18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Gejszczyna na pełnej kurwie
P................A • 2012-10-01, 20:05
Na moim ostatnim filmiku, było ich trzech, jednej cioci się udało i przeszedł do LIVE SZOłóW.



Zgłoś
Avatar
JERONIM 2012-10-02, 22:26 3
tds1974 napisał/a:



Stary, ale gdzie problem? Wypierdalaj do Iranu, gdzie żyją Tobie podobni. Świat XXI wieku, ten cywilizowany zostaw tej innym, nierozumiejącym, że trzeba gnoić i nienawidzić bez powodu.



kurwa ale jesteś tępy -.-

po tylu wykładach każdemu myślącemu człowiekowi (normalnemu) doszło by coś do makówki ale Ty tak się uczepiłeś tego, iż bronienie pierdolonego pedalstwa jest czymś normalnym i naturalnym, że nie ma pierdolonej możliwości byś nie siedział z chujem w dupie. Człowieku ogarnij się, media robią Ci kisiel z mózgu żeby pedały robili to samo w majtach a Ty się dajesz obrabiać jak jakiś dzieciak. Co Ci się wciśnie to bierzesz. Pedalstwo powinno się tępić. Co pierdolisz o cywilizacji? Jakie gnojenie i nienawidzenie bez powodu? Kurwa kto zmusza pedałów do obnoszenia się z tym że są pizdami? A pierdolcie się w domu za zasłonami ale nie obnoście się z tym po świecie. A chuj nie chce mi się już dalej tłumaczyć, wypierdalać do piwnic albo się wieszać, wasza sprawa ale wypierdalać z oczu ludzkości.
Zgłoś
Avatar
tds1974 2012-10-02, 22:28
SiaraSiarzewski napisał/a:


Za jakiś czas tacy jak Ty będą tam samo zaciekle bronili pedofilii, a wtedy już nie będę wylewał swojego gniewu w internecie ale benzyne w waszych domach aby spalić zarazę w gnieździe zanim wypełznie



Widzę, że cię ostro kręci prowokowanie w taki sposób. Brandzlujesz się czytając te posty czy jak? Ponieważ nie cierpię pedałów, a jeszcze gorzej kryptopedałów, to powiem krótko:
prowokować to trzeba umieć. Ty zaledwie robisz z siebie w tej dyskusji mniejszego kretyna niż naprawdę jesteś.
Zgłoś
Avatar
Perdurabo 2012-10-02, 22:32
Zgadzam się z Siarą. Po pierwsze nie odpowiadało by mi to żeby ktoś taki " wisiał mi koło nosa " bo tekst pedalsko zalatuje, a po drugie pozostawanie biernym na pewne aspekty jest tym samym jak ciche przyzwolenie.
Zgłoś
Avatar
SiaraSiarzewski 2012-10-02, 22:40 1
tds1974 napisał/a:



Widzę, że cię ostro kręci prowokowanie w taki sposób. Brandzlujesz się czytając te posty czy jak? Ponieważ nie cierpię pedałów, a jeszcze gorzej kryptopedałów, to powiem krótko:
prowokować to trzeba umieć. Ty zaledwie robisz z siebie w tej dyskusji mniejszego kretyna niż naprawdę jesteś.



No nie mam siły się z tobą chłopie szarpać, naprawdę.
Nazywanie mnie kryptopedałem bo otwarcie mówię o nienawiści do nich przez co jestem nazywany homofobem (nie rozumiem tej nazwy skoro fobia to lęk przed czymś a to jest czysta nienawiść ale dobra), jest tylko i wyłącznie kolejną formą zdławienia nienawiści, czyli jeśli ty mówisz że otwarta nienawiść do homoseksualistów jest kryptopedalstwem to jest to nic innego jak nowy sposób obrony, czyli - ja nie mogę powiedzieć że "Śmierć Pedałom, Nienawidzę" bo zostanę uznany za kryptogeja, a nie chcąc za takiego uznany powinienem nie ujawniać swojej niechęci, kurwa mać facet weź otwórz oczy, nie rozumiesz że sama nazwa "kryptopedał" to kolejna garda homosów?. Takie zachowanie jak ty prezentujesz, można porównać do szczekania psów w schronisku, "ej czemu szczekasz? -nie wiem, wszyscy szczekają to ja też". Nie wiem jak do ciebie trafić, skoro wjebane masz w głowie błędne sterowniki...
Zgłoś
Avatar
tds1974 2012-10-02, 22:46
JERONIM napisał/a:


po tylu wykładach każdemu myślącemu człowiekowi (normalnemu) doszło by coś do makówki ale Ty tak się uczepiłeś tego, iż bronienie pierdolonego pedalstwa jest czymś normalnym i naturalnym, że nie ma pierdolonej możliwości byś nie siedział z chujem w dupie.



Teraz znajdź mi kretynie miejsce, w którym bronię pedalstwa. Do twojej tępej głowy nie dochodzi, że można zwalczać buracką nienawiść? Albo ktoś się zgadza z tobą i niszczy pedalstwo wszelkimi możliwymi środkami, albo sam jest pedałem?

Myślenie prymitywnej, dresiarskiej ameby. Nic więcej.
Zgłoś
Avatar
moomin 2012-10-02, 22:51
SiaraSiarzewski napisał/a:


fobia to lęk przed czymś a to jest czysta nienawiść,



Co to jest czysta nienawiść?
Zgłoś
Avatar
tds1974 2012-10-02, 22:55
SiaraSiarzewski napisał/a:


No nie mam siły się z tobą chłopie szarpać, naprawdę.
Nazywanie mnie kryptopedałem bo otwarcie mówię o nienawiści do nich przez co jestem nazywany homofobem (nie rozumiem tej nazwy skoro fobia to lęk przed czymś a to jest czysta nienawiść ale dobra), jest tylko i wyłącznie kolejną formą zdławienia nienawiści, czyli jeśli ty mówisz że otwarta nienawiść do homoseksualistów jest kryptopedalstwem to jest to nic innego jak nowy sposób obrony, czyli - ja nie mogę powiedzieć że "Śmierć Pedałom, Nienawidzę" bo zostanę uznany za kryptogeja, a nie chcąc za takiego uznany powinienem nie ujawniać swojej niechęci, kurwa mać facet weź otwórz oczy, nie rozumiesz że sama nazwa "kryptopedał" to kolejna garda homosów?..



Ale czy ty nie umiesz ze zrozumieniem przeczytać tego co napisałeś? Kurwa - chcesz gnoić, poniżać i nienawidzisz za to, że ktoś jest pedałem? Kto ma tu otworzyć oczy? Wiem, że trudno to takiemu debilowi pojąć, ale postaram się wytłumaczyć jasno: nie popieram pedalstwa, za to zwalczam nieuzasadnioną nienawiść, chęć gnojenia i poniżania. Gdybyś napisał "nienawidzę pedalstwa" dostałbyś ode mnie piwo. Ale ty napisałeś: trzeba gnoić i poniżać.

Więc dla mnie Twoje nawoływanie do poniżania jest kolejną gardą kryptopedalstwa. Ty zacząłeś pierwszy szczekać. Jak skrzywdzony pies. Na smyczy stereotypów.
Zgłoś
Avatar
Borutałkię 2012-10-02, 22:58 1
jeden głupi filmik, a wyszła wojna w komentarzach jakby chodziło o bycie prawdziwym fanem pfk
Chętnie obejrzałbym animowany filmik o gościu który siedzi na kiblu i nie może się załatwić i żeby ścieżką dźwiękową był płacz tego gościa
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2012-10-02, 23:03
Cytat:

Co to jest czysta nienawiść?


Umyta teściowa

Jak dla mnie większość choć nie wszyscy krytykujący po prostu takim "facetom" zazdroszczą powodzenia i nie o sam sex chodzi a o zainteresowanie jakim są obdarzone takie osobniki przez płeć przeciwną.

Kiedys, jakieś20 lat temu, facet chodzący na siłownie, wspinaczke, uprawiający sport - z pasjami miał +100 do zajebistości u kobiet, popytajcie waszych matek za co pokochały tatusia. A teraz, na takiego to powoli patrzy się krzywo, że ogr, że buchaj, że nie ma w sobie delikatności, ze samolub, że nie da się z nim pogadać na temat błyszczyka, nie mówię, że każde kobiety/dziewczyny takie są, ale im młodsze głupie cipy tym bardziej leaa na takie dewiacje (a z takiej cipowatości dziewczęta nie wyrastają no chyba, że dostaną fest po dupie i ich misja nawracania zlego chlopca nie powiedzie sie 10 razy z rzędu).

Kto jest gwiazdą? Kurwa biber o cerze 17 latki. Jakiś typ z tvp 2 co gra w jakims serialu z Hanką.

Wcześniej, też mnie wkurwiali oni, czasami zastanawiałem się ki chuj kurwa, idziesz obok takiego na impreze, potem ze mną siedzą 3 laski z nim 10, chuj, że ze mną siedziały, męska natura podpowiadała mi, że ilość lepsza niż jakośc, że on jest lepszy, jest zagrożeniem dla mnie. I taki sobie smutny siedziałem czasem, dopiero po 4-5 piwach się miało wyjebane na takiego człowieka dziwnego.

A obecnie, mam to w dupie, widzę takiego myślę sobie, chuj mozę to lepiej, że mną sie nie interesują te laski, bo jakby się interesowały to jeszcze by znaczyło, że jestem do takiego podobny i tu powstaje konflikt.

Z 1 strony każdy normalny samiec chce być punktem centralnym jak największej ilości samic a z 2 strony jego godnośc nie pozwala mu na to.

I tak uważam, że prawdziwy facet pozostanie sobą choćby miał stracić parenaście cipek bo charakter i honor przede wszystkim. Chuj z nimi, niech są, co mnie to boli. Kiedyś może się znajdzie taka co doceni sport, jakiś tam przyzwoity poziom intelektualny a jak nie doceni to kurwa trudno, żyje się dalej.
Zgłoś
Avatar
111pilsudski 2012-10-03, 7:46
Gdzie jest skała!? Daj mi skałe, żebym mógł zrzucić to ścierwo. Kurwa!
Zgłoś
Avatar
S................l 2012-10-03, 17:39
Nadal najeżdżacie kościół, że takich jak on palił na stosie?
Zgłoś
Avatar
erebre 2012-10-03, 17:47
Ojciec pewnie pęka z dumy.
Zgłoś
Avatar
w_morde_jeża 2012-10-03, 18:11
Wczoraj się popłakałem przy mojej kobiecie, po kłótni która prawie zakończyła nasz 1,5 roczny związek. to czyni mnie pedałem ciotą czy gejem?
Zgłoś
Avatar
SiaraSiarzewski 2012-10-03, 19:09
w_morde_jeża napisał/a:

Wczoraj się popłakałem przy mojej kobiecie, po kłótni która prawie zakończyła nasz 1,5 roczny związek. to czyni mnie pedałem ciotą czy gejem?



Nie. To jedynie świadczy o tym że jesteś wrażliwym facetem Z tą różnicą że Ty rozpłakałeś z powodu kobiety, co nie czyni Cie pedałem czy ciotą
Zgłoś