18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
🔥 Olimpiada - teraz popularne
Avatar
~Velture 2018-06-05, 10:46 3
Marsz antyszczepionkowców w którym idą zdrowi fizycznie i zaszczepieni ludzie

Cytat:

PS zasłyszany autentyk ze dwa tygodnie temu (panna wiek ok 25 lat do swoich rodziców): "po co szczepić na choroby, które już nie występują?"


Spokonie. Jeszcze ze 20-30 lat i przy takim poziomie spierdolenia umysłowego wrócą

Oglądałem kiedyś dokument o medycynie i początkach szczepionek. Wiele osób testowało to na sobie ryzykując życie aby ludzi ratować a teraz po tylu latach gdzie praktycznie nie występują żadne z dawnych plag pojawia się banda niedorozwiniętych pizd co wyczytała w necie (bo jak w necie to prawda), że szczepionki są złe i powodują autyzm a teraz chcą aby kurwa wrócić do średniowiecza.

Oczywiście jestem zwolennikiem szczepień w granicach rozsądku - nie trzeba kurwa szczepić się co roku na kolejne odmiany grypy.

Moje pokolenie było szczepione, pokolenie naszych rodziców i dziadków też. Nikt nie dostał autyzmu od szczepionki ani nie umarł.
Za to jest mnóstwo przypadków dorosłych nieszczepionych ludzi którzy umarli na ospę, odrę, świnkę itd.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2018-06-05, 10:47 5
Zrzuciłbym ich z krawędzi ziemi
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-06-05, 10:58 1
Erutlev napisał/a:

Marsz antyszczepionkowców w którym idą zdrowi fizycznie i zaszczepieni ludzie



ale zobacz ile przyszłych ofiar polio wzięli ze sobą Ciekawe czy Kukiz (uczestnik marszu) też swoich córek nie szczepił?


PS media zachowały się wzorowo przemilczając ten marsz.
Zgłoś
Avatar
dashadow 2018-06-05, 10:59 6
nowynick napisał/a:

marsz antyszczepionkowców w Warszawie, nie wiedziałem, że tych debili jest kurwa taka masa



oni nie są przeciwni szczepionkom, tylko przymusowi szczepionek.
przymusu nie ma np. w Niemczech, Francji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, oraz kilkunastu innych krajach Europy. pokaż mi te szalejące epidemie omnigimbusie.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2018-06-05, 11:00 3
Erutlev napisał/a:

Oczywiście jestem zwolennikiem szczepień w granicach rozsądku - nie trzeba kurwa szczepić się co roku na kolejne odmiany grypy.

Moje pokolenie było szczepione, pokolenie naszych rodziców i dziadków też. Nikt nie dostał autyzmu od szczepionki ani nie umarł.
Za to jest mnóstwo przypadków dorosłych nieszczepionych ludzi którzy umarli na ospę, odrę, świnkę itd.


To jeszcze nic, ci sami ludzie kupują jakieś egzotyczne wycieczki i w podskokach zapierdalają się szczepić na malarie i inne dury brzuszne...
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-06-05, 11:00
Tych idiotów jest prawie tyle samo co KOD-u i UB-ywateli. Rzeczywiscie Polska sie stacza, skoro z jednej i drugiej strony idioci a po srodku zapatrzeni w Makrele zdrajcy.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-06-05, 11:03 6
dashadow napisał/a:



oni nie są przeciwni szczepionkom, tylko przymusowi szczepionek.
przymusu nie ma np. w Niemczech, Francji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, oraz kilkunastu innych krajach Europy. pokaż mi te szalejące epidemie omnigimbusie.



Bo zdecydowana większość jest zaszczepiona i nie ma kto choroby roznosić. Poczekaj cierpliwie parę lat na efekt tej "mody".

Tu masz geniuszu jak najbardziej współczesne zdjęcie ofiar choroby Heinego-Medina w jakiejś afrykańskiej nie szczepionej dziurze
Zgłoś
Avatar
Cara_Al_Sol 2018-06-05, 11:03 6
Wszystkim wykupić wycieczkę do Zachodniej Afryki. Na dwa tygodnie.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-06-05, 11:05 4
Kurwa środek kotynentu na którym na choroby zakaźne umarły setki mln ludzi, maszeruje orszak jakiś jebanych dziwaków co się naczytali randomów z neta i krzyczo, że szczepionki powodujo autyzm.
Zidiocenie to chyba jest jakiś plan matki natury na redukcję przeludnienia Ziemi.
Zgłoś
Avatar
C................s 2018-06-05, 11:06 4
dashadow napisał/a:



oni nie są przeciwni szczepionkom, tylko przymusowi szczepionek.



Nie rób kurwy z logiki. Brak przymusu szczepionki to możliwość nie szczepienia czyli coś przeciwnego do szczepienia tak?
Zgłoś
Avatar
dashadow 2018-06-05, 11:16 2
nowynick napisał/a:



Bo zdecydowana większość jest zaszczepiona i nie ma kto choroby roznosić.



twierdzisz że osoby szczepione nie roznoszą choroby? lol

AyCaramba napisał/a:



Nie rób kurwy z logiki. Brak przymusu szczepionki to możliwość nie szczepienia czyli coś przeciwnego do szczepienia tak?



oni nie są za tym, żeby zakazać Ci szczepienia, tylko za tym żeby sami nie byli do tego zmuszani, ogarniasz już powoli, czy rozrysować?

nowynick napisał/a:



Tu masz geniuszu jak najbardziej współczesne zdjęcie ofiar choroby Heinego-Medina w jakiejś afrykańskiej nie szczepionej dziurze



nie wiedziałem że afryka jest w europie geniuszu.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-06-05, 11:19 3
dashadow napisał/a:



oni nie są przeciwni szczepionkom, tylko przymusowi szczepionek.
przymusu nie ma np. w Niemczech, Francji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, oraz kilkunastu innych krajach Europy. pokaż mi te szalejące epidemie omnigimbusie.


Jeśli ktos jest przeciwko obowiązkowym szczepieniom to znaczy że jest przeciwko szczepieniom ogólnie.
W tamtych krajach ludzie wiedzą że szczepic trzeba i to robią dobrowolnie.
A co do epidemii tych chorób to kurwa jakis czas temu w Rumunii była akcja gdzie te niedojeby antyszczepionkowe doprowadzily do ogromnej ilosci zachorowań na to przeciwko czemu szczepionki nie sa wg. nich potrzebne.
Zgłoś
Avatar
J................8 2018-06-05, 11:26
ciekawe dlaczego nie ma m.in polio?
Zgłoś
Avatar
dashadow 2018-06-05, 11:29 1
Erutlev napisał/a:


Jeśli ktos jest przeciwko obowiązkowym szczepieniom to znaczy że jest przeciwko szczepieniom ogólnie.



patrz wyżej

Erutlev napisał/a:


W tamtych krajach ludzie wiedzą że szczepic trzeba i to robią dobrowolnie.



nie mów mi że w innych krajach nie ma idiotów

Erutlev napisał/a:


A co do epidemii tych chorób to kurwa jakis czas temu w Rumunii była akcja gdzie te niedojeby antyszczepionkowe doprowadzily do ogromnej ilosci zachorowań na to przeciwko czemu szczepionki nie sa wg. nich potrzebne.



no ale giną osoby nieszczepione, więc co Ci do tego? nie szczepiłeś się?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie