18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (14) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Genialne holowanie
tigertm • 2023-10-31, 15:55
Dobry sąsiad pomógł w potrzebie



Cytat:

W Ninkowie na Mazowszu kierujący toyotą ciągnął na pasie holowniczym wózek inwalidzki, na którym siedział 92-latek. Na łuku drogi mężczyzna spadł z wózka i poniósł śmierć na miejscu. Policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku. W poniedziałek policjanci z Przysuchy otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem mężczyzny poruszającego się na wózku inwalidzkim. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że 72-letni kierujący toyotą ciągnął, zamontowanym do auta pasem holowniczym, wózek inwalidzki, na którym siedział 92-latek. Jak się okazało, chciał w ten sposób pomóc mężczyźnie, któremu rozładował się akumulator. Podczas holowania, na łuku drogi, siedzący na wózku mężczyzna upadł za jezdnię. Pomimo reanimacji podjętej przez wezwanych na miejsce medyków, mężczyzna zmarł na miejscu.


2023-10-31, 19:59
%Wesołe jest życie staruszka...%

2023-10-31, 20:10
Ostatnio widziałem takiego dziadka na elektryku walił pod prąd na trasę Wrocław > Lubin, zjeżdżał od legnicy na ślimaku, społeczność lokalna już go ścigała... xD Także dziadek nie był sam w swoich poczynaniach, agentów podobnych nie brakuje.

2023-10-31, 20:17
Jesse.Pinkman napisał/a:

Do nagrody Darwina to się chyba nie kwalifikuje niestety a szkoda bo dawno nie widziałem takiego sp***olenia umysłowego. Jak to mawiał Einstein - tylko dwie rzeczy są nieskończone, wszechświat i ludzka głupota (przy czym co do wszechświata to nie był pewien).


A tam, dziadek przynajmniej odszedł na pełnej k***ie. Starość jest ch*jowa. W tym wieku człowiek ma już niewiele radości z życia, a taka ostra jazda na pewno sprawiła mu dużo radości. I chyba lepiej tak umrzeć niż w męczarniach, na raka. Albo powoli, z demencją i skończyć jak warzywo.

2023-10-31, 20:52


2023-10-31, 22:54
W konkursie na największą głupotę i skrajny brak logicznego myślenia mogliby wygrać. Po 65 roku życia co roku lekarz, testy na logiczne myślenie i na refleks. Inaczej tego nie widzę, bo się robi katastrofa na drogach.

2023-10-31, 23:43
Przynajmniej umarł dobrze się bawiąc a nie przykuty do łóżka gapiąc się w sufit

2023-10-31, 23:51
Jesse.Pinkman napisał/a:

Do nagrody Darwina to się chyba nie kwalifikuje niestety a szkoda bo dawno nie widziałem takiego sp***olenia umysłowego. Jak to mawiał Einstein - tylko dwie rzeczy są nieskończone, wszechświat i ludzka głupota (przy czym co do wszechświata to nie był pewien).



Cóż, Polak zaradny potrafi! :amused:

2023-11-01, 00:38
Było ograniczenie do 90 a że miał 92 to go wyj***lo z planszy :lol:

2023-11-01, 02:57
TytanowyRosomak napisał/a:

można by spokojnie było do bagażnika wj***ć



Tak, jak by któryś z nich nazywał się np. Jan Łuka, a tak to sobie mogli co najwyżej linką przywiązać.

2023-11-01, 05:25
Ukasz995 napisał/a:

komplet



Hehe teraz elektorat jarka jest elektoratem rudego xd

:mrgreen:

2023-11-01, 08:50
Się nażył aż za długo

2023-11-01, 10:54
dziadek przeholowal :lol:

2023-11-01, 13:26
Bul_od_bytu napisał/a:

Dziadkom odpie**ala od tych 14 i 15 emerytur



Ewidentnie. Jako pierwszy znalazłeś przyczynę problemów społecznych i skłócenia narodu :D

2023-11-02, 08:23