18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
Georgia Police.
~_Yarko_ • 2019-07-05, 17:34

Athens, Georgia.
Policja dostała powiadomienie o człowieku, który chodzi z nożem po kompleksie River Club.
Podejrzany nie reagował na nakaz odłożenia broni i został postrzelony.
Mimo to, wstał i próbował odebrać broń służbową innemu policjantowi.
Zastrzelonego zidentyfikowano jako Aarona Honga.
Zgłoś
Avatar
Metyl30 2019-07-06, 9:52
Mi sie wydaje ze duzy procent ludzi co wyskakuje do policji z nozem tam w USA to poprostu samobojcy nie majacy odwagi samemu sie zabic,taka moja mala refleksja z rana.
Zgłoś
Avatar
Byku35 2019-07-06, 12:48
ja w sierpniu jadę do new Jersey
Zgłoś
Avatar
TłustyManat 2019-07-06, 13:54
siwybis napisał/a:

Terminator jakiś się trafił, pół magazynka w chłopa poszło a ten jak gdyby nigdy nic.





źródło:
Bill Burr Stand Up Comedy | You People are all the Same
youtube.com/watch?v=NQI1r3J9Scs
Zgłoś
Avatar
Lizodup 2019-07-06, 16:28
kurwa musza miec zdrowie te psy
Zgłoś
Avatar
Attero132 2019-07-06, 17:33 1
Tego psa powinni za biurko posłać bo przez jego nieudolność ktoś w koncu zginie
Zgłoś
Avatar
LordVIP 2019-07-06, 21:22
Zawsze myślałem, że amerykańska policja się nie pierdoli i najpierw strzela, a później zadaje pytania. A tu trafiły się takie dwie pizdy, które jeszcze rozpaczliwie krzyczą "oh my god no no no" jak typ z nożem do nich biegnie. Ten pierwszy wystrzelił cały magazynek, a trafił może 2 razy? No kurwa to jest policja mająca pilnować porządku? Koleś z nożem dostał, po czym wstał i pociął tego policjanta. Pizdy, a nie policja.
Zgłoś
Avatar
pizmak289 2019-07-07, 22:03
polishblood napisał/a:

Zawsze myślałem, że amerykańska policja się nie pierdoli i najpierw strzela, a później zadaje pytania. A tu trafiły się takie dwie pizdy, które jeszcze rozpaczliwie krzyczą "oh my god no no no" jak typ z nożem do nich biegnie. Ten pierwszy wystrzelił cały magazynek, a trafił może 2 razy? No kurwa to jest policja mająca pilnować porządku? Koleś z nożem dostał, po czym wstał i pociął tego policjanta. Pizdy, a nie policja.



W Polsce by lecieli na gościa z mopem i krzyczeli przez godzinę, że ma rzucić broń.
Zgłoś
Avatar
kreatywnakrowa 2019-07-08, 0:49
Pewnie jakiś kolejny, prawacki pokurwieniec z PiSu, jak ten który ostatnio w Busku Zdroju szalał sobie z nożem.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-07-08, 12:45
Metyl30 napisał/a:

Mi sie wydaje ze duzy procent ludzi co wyskakuje do policji z nozem tam w USA to poprostu samobojcy nie majacy odwagi samemu sie zabic,taka moja mala refleksja z rana.



To się nazywa suicide by cop. Powszechne zjawisko w USA.

Panowie policjanci zjebali sprawę troszkę. Odjebali chujnie jak polskie krawężniki.
Zgłoś