18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:46
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
Avatar
SkoPio1 2024-05-08, 22:39 2
Nagrywający nie ma abonamentu na hamulce?
Zgłoś
Avatar
JanzDukli 2024-05-08, 22:49 55
SkoPio1 napisał/a:

Nagrywający nie ma abonamentu na hamulce?



A Ty jesteś żydem, że z poszkodowanego próbujesz zrobić sprawcę?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-08, 22:55 7
JanzDukli napisał/a:

A Ty jesteś żydem, że z poszkodowanego próbujesz zrobić sprawcę?


Wiesz co, myślę że miala na myśli bardziej cos w stylu: koleś widział że pojeb na niego zjeżdża i nie hamował. Zapewne probowal być szeryfem.
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-05-08, 23:34 21
Elegancko. Może to nauczy patałacha nie wpierdalać się innym przed nos.
Zgłoś
Avatar
Will70 2024-05-08, 23:49
Dlatego właśnie mam lęki przed kupowaniem takich zjebanych pick-upów. Kładzie się toto jak blondynka za Proseco.
Zgłoś
Avatar
daminoday 2024-05-09, 0:27 3
Ewidętnie wina tego co zawinił
Zgłoś
Avatar
smc 2024-05-09, 1:01
Mam Dodge RAM i uwielbiam takie filmy.
Zgłoś
Avatar
mateuszsick 2024-05-09, 7:22 5
Bardzo dobrze. Się nie potrafi pasa zmienić jak człowiek to zapierdolił dacha i na przyszłość będzie gwiazda wiedzieć żeby drogi nie zajeżdżać. Chociaż teraz panuje inteligencja na świecie i wielcy ludzie w swoich mercedesach nie odróżniają pasów ruchu i tak jedzie lewym skręca w prawo potem prawym i skręci w lewo jak kurwa jedzie środkowym to całkiem nie wiadomo gdzie pojedzie bo jak by jechał lewym to by było wiadomo że skręci w prawo a tak ni chuja nie wiadomo. Sytuacja zgodna z normami.
Zgłoś
Avatar
DEADmanPL 2024-05-09, 8:55 2
Pick-up chujek, a nagrywający nie jest wcale lepszy. Co wam się nigdy nie zdarzyło jorgnąć się, że kurwa trzeba na pas prawo-skręt wjechać, jak już trochę za późno? Co prawda wpierdalanie się na siłę jak ten pick-up to debilizm, ale chyba miło, jak wrzucicie kierunkowskaz i ktoś kto tym pasem jedzie wpuści was na szybcika, nie?

Na filmie nagrywający to nawet przyśpieszył, potem był współsprawcą groźnego koziołkowania i po chuj? Bo jakiś tym chciał mu wjechać przed maskę i musiałby trochę zwolnić? Takie zachowanie świadczy, że jest szeryfem z małym fiutkiem. Normalny, pewny siebie człowiek nie szuka podbudowania swojego ego w nie wpuszczeniu kogoś kurwa na swój pas BO JA NIM JADE....

Normalnie pick-up kierunkowskaz, nagrywający trochę zwalnia, pick-up trochę przyśpiesza i miga awaryjnymi w podziękowaniu. Tyle, na chuj to komplikować?
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-05-09, 17:05
JanzDukli napisał/a:

A Ty jesteś żydem, że z poszkodowanego próbujesz zrobić sprawcę?



Uważam, że normalny zatroszczyłby się o swoje mienie i hamował.
Na filmie nie widzę, by nagrywający to robił, stąd pytanie.

Natomiast interesujące jest coś innego - o sprawcy ty piszesz, nie ja.
I dlaczego wplątujesz w to członków jakiejś sekty?

(oceny komentarza zaś rozumiem - kretyni na hasło żyd dostają podniecenia i plusują tak energicznie, jak pod to trzepią )
Zgłoś
Avatar
Gruchenfuhrer 2024-05-09, 20:36 3
baronturbina napisał/a:

Wiesz co, myślę że miala na myśli bardziej cos w stylu: koleś widział że pojeb na niego zjeżdża i nie hamował. Zapewne probowal być szeryfem.



Widział, a może i nie widział, bo patrzył na drogę przed sobą i światła, a nie auto jadzące sobie po sąsiednim pasie. Żeby chociaż tamten kierunkowskazy odpalił, to katem oka by zwrócił na niego uwagę.
Zgłoś
Avatar
Infinit 2024-05-09, 22:01 1
należało się - mnie też wkurwia jak ktoś zmienia pas i nie wrzuca kierunkowskazów well played
Zgłoś
Avatar
barytas 2024-05-10, 10:42 1
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-05-19, 10:19
JanzDukli napisał/a:

A Ty jesteś żydem, że z poszkodowanego próbujesz zrobić sprawcę?



wystarczyłoby przyhamować i nie byłoby ani ofiary, an poszkodowanego!
Zgłoś