18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Genetycy
Mercury001 • 2014-12-11, 17:19
Uczeni genetycy pracują nad domieszaniem psu genów skarabeusza. Oczekiwany rezultat to stwór umiejący utoczyć z odchodów pozostawionych w miejscach publicznych kształtną kulkę, a następnie przetransportować ją do domu właściciela
Zgłoś
Avatar
Bankracy 2014-12-11, 21:10 4
Uczeni genetycy pracują nad pomieszaniem genów skarabeusza oraz człowieka, efektem całe gówno które człowiek zostawia w internetach ma zabierać z powrotem do domu.
Zgłoś
Avatar
InsaneHarv 2014-12-11, 21:19 4
Może powinni pomieszać geny psa i Twoje- gówno będzie tak suche , że pomiesza się z ziemią ?
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2014-12-12, 11:14 1
up
Nie zrozumieliście przesłania tego dowcipu ale hejty od was lecą gimbusy jedne. Autorowi chodzi o to ze ludziki wyprowadzając swe kundle nie sprzątają po nich, w efekcie czego w miastach mamy obesrane trawniki i chodniki.
Zgłoś
Avatar
Bankracy 2014-12-12, 18:03
@up kurwa sam nie sprzątałem po swoim psie i wyjebane w to miałem, na środku chodnika nie srał więc mam to w dupie, jak ktoś chce zapierdalać jak debil po trawnikach to niech uważa.
Zgłoś
Avatar
zakart 2014-12-13, 9:28
Coś Ci się chyba pojebało. Skarabeusz rodzi się w gównie ze składanych tam jaj ( tak jak PIS z Kaczyńskiego), natomiast chuj wie po co, całe życie toczy przed sobą kulkę z gówna żuk gnojowy zwany gnojarkiem. Dowcip jednak dobry i aktualny. Browar.

Poprawiam: Skarabeusz rodzi się w gównie ze składanych tam jaj ( tak jak PIS z Kaczyńskiego), natomiast chuj wie po co, całe życie toczy przed sobą kulkę z gówna żuk gnojowy zwany gnojarkiem ( tak jak PO Sikorskiego)....
Zgłoś
Avatar
Mercury001 2014-12-14, 0:59
zakart napisał/a:

Coś Ci się chyba pojebało. Skarabeusz rodzi się w gównie ze składanych tam jaj ( tak jak PIS z Kaczyńskiego), natomiast chuj wie po co, całe życie toczy przed sobą kulkę z gówna żuk gnojowy zwany gnojarkiem. Dowcip jednak dobry i aktualny. Browar.

Poprawiam: Skarabeusz rodzi się w gównie ze składanych tam jaj ( tak jak PIS z Kaczyńskiego), natomiast chuj wie po co, całe życie toczy przed sobą kulkę z gówna żuk gnojowy zwany gnojarkiem ( tak jak PO Sikorskiego)....



Wikipedia, jak telewizja, często pomija pewne fakty

Obejrzyj:
Zgłoś