18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
królik90 2014-04-03, 23:29 1
Haha liga okręgowa warmia i mazury grupa I. Zdarzyło mi się nawet kiedyś zagrać w sparingu przeciwko Granicy Bezledy. Ziomeczek co podawał do tego od gestu Kozakiewicza nawet w Jagiellonii był w młodej ekstraklasie, ale kariery tam nie zrobił.
Zgłoś
Avatar
S................e 2014-04-03, 23:43 1
Gospodarze cwaniakują. W takiej samej słusznej sytuacji, jakby to piłkarz gospodarzy był, to już by kurwa pierdolili, że sędzia ślepy itp. Tak jestem ekspertem, kiedyś sędziowałem na linii, ale wkurwiało mnie to.
Zgłoś
Avatar
zlomik 2014-04-04, 0:26 3
na pilce sie za bardzo nie znam.. ale w tle przystanek autobusowy robiacy za lawke rezerwowych... chatka jakiegos chlopa... siatka z drutu... i w ogole klimacik jakies V ligii.. a oni podniecaja sie jakby grali przynajmniej w jakis eliminacjach
Zgłoś
Avatar
R................y 2014-04-04, 0:30 1
Wiejskaklasa 5 liga
Zgłoś
Avatar
pelepele 2014-04-04, 1:46
Prosty chłop ze wsi.
Ale ten pajac w czerwonej koszulce z nr 7 też powinien przyjąć minimum żółtą za pedalskie machanie łapami.
Zgłoś
Avatar
MyBijaCZ 2014-04-04, 8:53 6
zwirz13 napisał/a:

no to mu kurwa pokazał !!
spoko macie boisko , brakuje tylko zboża i krowy na środku



Kurwa pajacu z "wielkiego miasta" w niższych klasach większość boisk tak wygląda... Zdarzają się lepsze i gorsze, ale ludzie dbają o nie sami, bo pieniędzy nie ma. Więc stul morde.
Zgłoś
Avatar
zwirz13 2014-04-04, 10:24
MyBijaCZ napisał/a:



Kurwa pajacu z "wielkiego miasta" w niższych klasach większość boisk tak wygląda... Zdarzają się lepsze i gorsze, ale ludzie dbają o nie sami, bo pieniędzy nie ma. Więc stul morde.



stul morde to krzyczał twój stary jak cie wypluwała stara z dupska - PAJACU!! wez sie za nauke a nie komentarze , a jak bedziesz miał wolne to idz na to swoje boisko i rzodkiewki zerwij
Zgłoś
Avatar
keremere22 2014-04-04, 10:37
Więcej buraków niż na polu
Zgłoś