18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Ghetto Workout Polska
Czaja93 • 2012-09-25, 13:04
Co raz bardziej popularne w Polsce podciąganie się na osiedlowych drążkach:

Walczyć, trenować - Nie pić, nie melanżować!
Zgłoś
Avatar
Złowroga Pralka ! 2012-09-25, 21:20
Brawa dla panów! :bravo: tylko po co ta małpia muzyka ?
Zgłoś
Avatar
superfosfat 2012-09-25, 21:40
Muzyka jest zajebista wieśniaku , prawdziwy czarny rap na poziomie. Odpowiednio dobrana do tego co robią. A pasja super, pokonali podstawową przeszkodę, wyrwali dzieciaków sprzed komputerów. Szacun za zaangażowanie i reklamę tej super rozrywki.
Zgłoś
Avatar
l................a 2012-09-25, 21:41
blobo napisał/a:

Gościu z 2;05 zajebista stylówa , tylko po chuj mu pas? o.O


Głównie po to żeby podwiesić sobie obciążenie
Zgłoś
Avatar
b................2 2012-09-25, 21:59
Jebane małpy! walczą z grawitacją...... Czytać S. Hawkinga a nie pajacować
P.S.
Dzieciaki były dobre XDXD
Zgłoś
Avatar
peterka62 2012-09-25, 22:02
Przewinąłem 4 razy, 4 razy jakieś dzieci, o drążki w małpim gaju chyba nie chodziło...
Zgłoś
Avatar
majkel1172 2012-09-25, 22:02 1
Wiec tak wypowiem sie ja A wiec cwicze na drazkach po szkole (szkola sportowa) 3 godziny po szkole dzien w dzien o procz soboty bo odpoczynek musi byc oczywiscie i powiem wam ze te cwiczenia daja wszystko plecy nogi bicepsy tricepsy wszystkie barki itp wiec nie wyjerzdzac mi tu z komentarzami typu ee tam umiem lepiej bo jak zapewne sie domyslam tacy jak wy siedza przed kompem i wpierdalaja princesse mniejsza o wiekszosc szacun dla chlopakow i pozdrawiam kiedys wpadne do polski gdzie do jakiego parku i zaprezentuje swoje umiejetnosci :p Peace ! I trenowac nie sie opierdzielac zaczynajcie powoli moge wam powiedziec ze po 9 miesiacach intensywnego treningu bez picia i palenia rezultaty sa piekne !!!
Zgłoś
Avatar
kropek667 2012-09-25, 22:38
dajcie tytuł piosenki
Zgłoś
Avatar
mefju90 2012-09-25, 22:38
majkel1172 napisał/a:

Wiec tak wypowiem sie ja A wiec cwicze na drazkach po szkole (szkola sportowa) 3 godziny po szkole dzien w dzien o procz soboty bo odpoczynek musi byc oczywiscie i powiem wam ze te cwiczenia daja wszystko plecy nogi bicepsy tricepsy wszystkie barki itp wiec nie wyjerzdzac mi tu z komentarzami typu ee tam umiem lepiej bo jak zapewne sie domyslam tacy jak wy siedza przed kompem i wpierdalaja princesse mniejsza o wiekszosc szacun dla chlopakow i pozdrawiam kiedys wpadne do polski gdzie do jakiego parku i zaprezentuje swoje umiejetnosci :p Peace ! I trenowac nie sie opierdzielac zaczynajcie powoli moge wam powiedziec ze po 9 miesiacach intensywnego treningu bez picia i palenia rezultaty sa piekne !!!



Ja pierdole, toż to jakiś żart.
Zgłoś
Avatar
Yggdrasil 2012-09-25, 22:53 1
majkel1172 napisał/a:

Wiec tak wypowiem sie ja A wiec cwicze na drazkach po szkole (szkola sportowa) 3 godziny po szkole dzien w dzien o procz soboty bo odpoczynek musi byc oczywiscie i powiem wam ze te cwiczenia daja wszystko plecy nogi bicepsy tricepsy wszystkie barki itp wiec nie wyjerzdzac mi tu z komentarzami typu ee tam umiem lepiej bo jak zapewne sie domyslam tacy jak wy siedza przed kompem i wpierdalaja princesse mniejsza o wiekszosc szacun dla chlopakow i pozdrawiam kiedys wpadne do polski gdzie do jakiego parku i zaprezentuje swoje umiejetnosci :p Peace ! I trenowac nie sie opierdzielac zaczynajcie powoli moge wam powiedziec ze po 9 miesiacach intensywnego treningu bez picia i palenia rezultaty sa piekne !!!



Mam nadzieję, że to prowokacja. Ciekawe jak chcesz ćwiczyć nogi na drązku. Idź na siłke, dopierdol ciężaru na sztange i napierdalaj przysiady, tak sie to robi....
Zgłoś
Avatar
KANIBAL22 2012-09-25, 23:14
jak dla mnie to nic nadzwyczajnego, podstawowe ćwiczenia ale niech sobie chłopaki ćwiczą od czegoś trzeba zacząć...
Zgłoś
Avatar
Apollon 2012-09-25, 23:21
zbyt wiele to chłopaki nie pokazali, sporo nauki przed nimi...
Zgłoś
Avatar
konwogniu 2012-09-25, 23:32
nuta nuta kto zna tytul?
Zgłoś
Avatar
bavarian 2012-09-26, 5:05
Masakra, w polu roboty tyle a oni na darmo machają
Zgłoś
Avatar
wariatSND 2012-09-26, 9:35
@morus93
Większości Osób (jak nie wszyscy) na tym filmie trenuje Bjj, więc sądze ,że nie muszą cały czas nóg ćwiczyć
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-09-26, 11:22
worms249 napisał/a:



Obrońca czarnuchów i znawca osobowości, po jednym poście poznałeś całkiem obcą ci osobę na tyle żeby wiedzieć co wpierdala przy jakiej muzyce(no może nie do konca, rap to nei muzyka)



Uhuhu pocisnąłeś mi że hej Ahh ci niedomyci metale, coraz bardziej cofają się w rozwoju.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie