18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Gendermarian
Topiony_serek • 2014-01-31, 12:05
Jak dla mnie to dość sadystyczne tak robić kolesi w chuja.
zajebiście go zrobiły, tylko ten głos....

Nastają mroczne czasy, gdy w klubie nigdy nie masz pewności na przeciw kogo stajesz i na kogo Ci staje
Zgłoś
Avatar
nowynick 2014-01-31, 12:10 41
Topiony_serek napisał/a:

Nastają mroczne czasy, gdy w klubie nigdy nie masz pewności na przeciw kogo stajesz i na kogo Ci staje



Żeby jakiegoś przebierańca nie rozpoznać i się nim podniecić to trzeba być wśród niemieckich kobiet wychowanym
Zgłoś
Avatar
myfault 2014-01-31, 13:28 3
za monty pythona leci zimne, co to tego całego gender to mam dość słuchania o tym syfie - kolejny problem zastępczy w mediach
Zgłoś
Avatar
c................s 2014-01-31, 18:14 8
Jak tak na Mariana patrzę po tej metamorfozie, to chyba jebałbym
Zgłoś
Avatar
Swiastak 2014-01-31, 20:25 4
nie wiem dlaczego, ale nie moge na tego mariana pedała nie mogę patrzeć... gej ciota i chuj
Zgłoś
Avatar
Hampelek 2014-01-31, 22:18 1
ja pierdole jak można go oglądać? Ale mnie wkurwia ten ryj, sam nie wiem dlaczego
Zgłoś
Avatar
PiotrekMMA 2014-01-31, 22:22
Nawet bez przebierania to jakaś ciota, a jakby mnie wkręcał i latał tak przebierany to przysięgam, że tak bym mu wpierdolił, że by się oduczył pedalskich żartów.
Zgłoś
Avatar
c................0 2014-01-31, 22:23 4
Kurwa ludzie ta cała sprawa pt.Gender to tylko odwracanie uwagi od pedofilii w KK oraz emerytur w państwie Polskim.....
Zgłoś
Avatar
fantastico 2014-01-31, 22:26 10
I co wy wiecie o gender???

Zgłoś
Avatar
Cembrowina 2014-01-31, 22:28

Jak nie widać różnicy, to po co przepłacać.
PS. Na zdjęciu Keira Knightley
PS2. Naszła mnie taka rozkmina:
A co jeżeli baby to pomalowani faceci bez chuja?Z wywiniętym siurem do środka i schowanymi jajcami?
Zgłoś
Avatar
T................p 2014-01-31, 22:32 1
@czarek00
Haahahahahahah o chłopie, coś dał hahah, lewica i całe otoczenie tego posranego gówna gender odwraca uwagę od pedofilii w Kościele(która tak btw jest najmniej powszechna spośród wszelakich zawodów, księża-pedofile, czyli ulubiony mit anty klerykalistów) - well done Sherlock! To się dopiero trzyma kupy.

Każdego dnia na sadisticu ogarnia mnie coraz większa frustracja, bo do tej pory wchodziłem tutaj, gdyż w porównaniu z demotywatorami czy innym kwejkiem dyskusja tu była po prostu dość sensowna, oczywiście zawsze zdarzają się debile, ale ten nalot co teraz atakuje ten portal winien być jak najszybciej wyniszczony.
Zgłoś
Avatar
samolot1993 2014-01-31, 22:39 1
Zgłoś
Avatar
BrainSeeker 2014-01-31, 22:44
i teraz dylemat, zbesztać za wrzucanie cyberzjeba czy zarzucić piwkiem za Monty Pythona...
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2014-01-31, 22:53
no i po chuj napędzać ten temat pedalstwa? ludzie przestaliby na to reagować to pedały cieszące się że są w centrum uwagi schowałyby się do swoich nor
Zgłoś
Avatar
grzesiu_id 2014-01-31, 23:01 2
Zazdroszczę wszystkim tym ludziom którzy nie słyszeli o tym zajebanym gender. Gdzie kurwa nie wejdziesz wszędzie tylko widzę gender i pierdolenie lewizny, że można sobie wybrać płeć albo orientacją seksualną popierane wywodami jakiś psychologów chujów mujów. Nigdy nikt mnie nie przekona że pedał lesba czy gender to osoba zdrowa umysłowo bo jak tylko o tym myślę bierze mnie na wymioty.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie