18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Wystep do 2.55...dalej sceny z wywiadów + mądre słowa.
Gdzieniegdzie chuczy na temat Korei Płn., o wojnie i o masakrze, wiec i Ja wstawiam filmik ukazujacy pewna interpretacje Wojny
3:00: "...wojna jest aktem bogatych, starszych ludzi chroniacych swój majatek poprzez wysylanie mlodych ludzi z sredniej i niskiej klasy na smierc."



Film nie moj, zapozyczony z yt od Luk Łukasz'a
Zgłoś
Avatar
osa79 2013-04-06, 22:45 6
Mistrz... teraz już na zawsze... szkoda
Zgłoś
Avatar
MojaAdrenalina 2013-04-06, 22:49
Wie ktoś jak się to ruda z reklamy na górze nazywa???
Zgłoś
Avatar
D................k 2013-04-06, 23:00 13
MojaAdrenalina napisał/a:

Wie ktoś jak się to ruda z reklamy na górze nazywa???



Nie chcę Cię martwić, ale ona jest narysowana.
Zgłoś
Avatar
Ciastak 2013-04-07, 3:56
podobno już mu się zmarło
Zgłoś
Avatar
cocaine.animals 2013-04-07, 9:59 12
Kosmopolita, fan aborcji i przemądrzały chujek który jest święcie przekonany że ma rację gadając straszne bzdury - reasumując typowy lewak. Nawet nie włączam.
Zgłoś
Avatar
kurabezkosci 2013-04-07, 10:44
My w Polsce mamy PiS i PO ..musimy przezyc.
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2013-04-07, 10:48 63
cocaine.animals napisał/a:

Kosmopolita, fan aborcji i przemądrzały chujek który jest święcie przekonany że ma rację gadając straszne bzdury - reasumując typowy lewak. Nawet nie włączam.


To...


Po kiego grzyba się w ogóle odzywasz jak nawet nie oglądnąłeś? Wracaj pod kamień spod któregoś wypełznął.
Zgłoś
Avatar
Noldorek 2013-04-07, 10:48 5
Jak byłem młodszy to nauczył mnie myślenia, po prostu...tak niewiele trzeba żeby w późniejszym życiu nie dać się dymać... Nie trzeba podzielać jego przekonań, wystarczy słuchać, i myśleć.
Zgłoś
Avatar
presscot 2013-04-07, 11:02 4
Krzykacz, głośno używa podniosłych słów do ładnej muzyki. W tym temacie się z nim zgadzacie, jednak podejrzewam że z resztą byście się nie zgodzili. Jakby nie było to kolejny lewak mówiący że moja prawda jest mojsza i jedynie słuszna.

PS szanuje go, ale nie lubię. Od zawsze grał pod publiczkę, choć zawsze widział to u innych.

Noldorek napisał/a:

Jak byłem młodszy to nauczył mnie myślenia, po prostu...tak niewiele trzeba żeby w późniejszym życiu nie dać się dymać... Nie trzeba podzielać jego przekonań, wystarczy słuchać, i myśleć.



Jeśli uczysz się myślenia od Pana z telewizora to gratuluje. Zajmij się faktami, najlepiej z książek, a nie dawaj się kształtować osobie która mówi ukształtowali Nas inni.

Jedni uczyli się oglądając Carlina, inni Cerowskiego, a jeszcze inni Tuska. Tak czy siak wszyscy będą święcie przekonani że ich wzór jest jedynym słusznym, najlepszym i najmądrzejszym.
Zgłoś
Avatar
dagothar 2013-04-07, 11:16
Rozbraja mnie jak wielu jest ludzi bez poczucia humoru, którzy wszystko biorą na poważnie

Przypominam, że kiedy komik coś mówi, to nie zawsze należy traktować to na serio, ale często warto się nad tym co mówi zastanowić.
Zgłoś
Avatar
rafalon 2013-04-07, 11:19
Wspaniały człowiek... Tylko, mam pytanie. Dlaczego wspaniali ludzie muszą UMIERAĆ? A TERAZ MAMY KURWA SYF!
Zgłoś
Avatar
p................7 2013-04-07, 11:21
Ja pierdolę rzygać się już chce od tych lewaków. Słowo - zaklęcie. Jest mi dużo bliżej do prawej strony sceny politycznej niż do lewej, ale od miesięcy na sadolu sprawdza się reguła - jak w poście zaczynają lecieć lewaki to można przestać czytać, dalej jest już tylko pełna moralnej wyższości, protekcjonalna, obraźliwa i podlana jadem i pogardą tyrada. Wychodźcie już na te ulice bo gadać z wami nie ma o czym. Myślicie że jesteście opozycją w stosunku do zidiociałej, zobojętniałej większości i automatycznie daje wam to monopol na prawdę.

Carlina lubię jako showmana. Jeśli chodzi o kwestie polityczne to wiele rzeczy upraszcza, widać że nie jest obiektywny. A krytycznego myślenia jak najbardziej można się od niego nauczyć, także krytycznego wobec niego samego.
Zgłoś
Avatar
Noldorek 2013-04-07, 11:24 1
presscot, kolego kolego, sprawa jest prosta...uczyć się myślenia możesz od każdego...nawet o Tuska, bierzesz jego słowa, i po prostu myślisz czy to ma sens, doszukujesz się prawdy. Napisałem że nie trzeba podzielać jego przekonań, a jego przekonania polityczne mnie nie ruszają. Nie bój się, dbam o swój samo rozwój, ale ciągle nie rozumiem takich napinaczy jak Ty, którzy wyciągną z całości jeden wyraz i kogoś nim obsmarują, wstydź się za siebie.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-04-07, 11:26 3
ja jebie skad na sadolu tylu "prawakow"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie