18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
19WTJ89 2014-02-26, 15:29 20
A nie nurtowało cię nigdy pytanie dlaczego ci stary patataj robi ??
Zgłoś
Avatar
Sylarr 2014-02-26, 15:31 230
@up Nie wszyscy mają taką patologie jak ty.
Zgłoś
Avatar
MacheteKills 2014-02-26, 15:33 92
A ja nakryłem panią z kiosku z byłego osiedla (pozdrawiam panią Grabczakową - nie mam jej chyba z nami, wtedy była już stara), i najlepsze było to, że chodziłem sobie od ściany kiosku do ściany oglądając co za pisma wyszły a ona lała do butelki (z odcięta górą). Lała tak a ja zapierdalam dookoła i patrzę na gazetki (głównie z dowcipami, Sadurski!), w końcu podchodzę do okienka, a ona szybko hyc do góry, otwiera drzwi kiosku i chlust na trawnik obok kiosku żółtym bryzgiem... dopiero wtedy się kapnąłem, że przez kilkadziesiąt sekund stara baba z kiosku szczała tuż przede mną, nawet nie zdążyłem fapnąć... na koniec sapnęła tekst "ehhh... musiałam...". Kupiłem Super Dowcipy i całą drogę do domu zastanawiałem się czy sobie na ręce nalała i czy mi dowcipy będą jebały moczem...
Zgłoś
Avatar
ozarimielin 2014-02-26, 15:39 1
ale chujowy fetysz
Zgłoś
Avatar
schab 2014-02-26, 15:39
kumpel szczal pod ladą do butelki po kubusiu
Zgłoś
Avatar
Dupa_Zza_Krzaka 2014-02-26, 16:31
U mnie w mieście w kioskach mają normalnie kibelek.
Zgłoś
Avatar
jbone 2014-02-26, 16:40
kiosk to kiosk 2m kwadratowe.do butelki da się wylać,faceci tym łatwiej,baby muszą kombinować.i dlatego każdego dnia cieszę się że jestem facetem.
Zgłoś
Avatar
las84500 2014-02-26, 16:40
Fake. Pani w kiosku leje do wiaderka. A z wiaderka wylewa do najbliższej studzienki lub w krzaki.
Zgłoś
Avatar
dorodnykurczak 2014-02-26, 17:05 7
to jeszcze wróć i zapytaj o kupę.
Zgłoś
Avatar
Werewolv 2014-02-26, 17:07 1
Byś coś kupił chociaż gówniarzu, a nie tak po chamsku na krzywy ryj.
Zgłoś
Avatar
N527 2014-02-26, 17:18
Pozytywnie, w sumie też mnie to zawsze nurtowało.
Zgłoś
Avatar
Kolka122 2014-02-26, 17:22 4
Pracowałam w kiosku i jak była potrzeba, to zamykałam kiosk na te parę minut i albo szłam na stację benzynową (po drugiej stronie ulicy) albo na parking poziomowy (był zaraz za kioskiem). Ale moja zmienniczka.... To dopiero mnie wkurwiała, bo zamiast wyjść na 3 minuty i odlać się normalnie i kulturalnie w toalecie na parkingu, albo na BP, to robiła do wiadra i potem jebało w całym kiosku. No kurwa wchodziłam do tego kiosku i od progu uderzał odór moczu, a że jeszcze pracowałam w lato, a upały dochodziły do tego poziomu, że asfalt się rozpuszczał, to wytrzymałam niecały miesiąc.
Nigdy więcej.
Zgłoś
Avatar
dorodnykurczak 2014-02-26, 17:33
To moja kolka, dowódco.
Zgłoś
Avatar
Groszek21 2014-02-26, 17:56
MacheteKills napisał/a:

A ja nakryłem panią z kiosku z byłego osiedla (pozdrawiam panią Grabczakową - nie mam jej chyba z nami, wtedy była już stara), i najlepsze było to, że chodziłem sobie od ściany kiosku do ściany oglądając co za pisma wyszły a ona lała do butelki (z odcięta górą). Lała tak a ja zapierdalam dookoła i patrzę na gazetki (głównie z dowcipami, Sadurski!), w końcu podchodzę do okienka, a ona szybko hyc do góry, otwiera drzwi kiosku i chlust na trawnik obok kiosku żółtym bryzgiem... dopiero wtedy się kapnąłem, że przez kilkadziesiąt sekund stara baba z kiosku szczała tuż przede mną, nawet nie zdążyłem fapnąć... na koniec sapnęła tekst "ehhh... musiałam...". Kupiłem Super Dowcipy i całą drogę do domu zastanawiałem się czy sobie na ręce nalała i czy mi dowcipy będą jebały moczem...



Może bym w to uwierzył gdyś nazywał się BongMan
Zgłoś