18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
GangTrap 2022-02-08, 19:01
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Qrwa jak dobrze czytać takie komentarze jak powyżej. Normalni mężczyźni a nie jakieś zniewieściałe męskopodobne cioty. Juz widzę co by pisali na takim np. wykopie.pl , białoreycerze, pedały, ciotexy, antifiarze, stulejarza, pedalarze, transy, i innej maści i płci lewackie niedojeby !!! A tutaj, normalna merytoryczna dyskusja i równouprawnienie 100 %



Przecież ty jesteś zjebusem społecznym i twoi kumple z sadola niczym nie odbiegają od tych co na filmiku. " Yeeeaaa, zajebał Babie, ale męski on jest, więcej, baby trzeba bic" - ja pierdole jesteście takimi debilami że szkoda strzelić ryja na was jebane patologiczne zjeby, najniższy poziom biediioty umysłowej reprezentujecie.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2022-02-08, 19:14 6
GangTrap napisał/a:

Przecież ty jesteś zjebusem społecznym i twoi kumple z sadola niczym nie odbiegają od tych co na filmiku. " Yeeeaaa, zajebał Babie, ale męski on jest, więcej, baby trzeba bic" - ja pierdole jesteście takimi debilami że szkoda strzelić ryja na was jebane patologiczne zjeby, najniższy poziom biediioty umysłowej reprezentujecie.



Czy Twoja nowa religia nie nauczyła cię, żebyś nie genderyzował? Może ona utożsamiała się jako najman a zbieranie wpierdolu jest jej preferencją seksualną?
I nie wiesz, że to głównie babska dążą do zatarcia granic między płciami? Równość, nie słyszałeś o tym? Więc weź się rycerzyku przyłóż do kolacji żeby Ci twoja pani wpierdolu nie spuściła jak przesolisz.
Zgłoś
Avatar
plastic 2022-02-08, 19:51 3
PanKukuruźnik82 napisał/a:

No nie zgodze się do końca. Sam codziennie tam pisuję i mam dużo plusów. A jestem zwykłym prawakiem, bez wsparcia i kasy jakiś agencji.



ja wiem, ze o rzeczach niemozliwych do udowodnienia nie ma zbytnio sensu rozprawiac, ale wg mojej opinii to jest wyliczone, wyrachowane dzialanie. wykluczenie prawej strony na wykopie nie polega na usunieciu 100% bo to urodziloby meczennika, tylko na utrudnianiu dzialania tym najbardziej szkodzacym reklamodawcom i zleceniodawcom. gdyby usuneli wszystkich, w tym ciebie, to portal stalby sie bezuzyteczny i choc wyeliminowaloby to zagrozenie wypromowania drugiego korwina, to po co niszczyc miasto wroga, skoro mozna je zajac, ludnosc tubylcza sprowadzuc do roli koni pociagowych i ciagnac profity. dlatego te same bot-konta wykopuja rzygi wyborczej (i satelit) oraz materialy uzytkownikow "wojna" i "kleopatrix" bo to nasyca konflikt, konflikt generuje wyswietlenia i pomaga w zwiekszaniu polaryzacji spolecznej. obecny stan wykopu sprzyja reklamodawcom i zleceniodawcom "ideowym", utrzymuje ruch na portalu.
no i w efekcie mamy portal nasycony tym czego chce 10% prawdziwych uzytkownikow i ograniczajacy mozliwosc wypowiedzi calej reszcie. manipulowanie skalą zjawiska przynosi korzysci w czasie.

manipulowanie i cenzurowanie wymaga finezji i takiej finezji mozna sie tam latwo dopatrzec.
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2022-02-08, 20:12 1
miodzio film, locha fruwała aż miło popatrzeć
Zgłoś
Avatar
czodA13 2022-02-08, 20:38
Silverface napisał/a:

Za takim równo uprawnieniem jestem za.
"Ale tak nie wolno, przecież kobietę, to nawet kwiatkiem nie morza."
Tak kwiatkiem nie, ale doniczką pierdolnoć to już tak.



co za imbecyl.
Zgłoś
Avatar
Silverface 2022-02-09, 18:28 2
czodA13 napisał/a:

co za imbecyl.



A ty co biało rycerzyk?
No to lec, broń białogłowy, może w nagrodę zaliczysz........cios w szczękę.
Zgłoś