18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
DickSet 2020-12-19, 11:15 1
Że cie oszukali to nie mozesz powiedzieć, bo na pudełku podana jest ilość gramów więc jeśli zawartość się zgadza to wszystko jest ok. A, że oszukują dając większe pudełko to co innego haha
Zgłoś
Avatar
luxpiotr 2020-12-19, 15:01
DobryChlopaczyna napisał/a:

Zjebie koledzy cie wysłali po harnasie to żeś z ciastkami wrócił. Który normalny chlop wpie**ala ciastka i jeszcze się tym chwali.



Aha, czyli jesteś typem, który chwali się żłopaniem piwa. Gratuluję...
Zgłoś
Avatar
_WHATEVER_ 2020-12-19, 15:06 3
Personne napisał/a:

Dobrze że mam takich komentatorów jak wy!bynajmniej mogę stwierdzić że otaczam się inteligencją



Jesteś jebanym idiotą i jednokomórkowcem, który nie rozróżnia słowa przynajmniej od bynajmniej. Zdechnij.
Zgłoś
Avatar
Maras0803 2020-12-19, 15:37
_WHATEVER_ napisał/a:

Jesteś jebanym idiotą i jednokomórkowcem, który nie rozróżnia słowa przynajmniej od bynajmniej. Zdechnij.



Wstawaj! Zesrałeś się!

Hogger napisał/a:

Downsizing – w handlu celowe zmniejszanie wag lub ilości produktów w opakowaniu gdyby śmieć morawiecki nie opodatkował cukru to byś miał jeszcze pół paczki



Ty tak na serio? Jeżeli tak to masz człowieku gówno zamiast mózgu. Wpisz w goooogle "Duża paczka ciastek wiocha" i zobaczysz, że morawiecki w 2013 już stosował te praktyki...
Zgłoś
Avatar
notak 2020-12-19, 15:43
Gdzie są moje ciastka?
Gramatura się zgadza ,lecz czemu opakowanie jest prawie 2 razy większe niż zawartoś

mlody i głupi jesteś
wiesz co to interes
za moich czasów żydowskie, ptasie mleczko, wedlowskie, ważyło pół kilo
a teraz, cena i tak wyższa, a waga 420 dkg

ale i tak nie kupuję, bo kiedyś było bardziej wytrawne, a teraz to gówno słodkie i milke przypomina,
mniej cennego kakaa, za to więcej tańszego cukru
Zgłoś
Avatar
MarekJarek1 2020-12-19, 16:26 1
KebabRemover napisał/a:

to sprawa dla UOKiK powinni się w ramach ekologii zająć takimi kurwami bo robią 2 x większe opakowania niż trzeba i w skalu milionów takich paczek przez kilka lat to może wyjść kilka ton plastiku więcej niż trzeba było, jakie kurwy jebane.
teraz zajęli się żeby można było telewizor naprawić na częściach zamiennych to niech zajmą się tym tak samo chipsy wyjebana paka a w połowie powietrze , niech robią na styk wszystkie opakowania, sam transport i można załadować 2x więcej takich ciastek na tira ale nie żadna kurwa polityczna nie pomyśli
ekologia w dupe jebana, dziwka rządów światowych , podatki od deszczu, od samochodu, od spalin, ceny paliw a niech zajmą się opakowaniami w połowie pustymi kurwy albo niech w papierowych kartonach każą sprzedawać



W sedno!
Zgłoś
Avatar
Dupaapud 2020-12-19, 16:28
Personne napisał/a:

Dobrze że mam takich komentatorów jak wy!bynajmniej mogę stwierdzić że otaczam się inteligencją



Bynamniej to nie to samo co Przynajmniej pustaku!
Zgłoś
Avatar
Marcin360360 2020-12-19, 18:35
Kupuj gowno a gowno masz.
Zgłoś
Avatar
xiofarii 2020-12-19, 21:39 1
W piździe teraz wisz gdzie
Zgłoś
Avatar
omenlol 2020-12-19, 22:47 1
Przynajmniej nie będziesz jebanym ulańcem
Zgłoś
Avatar
Baybuz 2020-12-20, 0:54 1
Ciastko Przestan mi rodzine przesladowac ty huju
Zgłoś
Avatar
Diggerx 2020-12-20, 15:47 1
notak napisał/a:

Gdzie są moje ciastka?
Gramatura się zgadza ,lecz czemu opakowanie jest prawie 2 razy większe niż zawartoś
mlody i głupi jesteś
wiesz co to interes
za moich czasów żydowskie, ptasie mleczko, wedlowskie, ważyło pół kilo
a teraz, cena i tak wyższa, a waga 420 dkg
ale i tak nie kupuję, bo kiedyś było bardziej wytrawne, a teraz to gówno słodkie i milke przypomina,
mniej cennego kakaa, za to więcej tańszego cukru



no to wychodzi że jest teraz w chuj cięższe
Zgłoś