18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
~Ludomir 2010-08-21, 1:56
Ten serial jest do dupy, nie ginie w nim ani jeden amerykański żołnierz, jebana amerykańska propaganda....
Zgłoś
Avatar
z................u 2010-08-21, 3:06 1
@up
Serial jest bardzo realistyczny, pokazuje, że wojna z Irakiem/Afganami to polityczny żart, tak wyglądała nieprzygotowana amerykańska ofensywa a jeszcze gorzej Iracka defensywa. Spójrz, że nawet nie mają pustynnych mundurów, bo tych nie mieli kiedy uszyć dla całej armii. Wiem, że pie**dolę, ale takie są fakty. Strzelanina się rozpoczęła kiedy Alkaida wpadła na pomysł aby się wysadzać w powietrze.
Zgłoś
Avatar
~Ludomir 2010-08-21, 10:51
@up
tylko żę całość wygląda jak jedna wielka wesoła amerykańska wycieczka Hummerami po Iraku gdzie Amerykański żołnierz rozpierdala wszystko co do niego strzela nie ponosząc przy tym żadnych strat. Gdzie tu realność, no bo ni9e będą pokazywać flaków i krwi oraz urwanych kończyn, mogło by to spowodować prze ciesz skrócenie kolejek amerykańskich poborowych...
Zgłoś
Avatar
postapokaliptycznyadam 2010-08-21, 11:31 2
Serial jest realistyczny bo oparty na faktach. Najlepsze w nim jest właśnie nastawienie żołnierzy i głupota co ambitniejszych dowódców. Czytając książkę momentami płakałem ze śmiechu.
A co do strat to fakt, że w tej jednostce nikt nie zginął i pewnie strasznie nad tym ubolewają że Cie rozczarowali. Na pocieszenie masz sceny w których gadają o stratach w jakimś tam mieście i o powieszonym marines.
Zgłoś
Avatar
miedziak 2010-08-23, 13:59
xtraludek
masz na pocieszenie sadistic.pl/irac-kill-amerikan-vt46110.htm
Zgłoś
Avatar
Mephic 2010-08-24, 10:03
Jak porównacie ilu Amerykanów zginęło przy ilości zabitych brudasów, to będziecie mieć obraz, czemu nie było warto marnować dla nich miejsca. I jasne, że to jest propaganda, ale przynajmniej śmieszna.
Zgłoś
Avatar
johngrisham 2010-08-25, 10:22
znawcaekranu napisał/a:

@up
Spójrz, że nawet nie mają pustynnych mundurów, bo tych nie mieli kiedy uszyć dla całej armii.


Nie mundury tylko MOPP'y. Mundury pustynne mieli, założyli w końcówce.

znawcaekranu napisał/a:

@up
Wiem, że pie**dolę


To po co Zabierasz w ogóle głos ?

znawcaekranu napisał/a:

@up
Strzelanina się rozpoczęła kiedy Alkaida wpadła na pomysł aby się wysadzać w powietrze.


Skąd pewność, że to była akurat Al-kaida ?

xtraludek napisał/a:

Ten serial jest do dupy,


Gust jak gust, jeśli wolisz "Na wspólnej" to Twoja sprawa.

xtraludek napisał/a:

nie ginie w nim ani jeden amerykański żołnierz


Nie ginie żaden 'żołnierz' bo to serial o 'Marines', więc mógłby co najwyżej zginąć 'Marine'. Dla ludzi w PL może to być to samo ale w USA nazywają ludzi z różnych formacji inaczej.
Zgłoś