18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Gender
Bazyliszek • 2013-12-27, 11:24
No i już odwrotu nie ma, na większości portali zamiast jak do tej pory rubryki płeć/sex mamy Gender, czyli określasz się, kim się czujesz, społeczno-kulturowa tożsamość płciowa .
Ale uwierzcie to się tak nie skończy, bo zaraz pojawia się osoby, które będą manifestowały, że określenie mentalne płci to mało , ze czują się tygrysem, delfinem, ważką i wejdzie ustawa, ze każdy ma prawo czuć się kim chce i że ograniczenie tego tylko do sfer seksualnych to poważne ograniczenie wolności
Wiec kwestia czasu a będziemy mieli w rubrykach i dokumentach cuda na kiju, ja już się czuję osłem patrząc na to co się dzieje
Myślicie, ze to niemożliwe ??
50 lat temu to co się teraz dzieje byłoby czymś z pogranicza Si-Fi, ale proszę jesteśmy świadkami zmian




.
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2013-12-28, 15:44
@Bazyliszek

Typowy polaczek z ciebie. Taki ciemny, taki zaściankowy taki chujowy.
Zgłoś
Avatar
adamko 2013-12-28, 16:01
Apropos pojebów od gender to kto kurwa zabrania komukolwiek czuć się facetem albo kobietą? Czy istnieje zakaz dla mężczyzn, że nie mogą sie w babskie ciuchy przebierac w domu czy na ulicy? Co prawda będą zbokami dla społeczeństwa a na ulicy dostaną srogi zasłużony wpierdol ale zgodnie z prawem mogą robić co chcą. Podział obowiązków ze względu na płeć? Kwestia dogadania. Jeśli babka lubi grzebać przy autach to niech se grzebie, jeśli koleś lubi sprzątać niech sprząta. A te pojeby chcą dzieciakom wpierdalać do głowy, że to czy ktoś ma penisa czy waginę nie ma znaczenia. Daj kurwa palec to ci ręke wpierdolą.
Zgłoś
Avatar
g................l 2013-12-29, 1:00
@Bazyliszek ty masz 40 lat?!?!
A ja myślałem że z wiekiem się mądrzeje. No chyba że zaczynałeś z IQ rośliny strączkowej kurwa...
Mam nadzieje że nie masz potomstwa a zresztą co ja pierdole ty nie możesz mieć 40-stki po prostu kurwa NIE, nie przyjmę czegoś takiego do świadomości.
Zgłoś
Avatar
guvi 2013-12-29, 15:00
a co mieli napisać na angielsko języcznej stronie????????
Zgłoś
Avatar
MudPie 2013-12-29, 17:17
szczerze ? to ja nawet nie wiem o co chodzi z tym gender.. i w sumie chyba nie chce wiedzieć, po prostu mnie to nie interesuje, więc olewam wiadomości z tym.
Zgłoś