18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
kaiel 2012-08-26, 23:50 15
może o własne dupy sie boją ?
Zgłoś
Avatar
dumad 2012-08-27, 10:36 11
Zgłoś
Avatar
19ona92 2012-08-27, 19:31
Zapomniał,że nad limit kobiet jest przeznaczony dla les. ;D
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-08-27, 20:52 8
dumad napisał/a:

Obrazek


Kolejny z ONR (?), który jest homofobem, ale trzepie do les? Żal mi takich ludzi jak Ty.
Zgłoś
Avatar
Nokia3310 2012-08-27, 21:07 3
@up Idź być lewakiem gdzie indziej. Pedały i lesby to to samo zło, które ma na celu niszczenie społeczeństwa i wmawianie wszystkim, że to jest całkowicie normalne. A dla mnie i pewnie dużej części użytkowników portalu jest to dewiacja, która nie powinna być traktowana na równi z ludźmi normalnymi (mam na myśli hetero).
Zgłoś
Avatar
andreez91 2012-08-27, 21:28 1
Up@ widze ładnie tam w kościele wyprali ci mózg biedny Ty!
Zgłoś
Avatar
Nokia3310 2012-08-27, 21:45 3
@up Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie daję sobie prać mózgu przez TVN i Wyborczą. No ale już możesz sobie najeżdżać na kościół, polskość, honor, patriotyzm i moralność, to takie modne w tych czasach. Myśl samodzielnie pajacu...
Zgłoś
Avatar
Doktór 2012-08-27, 21:46 3
@2up jestem ateistą a też myślę podobnie jak Nokia. I co teraz?

Z niecierpliwością czekam kiedy zaczną lansować zoofilię albo nekrofilię.

Weźmy takich zoofilów. Przecież to niezależne od nich! Przecież, to tylko preferencja, nikomu nic złego nie robią. Powinni adoptować dzieci, przecież adoptowane dziecko nie stanie się owcą!

Good night left side
Zgłoś
Avatar
isotop 2012-08-27, 23:25
@Nokia3310 A czy mógłbym wiedzieć, na czym miałoby polegać to zniszczenie społeczeństwa przez "zło" pod postacią gejów i lesbijek? Mając na uwadze to, że na parady chodzą nieliczni, a na adopcję większość z nich ma soczyście wyjebane.

Właściwie to w czym jest problem?
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-08-27, 23:38 2
Nokia3310 napisał/a:

@up Idź być lewakiem gdzie indziej. Pedały i lesby to to samo zło, które ma na celu niszczenie społeczeństwa i wmawianie wszystkim, że to jest całkowicie normalne. A dla mnie i pewnie dużej części użytkowników portalu jest to dewiacja, która nie powinna być traktowana na równi z ludźmi normalnymi (mam na myśli hetero).



1) Nie jestem lewakiem.
2) Samo zło? Co złego robią? Jako homofob i rasista robisz gorsze rzeczy od nich.
3) Homo to nie jest coś nienormalnego.

Nokia3310 napisał/a:

@up Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie daję sobie prać mózgu przez TVN i Wyborczą. No ale już możesz sobie najeżdżać na kościół, polskość, honor, patriotyzm i moralność, to takie modne w tych czasach. Myśl samodzielnie pajacu...



Z tej wyliczanki wyrzuć kościół, Polska to państwo świeckie. Za to dajesz sobie prać mózg przez Rydzyka, TV Trwam, Radio Maryja.

Doktór napisał/a:

@2up jestem ateistą a też myślę podobnie jak Nokia. I co teraz?

Z niecierpliwością czekam kiedy zaczną lansować zoofilię albo nekrofilię.

Weźmy takich zoofilów. Przecież to niezależne od nich! Przecież, to tylko preferencja, nikomu nic złego nie robią. Powinni adoptować dzieci, przecież adoptowane dziecko nie stanie się owcą!

Good night left side



Ateistą, bo to teraz takie modne? Zoofilia i nekrofilia jest prawnie zakazana. Homo nie krzywdzą partnera, bo są ze sobą za obopólną zgodą. Co przy zoofilii i nekrofilii nie występuje i robią to wbrew chęci "partnera".
Zgłoś
Avatar
masabitumiczna 2012-08-28, 8:52
@SteelMike - Co więcej dziwny dla mnie jest pogląd, że od homoseksualizmu jest blisko do pedofilii, mało jest sytuacji gdzie pedofil molestuje dziewczynki? W takim razie blisko jest heteroseksualistom do pedofilii...
@Nokia3310 - Dogmaty kościoła w sprawach seksualności są dziwne, niby jesteśmy wolni mamy wolną wolę, jesteśmy wywyższani ponad inne stworzenia na ziemi, a jeśli chodzi o seks to jest dopuszczalny tylko w celu prokreacji... jak zwierzęta, a dla przyjemności to już nie...
Zgłoś
Avatar
Zarentha 2012-08-28, 11:36
Kurwa, Sadistic i obrońcy homosi! Lecę po popcorn!
Zgłoś
Avatar
lofix1 2012-08-30, 0:08 1
parówkowym skrytożercom mówimy stanowcze NIE
Zgłoś