18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
E................k 2013-12-10, 18:34
Strasznie zamieszanie , ale dobrze mówi .
Zgłoś
Avatar
A................C 2013-12-10, 18:42
W miniaturze myślałam, że to Peja :/
Zgłoś
Avatar
kolborano 2013-12-10, 19:23
ale że ból dupy o to że nową stacje otworzyła nowa partia? czy inny żar go wprawia w taki nastrój?. Peja się troszku zapędził w filozofii albo "Maria zawsze z dzieciątko dziewica macica" wisząca za nim, ma takie halucynogenne właściwości.
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2013-12-10, 19:25
Miałem Kowalskiego za lekkiego oszołoma na prawicy, ale to jest jedno z najlepszych przemówień jakie ostatnio widziałem. Bardzo emocjonalne, ale też bardzo bezpośrednie, konkretne jak do jednej osoby w czasie rozmowy w cztery oczy (nie piszę tego w sensie czysto gramatycznym). Właśnie popijam sobie piwka, więc Kowalskiemu jedno odstąpię.
Zgłoś
Avatar
Duentar 2013-12-10, 19:41 1
Facet zwraca uwagę na cholernie ważne sprawy. Naprawdę bardzo dobre przemówienie.
Osobiście byłbym bardzo ostrożny jeśli chodzi o Ruch Narodowy (polecam wycieki z Facebooka należące do pana Holochera), gdzie głowa RN przyznaje, że w RN są również narodowi socjaliści i narodowi bolszewicy (wtf).
Dlatego nawet nie rozpatruję możliwości głosowania na RN, bo po przejęciu władzy będą robić to samo co na Węgrzech - będziemy mieli prawdopodobnie więcej suwerenności, bo ją wydrą z rąk UE, ale będą budowali tutaj socjalizm.

Jeśli chodzi o prawicę od lat jeden wybór - JKM!
Zgłoś
Avatar
Timitum 2013-12-10, 21:27
@up bo Ruch Narodowy ma na celu złączenie narodowców (czy tych prawych czy lewych) jako jedna grupa. Ma to sens, zważywszy na anty-narodowe przekazy medialne. Ale fakt, byłbym ostrożny, co nie zmienia faktu, że inicjatywa jak najbardziej poprawna w czasach gdy mamy słabiutki rząd dający sobie wcisnąć każde gówno z zagranicy (przykładowo rozka... rozporządzenia UE łykamy jak kurwa za dopłatą), nie potrafiący przeprowadzić śledztwa w sprawie jebnięcia parudziesięciu najważniejszych ludzi w państwie (a ludzi odpowiedzialnych za zjebanie akcji, czy w śledztwie czy przed katastrofą się awansuje), nie potrafiący bronić swoich zasobów (łupki, węgiel) i polityki energetycznej (wymuszenie przez UE ograniczenia produkcji energii z węgla, bo CO2 etc, a łupki nam Francja torpeduje bo ekologia), nie szanujący woli ludu (np referendum sześciolatków), nieskuteczny w polityce gospodarczej (podwyżki! zwłaszcza danin), nieskuteczny w polityce zagranicznej (w/w dawanie się jebać, no i ciągłe przepraszanie przy braku reakcji na akcje antypolskie), i do tego o coraz słabszym zaufaniu jako całość (skok na OFE, zobaczycie jak nam jebnie w dół wskaźnik inwestycji zagranicznych).
No i Tusk i jego ekipa to pierdoleni kłamcy, warto dodać.
Zgłoś