18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2020-12-19, 5:53 36
Personne napisał/a:

Gdzie są moje ciastka?


W piździe.

Zgłoś
Avatar
Personne 2020-12-19, 5:59 13
Zgłoś
Avatar
pro_avenger 2020-12-19, 6:35 5
Tak się rucha ciasteczkowe potwory dzisiaj.
Zgłoś
Avatar
Personne 2020-12-19, 6:42
pro_avenger napisał/a:

potwory



Zgłoś
Avatar
DobryChlopaczyna 2020-12-19, 7:17 8
Zjebie koledzy cie wysłali po harnasie to żeś z ciastkami wrócił. Który normalny chlop wpierdala ciastka i jeszcze się tym chwali.
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-12-19, 7:22 3
DobryChlopaczyna napisał/a:

Zjebie koledzy cie wysłali po harnasie to żeś z ciastkami wrócił. Który normalny chlop wpierdala ciastka i jeszcze się tym chwali.



dobrze że jeszcze coś do otwarcia nie kazali mu przynieść bo by z drzwiami wrócił...
Zgłoś
Avatar
Personne 2020-12-19, 7:45 1
Halman napisał/a:

dobrze że jeszcze coś do otwarcia nie kazali mu przynieść bo by z drzwiami wrócił...



Dobrze że mam takich komentatorów jak wy!bynajmniej mogę stwierdzić że otaczam się inteligencją
Zgłoś
Avatar
pullup 2020-12-19, 7:52 2
a później ratujcie oceany kupujcie mniej bo śmieci zasypują planetę
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-12-19, 7:56 5
Personne napisał/a:

...bynajmniej mogę stwierdzić że otaczam się inteligencją



Mglistą tak jakby.
Zgłoś
Avatar
x................x 2020-12-19, 8:53 3
Downsizing – w handlu celowe zmniejszanie wag lub ilości produktów w opakowaniu gdyby śmieć morawiecki nie opodatkował cukru to byś miał jeszcze pół paczki
Zgłoś
Avatar
Znawca_Cipek 2020-12-19, 8:54 12
Personne napisał/a:

Dobrze że mam takich komentatorów jak wy!bynajmniej mogę stwierdzić że otaczam się inteligencją



,,Bynajmniej,, Ech... Inteligencie...
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2020-12-19, 9:04 5
Złe ciastka kupiłeś sobie

Zgłoś
Avatar
Czerstwy 2020-12-19, 9:08 14
Nie wiem czego się spodziewałeś po jakichś ciastkach z beskidów. Tamtejsze rejony ruchają konsumentów i turystów na wszystkim.
Zgłoś
Avatar
KebabRemover 2020-12-19, 10:10 10
to sprawa dla UOKiK powinni się w ramach ekologii zająć takimi kurwami bo robią 2 x większe opakowania niż trzeba i w skalu milionów takich paczek przez kilka lat to może wyjść kilka ton plastiku więcej niż trzeba było, jakie kurwy jebane.
teraz zajęli się żeby można było telewizor naprawić na częściach zamiennych to niech zajmą się tym tak samo chipsy wyjebana paka a w połowie powietrze , niech robią na styk wszystkie opakowania, sam transport i można załadować 2x więcej takich ciastek na tira ale nie żadna kurwa polityczna nie pomyśli

ekologia w dupe jebana, dziwka rządów światowych , podatki od deszczu, od samochodu, od spalin, ceny paliw a niech zajmą się opakowaniami w połowie pustymi kurwy albo niech w papierowych kartonach każą sprzedawać
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie