na test gimnazjalny
Zgłoś
Avatar
~Velture 2011-12-06, 21:41 3
Powiedział 16 letni gimbus i 19 letni liceobus.

16 letniego gimbusa rajcują takie głupoty a 19 letni jest tak zapracowany nic nie robieniem przedkompem ,że nie umie kojarzyć faktów. tusk vision network to skrót od TVN..... No ale rozumiem. Dzieci nie ogarniają skrótów dorosłych.
Zgłoś
Avatar
Talth92 2011-12-06, 21:41 4
Nie wiem jak można jarać się tym jebanym mongołem u1bator -.-
Zgłoś
Avatar
Kamm 2011-12-06, 21:45
Reakcja forumowicza:
"Gdzie jest orzełek? hahahhaha Dobre "

Lecz po pewnym czasie:
"Ten koleś ma 16 lat. Gówniany ten filmik ."

Wypociny sadola:
"Jesteś chuj. Idź się uczyć. Nic nie wiesz o życiu itp."

Oto w ten sposób przedstawiłem sytuacje równania z gównem gimnazjalistów. I chuj macie racje, jechać po gównażerii. Takie gówno z 1 klasy gimnazjum łazi z szlugami, a i jeszcze kto ile wypił. Tępić te ścierwo.

Filmik napchany humorem jak mucha gównem.

Matizwa, tylko nie płacz. Jakby co do Ciebie nic nie mam
Zgłoś
Avatar
ezi87 2011-12-06, 22:03 3
Jebany mongol robi program o polskim godle w Polsce. Powinien na targu skarpetki sprzedawać!
Zgłoś
Avatar
pieto90 2011-12-06, 22:05
w dupe jebany biedroń, jak go wyśmiali na mównicy to miał pretensje, że mają skojarzenia i się źle zachowują, że niby bez kultury. tylko czego ten pajac oczekuje skoro sam mówiąc "ja złapałem policjanta za pałkę i próbowałem go..." uśmiecha się? Przecież kurwa sam się z tym obnosi i afiszuje.

PS: i dobrze ze mu wjebał policjant, jak mu narzędzie pracy chciał wyrwać...
Zgłoś
Avatar
McCzarny 2011-12-06, 22:05 4
Velture napisał/a:

Powiedział 16 letni gimbus i 19 letni liceobus.

16 letniego gimbusa rajcują takie głupoty a 19 letni jest tak zapracowany nic nie robieniem przedkompem ,że nie umie kojarzyć faktów. tusk vision network to skrót od TVN..... No ale rozumiem. Dzieci nie ogarniają skrótów dorosłych.


Skrótów dorosłych Wiek nie musi być adekwatny do bystrości - dzielenie telewizji na partie i polityków jest naprawdę denne. Jak się jest ciemną masą i gdzieś się usłyszy, że taki TVN jest telewizją kontrolowaną przez Tuska to już lepiej dla własnego bezpieczeństwa w ogóle nie włączać tego kanału? Czy Ty jesteś aż tak podatny na kontrolę, że musisz negować cały kanał z takiego powodu? Jakbyś chociaż sam na to wpadł... a nie szedł tym idiotycznym nurtem "TVN jest be". Jakbyś miał choć trochę swojego rozumu to byś wiedział, że taka negacja zawęża horyzonty.
Nie podniecam się polityką dla tego wkurzają mnie ludzie powtarzający idiotyczne hasła propagowane przez idiotów. Tym bardziej "dorośli" co się podniecają zasłyszanymi skrótami <-żeby nie było, że dałem się ztrollować

Chyba jednak dałem się ztrollować
Zgłoś
Avatar
Polacheck 2011-12-06, 22:06
Kamm napisał/a:

Reakcja forumowicza:
"Gdzie jest orzełek? hahahhaha Dobre "

Lecz po pewnym czasie:
"Ten koleś ma 16 lat. Gówniany ten filmik ."

Wypociny sadola:
"Jesteś chuj. Idź się uczyć. Nic nie wiesz o życiu itp."

Oto w ten sposób przedstawiłem sytuacje równania z gównem gimnazjalistów. I chuj macie racje, jechać po gównażerii. Takie gówno z 1 klasy gimnazjum łazi z szlugami, a i jeszcze kto ile wypił. Tępić te ścierwo.

Filmik napchany humorem jak mucha gównem.

Matizwa, tylko nie płacz. Jakby co do Ciebie nic nie mam



Chyba liceum tępaku.Co do reszty mogę stwierdzić,że jest to wypowiedź typowa dla wyrośniętego gówna,które ledwo co skończyło 18 i,które,jak przypuszczam,tępili rówieśnicy

Kamm ja tez nic do ciebie nie mam ale przystopuj trochę z tym ścierwem i gównażerią
Zgłoś
Avatar
Kamm 2011-12-06, 22:35
Matizwa, Twój opis mojej osoby powstał na podstawie własnego doświadczenia?
Zgłoś
Avatar
krycha7 2011-12-06, 23:01
Rzygam tymi docinkami. POlicja jest taka zajebista i tak zajebiście pracowała 11.11? Dobra niech Te Wał En już zamknie mordę, boli ich ten wóz transmisyjny.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2011-12-06, 23:55
Matizwa napisał/a:



Chyba liceum tępaku.Co do reszty mogę stwierdzić,że jest to wypowiedź typowa dla wyrośniętego gówna,które ledwo co skończyło 18 i,które,jak przypuszczam,tępili rówieśnicy

Kamm ja tez nic do ciebie nie mam ale przystopuj trochę z tym ścierwem i gównażerią


więcej przecinków!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie