18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Gender
Bazyliszek • 2013-12-27, 11:24
No i już odwrotu nie ma, na większości portali zamiast jak do tej pory rubryki płeć/sex mamy Gender, czyli określasz się, kim się czujesz, społeczno-kulturowa tożsamość płciowa .
Ale uwierzcie to się tak nie skończy, bo zaraz pojawia się osoby, które będą manifestowały, że określenie mentalne płci to mało , ze czują się tygrysem, delfinem, ważką i wejdzie ustawa, ze każdy ma prawo czuć się kim chce i że ograniczenie tego tylko do sfer seksualnych to poważne ograniczenie wolności
Wiec kwestia czasu a będziemy mieli w rubrykach i dokumentach cuda na kiju, ja już się czuję osłem patrząc na to co się dzieje
Myślicie, ze to niemożliwe ??
50 lat temu to co się teraz dzieje byłoby czymś z pogranicza Si-Fi, ale proszę jesteśmy świadkami zmian




.
Zgłoś
Avatar
sharqylbj 2013-12-28, 1:55 11
Ja pierdolę, rozumiem, że to lewackie gówno trzeba tępić, ale weź ty się też pierdolnij w głowę, macierewiczu od siedmiu boleści co wszędzie widzi spisek : o Słowa gender/sex są w w angielskim używane na przemian, i to od dawna
Zgłoś
Avatar
eNeRgOo 2013-12-28, 2:02 2
Polacy...głupi naród.
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-12-28, 2:03 4
Ja jebie, odbilo wam? Gender to normalna rubryka w aplikacjach w krajach anglojezycznych, od lat, bo slowo oznacza 'plec'. A wy sie tu tasujecie jak jakies niedouki z kartoflandii przerazone najazdem pedalstwa conajmniej jakby szwabskie cioty mialy podnosic szlabany i ruchac was w dupy na ulicach. A sorry, nie ma juz szlabanow. Ogarnijcie sie, kurwa.
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-12-28, 2:04
RottenFetus napisał/a:


Ja pierdole, wchodzisz na anglojęzyczną stronę, nie mając świadomości że po "ichniemu" gender to płeć. Może gdyby napisali zamiast tego sex (inne określenie na płeć), pomyślał byś że Kamil lubi chłopców?

Nie tak dawno, pod jednym tematem pojawiła się wojna "na chuj mi angielski. znam inne języki". Oto i kurwa dowód, dlaczego podstawy angielskiego trzeba znać.



pl.wikipedia.org/wiki/Gender

Płeć po angielsku to "sex" a "gender" to tożsamość płciowa.

Kamil nie musi lubić chłopców, może być facetem, a czuć się kobietą lub na odwrót.

Czyli mimo, tego, że jest facetem, zamiast tego kółka ze strzałką może widnieć kółko z krzyżykiem przypisywane do płci żeńskiej. I na tym polega to całe pierdolone gender. Jeśli Kamil czułby się kobietą bo było by tam kółeczko z krzyżem przypisywane do płci żeńskiej, o którym mowa wyżej.

Osobiście, uważam, że podział powinien być następujący:

Kobieta, facet, zboczeniec i ewentualnie debil bo ostatnimi czasy takich więcej...
Zgłoś
Avatar
eNeRgOo 2013-12-28, 2:09 7
Szeryfian napisał/a:



pl.wikipedia.org/wiki/Gender



Lepiej sobie zobacz to:

en.wikipedia.org/wiki/Gender

I jak tu nie być za aborcją
Zgłoś
Avatar
P................8 2013-12-28, 2:11 2
Chuj mnie tam obchodzi co to jest jak długo nie przypierdolą mi się o rodziny,bliskich do mnie i nie każą myśleć czy na pewno jestem facetem to kurwa chuj im wszystkim w ryj.

Jak wygląda jak facet,chodzi jak facet i zachowuje się jak facet to kurwa musi być facet a jak ktos się czuje kijanką to kurwa takich w psychiatryku zamykali a teraz wymyślają.Cipy w rurkach mają problem ze swoją seksualnością? Niech dadzą się wyruchać murzynowi w dupę i jak im się to podoba to niech się jebią dalej a jak nie to niech nałożą normalne spodnie a nie pedalskie rurki i zaczną ubierać się jak faceci a nie kurwa jak spedalone drożdżówy.Tyle w tym temacie.

Ktoś chce się jebać w dupe?Niech się jebie ale nie włącza to ludzi którym nie chcą.Demokracja = większość decyduje.Na szczęście większość mamy normalną takżę mniejszość morda w ryj jebać się po kryjomu i nie robić mi parad pedalskim bo ja nie robię parad,że jestem normalny bo to jest kurwa normalne!!
Zgłoś
Avatar
metoyou 2013-12-28, 2:17 1
Ty synku nie wiesz co to GENDER, mam prośbę - nie tykaj rzeczy o których nie masz zielonego pojęcia! Ps.Stocha zostaw, bo przez błędne rozumienie przedstawiasz go w złym świetle, a to tylko przez niewiedzę.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-12-28, 2:42 2
Ty jesteś jakiś upośledzony? Odstaw internet na jakiś czas, znajdź sobie hobby, wielki inkwizytorze tropicielu ideologii gender...
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2013-12-28, 7:54 1
Bardziej niż tego całego gender boję się otępionej i wygłupionej gimbazy jak czytam takie tematy
Zgłoś
Avatar
milosciprzyjazn 2013-12-28, 9:52
Pierdolnij się w łeb, proszę
Zgłoś
Avatar
MadFollower 2013-12-28, 10:17
Taka ciekawostka.
Tworząc konto na google+ w rubryce "płeć" jest do wyboru: mężczyzna, kobieta i... inne.
Zgłoś
Avatar
g................l 2013-12-28, 10:48 2
Post i wojna pod nim udowadnia po prostu jak sadol schodzi na psy pod względem intelektualnym...
Zgaduje że to po prostu coraz młodsi użytkownicy zaczynają się wypowiadać.
A śmiał się kiedyś człowiek jak to głupi są amerykanie oglądająć filmiki w których nie umieją na najprostsze pytania o świecie odpowiedzieć a tu taki chuj bo nas czeka to samo.
Zgłoś
Avatar
Gadriela 2013-12-28, 12:20
Ja pierdolę... Gender jest słowem uznawanym, jako bardziej formalne, sex - jest potoczne. Wiem, edukacja boli :/ Lepiej oglądać pierdoły w telewizji i siać zamęt w sieci i zarażać innych debili swoją rażącą niewiedzą.
Zgłoś
Avatar
Aneta18 2013-12-28, 12:21
Proponuje zrzutke na eutanazje dla tlumoka autora...
Zgłoś
Avatar
Makreks 2013-12-28, 13:13 4
Potem wyjedzie taki cep z Polski, będzie chciał dostać pracę za granicą i przy pierwszej lepszej okazji zwyzywa potencjalnego pracodawcę od lewaków bo w podaniu źle mu się skojarzy pytanie o płeć...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie