18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
J................8 2018-06-05, 12:12 2
sars80 napisał/a:

Lepsze są parady gejów, to Was kręci. Ale o negatywnym wpływie szczepionek dowiecie się w momencie śmierci własnego dziecka zadając sobie pytanie, dla czego. Hahahahahaha. Człowiek to kurwa na kasę A farmacja to nakręca będąc w czołówce kurewstwa.
Jeżeli pojawi się silnik o napędzie wodorotlenowem, to będzie wojna bo ropa poszła się jebać.
Nie pozdrawiam

silnik wodorotlenowy? no są parowozy ahahhahahahahah weź skończ pierdolić. ci którym poumierały dzieciaki: pokażcie mi akty zgonu
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-06-05, 12:13 2
Cytat:

że nie mamy prawa decydować co jest dobre dla zdrowia naszych dzieci.


Póki nie pokażesz mi swojego dyplomu z medycyny to nie. nie masz prawa decydować co jest dla zdrowia a co nie jest bo mi przypominasz pierdolenie mojej matki co sobie zawirusowała kompa i dojebała pierdyliard pasków w internet explorerze a potem mówiła, że to moja wina bo jej maila ustawiałem.
Nie różnisz się dla mnie niczym, dając taki argument, od tych spasionych bab z ruchu "fat acceptance" co ważą po 200kg i pierdolą, że są zdrowe a jak im tysiące lekarzy mówi, że nie są to one i tak wiedzą lepiej.
Zgłoś
Avatar
sars80 2018-06-05, 12:16 1
Aktem zgonu zostałeś zrobiony
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2018-06-05, 12:21
Jorgen88 napisał/a:


jesteś szczepiony? robiłeś z nieszczepionymi i widziałeś jak marnie wyglądają? wątpię, gadałem z wieloma lekarzami na temat szczepionek i każdy mówi, że to, w skrócie, o ja pierdole gdyby nie to bla bla bla bo dobrze wiesz, że gdyby nie one to było by tyle chorób, że ło. nieszczepienie niszczy, życie. idź to szpitala zakaźnego i ubłagaj personel to może ci pozwolą zobaczyć skutki nieszczepienia. nawet chorują nieszczepieni na głupią gruźlicę bo ona dalej jest wbrew pozorom, uleczalna jest łatwo to fakt ale lepiej zapobiegać czy leczyć? a rtęć a raczej związki są potrzebne w szczepionkach jak nie wiesz dlaczego to nos w książki i się edukować a nie powtarzać co mówią interenty, że to be



Oczywiście że jestem szczepiony i absolutnie zgadzam się że należy szczepić na choroby które nam zagrażają, ale należy używać tych które są odpowiednio przebadane. Też mam znajomych lekarzy, weterynarzy i wielu z nich absolutnie sprzeciwia się podawaniu tych nowych szczepionek. Czy naprawdę nie wzbudza twoich podejrzeń przymus stosowania nowych innych szczepionek, do tego jeszcze w znacznie większej illości.
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2018-06-05, 12:22
Chyba się powtarzam
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-06-05, 12:26
@up Mam wuja pediatrę, który ma ponad 20 lat praktyki. Za sobą liczne szkolenia. Łeb mu pęka od wiedzy. Jak słyszy antyszczepionkowcy i ich argumenty to mu żyła pulsuje na czole. Sam osobiście namawia wszystkich, żeby szczepić dzieci na wszystko i kupować płatne szczepionki a nie przestarzałe gówno z NFZ.

Jestem świadomy, że zaraz będą argumenty, że bierze pod stołem kasę od żydów z firm farmaceutycznych Ciekawe czy za moją córkę też wziął?
Zgłoś
Avatar
J................8 2018-06-05, 12:26
wilkoala napisał/a:



Oczywiście że jestem szczepiony i absolutnie zgadzam się że należy szczepić na choroby które nam zagrażają, ale należy używać tych które są odpowiednio przebadane. Też mam znajomych lekarzy, weterynarzy i wielu z nich absolutnie sprzeciwia się podawaniu tych nowych szczepionek. Czy naprawdę nie wzbudza twoich podejrzeń przymus stosowania nowych innych szczepionek, do tego jeszcze w znacznie większej ilości.


ale o jakich nowych mówisz? a poza tym coś co nie jest przebadane nie trafiłoby do ludzi to po pierwsze a po drugie dawka jest większa bo receptury się też zmieniają np pijesz wóde 40% 3 kielony i najebany ale jak się przerzucisz na wódę 30% to już potrzeba więcej, żeby działało
Zgłoś
Avatar
~DMT 2018-06-05, 12:28
Co Wy tu odpierdalacie z tymi komentarzami?
Zgłoś
Avatar
J................8 2018-06-05, 12:29
szczepionki na boreliozę są złe? nie są wymagane ale są i ludzie korzystają na grypę podobnie. Naprawdę ja ten temat mam przestudiowany więc chętnie wysłucham
Zgłoś
Avatar
mygyry 2018-06-05, 12:29 6
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2018-06-05, 12:30
Erutlev napisał/a:

