18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Śmiesza mnie ludzie którzy piszą "jak smiesz obrazac nasza religie chrzescinajska i polskiego papieżaka ,gdyby nie katolicy to byś robił za koze u ciapatego" efekty tej obrony widać na przykładzie europy

wystarczy popatrzec na chinczykow z ciapatymi sie nie pierdolą
kula w łeb ,a i buddyjski tybet sobie podbili.
Zgłoś
Avatar
thez 2013-07-07, 12:56 2
Weź wytrzeźwiej.
Zgłoś
Avatar
dr_dex 2013-07-07, 13:06
@up: moze i jeszcze najebany ale niegłupio gada
Zgłoś
Avatar
Marxe 2013-07-07, 13:22 2
zaraz się zacznie....

Zgłoś
Avatar
MonroeHutchen 2013-07-07, 13:27 2
co to za pierdolenie? przecież do czasu gdy w europie największym krzykiem mody nie był ateizm, to wszystko w tym względzie było gitara
Zgłoś
Avatar
menelinho 2013-07-07, 13:41
MonroeHutchen napisał/a:

co to za pierdolenie? przecież do czasu gdy w europie największym krzykiem mody nie był ateizm, to wszystko w tym względzie było gitara


To nagle wszyscy europejczycy zostali ateistami czy chujwie czym tam? ,przeczytaj to co napisalem wyzej jakos brak wiary u chinoli nie przeszkadza rozpierdalać ciapatych.
Zgłoś
Avatar
Marxe 2013-07-07, 14:19 4
menelinho napisał/a:


To nagle wszyscy europejczycy zostali ateistami czy chujwie czym tam? ,przeczytaj to co napisalem wyzej jakos brak wiary u chinoli nie przeszkadza rozpierdalać ciapatych.



po pierwsze:teraz to widze człowieku pierdolisz od rzeczy,dominującą religią jest buddyzm i taozim

po drugie: tak naprawde,gdyby nie katolicy to teraz uczyłbyś swojego dzieciaka jak efektownie zdetonować bombe by było jak najwięcej ofiar.Katolicy i ciapaci nie tolerowali siebie nawzajem od bardzo dawna i póki co ta nietolerancja do kozojebców sprawia że nie mają odwagi tak jak w Anglii w biały dzień odciąć komuś łba bo wtedy mieliby mało czasu żeby ujść z Polski z życiem

po trzecie: to, że Anglia,Francja,niemcy pozwalają ciapatym i pedałom narzucać to co im się podoba to jest tylko i wyłącznie wina tych co SPRAWUJĄ WŁADZE, w Rosji się nie pierdolą czego dowody można na sadolu znależć

po czwarte: nie rozumiem fenomenu obrzucania gównem JP II, gimbusy chcą się dowartościować czy co? w Meksyku go po prostu kochają, tutaj obrzuca gównem. I mimo iż może coś tam zrobił to zasługuje na szacunek RODAKÓW chociażby z tego względu że był Polakiem.

Dziękuje,dobranoc
Zgłoś
Avatar
Miziou 2013-07-07, 15:49
To ja Cię logicznie rozpierdolę - bo mnie rozbawił twój post.

menelinho napisał/a:

Śmiesza mnie ludzie którzy piszą "jak smiesz obrazac nasza religie chrzescinajska i polskiego papieżaka ,gdyby nie katolicy to byś robił za koze u ciapatego" efekty tej obrony widać na przykładzie europy



Dawaj przykłady, gdzie widać efekty tej obrony. Chociaż jeden. Chociaż pół. Nie? Ok jedziemy dalej.

menelinho napisał/a:


wystarczy popatrzec na chinczykow z ciapatymi sie nie pierdolą



Ponownie - podaj przykład. Nie, nie ma? Serio? A może wnosisz po tym, że sami skośnoocy? Stary, w Afryce w większości czarni są, może jakieś wnioski z tego..?

menelinho napisał/a:


a i buddyjski tybet sobie podbili.



No, bo Tybet to się ma do muzułmanów jak kaktus do odbytu.

Nie będę ci ubliżał, upośledzonym się pomaga, nie kopie.

Jestem niewierzący, gdyby cię o interesowało - chociaż mam to w dupie.
Zgłoś