18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Adae 2022-09-01, 13:26 1
ojcieckogut napisał/a:

Ja tam jestem zachwycony postawą uczestników tego wydarzenia. Porównajcie sobie ten filmik z filmami z USA.
Polski ochroniarz walczy do końca o kradziony towar, a złodziej ma tyle szacunku dla drugiego człowieka, ze nawet pomaga ochroniarzowi wstać. To honorowa walka dwóch ludzi. Jeden jest oddany sprawie której poprzysiągł bronić, a jego adwersarz szanuje go za to jako przeciwnika.
W USA złodziej kradnie, wszyscy się patrzą, każdy się boi oskarżenia o rasizmi. Jak policja przyjedzie to złodziej jeszcze wyciągnie pistolet albo nóż.
Dzicy ludzie.



Ale szanuję ten komentarz, nie byłbym w stanie tego lepiej wyrazić.

Piwo dla waszej trójki.
Zgłoś
Avatar
eMCeONe 2022-09-01, 14:18 2
Już dawno to rozkminiłem.. Przyjmowanie seniorów na stanowiska ochroniarskie to zajebisty pomysł.
Po pierwsze sklep jest ubezpieczony od kradzieży czy zniszczeń, więc totalnie wyjebane jeśli coś się stanie.
Po drugie dostają jakieś tam kwity za przyjmowanie kolejek z przychodni geriatrycznej do swoich szeregów.
Po trzecie, przestępca będzie bał się cokolwiek zrobić dziadkowi/babci, że pójdzie siedzieć za nieumyślne spowodowanie śmierci.
Cwane chujki xD Gdyby się dało to by dzieci zatrudniali, żeby dało się to jeszcze pod pedofilię podpiąć
Zgłoś
Avatar
boowa1986 2022-09-01, 18:09 1
eMCeONe napisał/a:

Już dawno to rozkminiłem.. Przyjmowanie seniorów na stanowiska ochroniarskie to zajebisty pomysł.
Po pierwsze sklep jest ubezpieczony od kradzieży czy zniszczeń, więc totalnie wyjebane jeśli coś się stanie.



Mądrego to aż miło posłuchać. Wszystkie zakłady, sklepy itp mają taką ochronę tzw ''komando foki'' bo taki jest wymóg ubezpieczyciela by dostać jakikolwiek hajs w razie kradzieży itp.

A co do filmu plot twist jak ja pierdolę, najpierw go przewrócił, pomógł wstać, potem znowu go wyjebał, taki złodziej, ale z dobrym sercem
Zgłoś
Avatar
freddy.krueger 2022-09-01, 18:42
Tą blond kukiełkę złodziej to może sobie na chuju zawiesić a stary knur może robić za materac ...
Zgłoś
Avatar
cellmemory 2022-09-01, 19:29
nie chcial mu krzywdy zrobic
Zgłoś
Avatar
Tekamaru 2022-09-01, 21:08
Ta blondyna to chyba po szkoleniu zdalnym
Zgłoś
Avatar
WQuty 2022-09-01, 22:23
Przecież on powinien po prostu zwrócić uwagę i natychmiast zgłosić kradzież a nie rzucać się na niego z łapami żeby mu to zabrać.
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2022-09-01, 22:58 2
Igorek95 napisał/a:

Wkurwiają mnie te dziadki w marketach, oni tam są bo siedzą za pół darmo z tymi rentami i mają tylko patrzeć w kamery, a niektórym wydaje się że robią w Secret Service i patrzą na każdego jak na potencjalnego terrorystę



I bardzo kuewa dobrze.
Zgłoś
Avatar
Kamklo4215 2022-09-02, 0:57
W sumie to więcej starty z tej ochrony niż pożytku .... Bo jeszcze sprzątać teraz trzeba ....
Zgłoś
Avatar
panar3 2022-09-02, 13:50
dennissliwa napisał/a:

Złodziej jak pomagał ochronie wstyać



Kurwa, chłopie! Uważaj jak piszesz. Przeczytałem "wysrać" i już myślałem że niedowidzę...
Zgłoś