Póki nie pokażesz mi swojego dyplomu z medycyny to nie. nie masz prawa decydować co jest dla zdrowia a co nie jest bo mi przypominasz pierdolenie mojej matki co sobie zawirusowała kompa i dojebała pierdyliard pasków w internet explorerze a potem mówiła, że to moja wina bo jej maila ustawiałem.
Nie różnisz się dla mnie niczym, dając taki argument, od tych spasionych bab z ruchu "fat acceptance" co ważą po 200kg i pierdolą, że są zdrowe a jak im tysiące lekarzy mówi, że nie są to one i tak wiedzą lepiej.



A ty masz taki dyplom czy bazujesz na informacjach podawanych w mediach.
Jakbyś pokopał trochę głębiej niż TV to dotarłbyś do lekarzy którzy twierdzą że spora część tych szczepionek to trucizna.
I na ich zdaniu mogę się opierać, przy decydowaniu co jest dobre dla zdrowia mojego dziecka.
Bo całkiem możliwy że to oni mają racje a nie ci drudzy którzy mają całkiem dobre powody żeby wprowadzać nas w błąd.
Coś mi mówi że zostane przy swoim zdaniu.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2018-06-05, 12:37 3
wilkoala napisał/a:

Jakbyś pokopał trochę głębiej niż TV to dotarłbyś do lekarzy którzy twierdzą że spora część tych szczepionek to trucizna.

Homeopaci się nie liczą
Zgłoś
Avatar
J................8 2018-06-05, 12:38
wilkoala napisał/a:



A ty masz taki dyplom czy bazujesz na informacjach podawanych w mediach.
Jakbyś pokopał trochę głębiej niż TV to dotarłbyś do lekarzy którzy twierdzą że spora część tych szczepionek to trucizna.
I na ich zdaniu mogę się opierać, przy decydowaniu co jest dobre dla zdrowia mojego dziecka.
Bo całkiem możliwy że to oni mają racje a nie ci drudzy którzy mają całkiem dobre powody żeby wprowadzać nas w błąd.
Coś mi mówi że zostane przy swoim zdaniu.


ale abraxus już ci powiedział co i jak z trucizną. szczepionka jest przeciwieństwem trucizny, w przenośni oczywiście. twoja wiedza jest oparta o internety głównie. gadasz i gadasz ale idź do szpitala a że masz kumpli lekarzy to problemu nie ma zbytnio. ja na oddziałach spędziłem trochę czasu więc wiem co mówię. antyszczepionkowcy nie wiedzą co mówią, rtęć jest np używana też jako środek dezynfekujący ona nie jest taka zła jak się tobie wydaje oczywiście w dawce niezagrażającej zdrowiu. Wiesz dlaczego w szczepionkach jest rtęć?
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-06-05, 12:40
wilkoala napisał/a:

A ty masz taki dyplom czy bazujesz na informacjach podawanych w mediach.
Jakbyś pokopał trochę głębiej niż TV to dotarłbyś do lekarzy którzy twierdzą że spora część tych szczepionek to trucizna.
I na ich zdaniu mogę się opierać, przy decydowaniu co jest dobre dla zdrowia mojego dziecka.
Bo całkiem możliwy że to oni mają racje a nie ci drudzy którzy mają całkiem dobre powody żeby wprowadzać nas w błąd.
Coś mi mówi że zostane przy swoim zdaniu.



O tak cała masa jest tych ekspertów, np dr Majewska, albo ten czopek co sfałszował badania i dowodził że szczepionki powoduuja autyzm.

No i jak brakuje argumentów to juz may teorie spiskowe. Tak tych ludzi trują szczepionkami że zyja dłuzej. Makabra.

Jorgen88 napisał/a:

Wiesz dlaczego w szczepionkach jest rtęć?



By przeprowadzic depopulacje
Zgłoś
Avatar
C................s 2018-06-05, 12:41
dashadow napisał/a:


oni nie są za tym, żeby zakazać Ci szczepienia, tylko za tym żeby sami nie byli do tego zmuszani, ogarniasz już powoli, czy rozrysować?



A Ty czytasz ze zrozumieniem? Wolność wyboru nieszczepienia nie jest równoznaczne z zakazem, i nigdzie tak nie pisałem. Za to jest równoznaczne z byciem przeciwnym szczepieniom w przypadku osób które nie będą chciały się szczepić
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie