18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
k................z 2013-10-02, 22:50
Zjebać księdza-pedofila i mieć z niego bekę: jak najbardziej, zwykły zwyrol, który się znalazł na złym stanowisku. Moim zdaniem nie należy jednak podciągać każdego księdza pod pedofilię-moje zdanie.
Zgłoś
Avatar
mkay 2013-10-02, 22:51
az sie obsmarkałem
Zgłoś
Avatar
Hrodgar 2013-10-02, 23:03 1
Czy ten ksiądz nie przypomina wam Durczoka?
Zgłoś
Avatar
koras1897 2013-10-02, 23:12 2
pl.wikipedia.org/wiki/Crimen_sollicitationis

Kumacie że to zatwierdził sam papież? Wielcy mi kurwa obrońcy moralności.
Zgłoś
Avatar
fhMichaelo 2013-10-02, 23:14
Jego ekscelencja Tusk coś szykuje. Cały dzień pierdolą w TV o księdzu, celibacie, klerze itd. Jakby kurwa ważniejszych problemów nie było w tym kraju...
Zgłoś
Avatar
pirastro 2013-10-02, 23:16
HO HO HA HA

już już. wracaj do książki od Muzyki....
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-10-02, 23:51 2
Zarammoth napisał/a:

@up: Nie zesraj się. Pedofil to pedofil, nie ma znaczenia czy homo- czy hetero- seksualny. Ważne, że rucha dzieci.


Przecież to samo napisałem lewaczku, ale nie wymagam od lewaka-cwaniaka-robaka jakichkolwiek przebłysków inteligencji, nie mówiąc już o odniesieniu się do faktów czy też podjęciu merytorycznej dyskusji na poziomie.

Lewaczki mają zawsze w dupie czyjąś krzywdę, dopóki nie popełniają tej krzywdy grupy, których nie lubią. Bo powiedzmy sobie szczerze - choćby było 1000 zgwałconych dzieci, to i tak dla nich najbardziej pokrzywdzone to 1 zgwałcone przez księdza. Trudno, że za ścianą od 10 lat ojciec gwałci córkę. To nie ksiądz - nie trzeba reagować, nie trzeba nagłaśniać.

Lewaczek nie odniesie się do statystyk i danych, które pokazują, że rzeczywiście wśród księży odsetek pedofilów jest znacznie niższy niż wśród pedałów czy nauczycieli. Bo to nie na rękę, to niewygodna prawda.

P.S.
Zgłoś
Avatar
Zipsky 2013-10-03, 0:14
nie mieszać z kościołem, szatan mógł opętać nawet sługę Bożego. Pedofilia to choroba i powinna być skutecznie leczona ;]] :strzał: :shot:
Zgłoś
Avatar
ginx2666 2013-10-03, 0:21
Jeśli leczyć pedofili chcecie nabojami, to mam dla was złą nowinę.

Kara śmierci za zbrodnie, które nie skutkują śmiercią ofiary spowoduje, że zbrodniarze nie będą mieli powodu, żeby zostawiać ją przy życiu. I tak ze zgwałconego Mariusza zrobicie zgwałconego i martwego Mariusza.

Jeśli pedofil nie molestował dzieci i sam zgłosi się po pomoc w leczeniu, to należy mu/jej jak najbardziej pomóc - leki, psycholog etc.

Jeśli już jednak dokonał gwałtu, to nie pytać gnoja/kurwy o zdanie, tylko ujebać jaja/jajniki, zapiąć w OBROŻĘ (nie opaskę) z GPSem i osiedlić w getcie z daleka od szkół, przedszkoli i kościołów.
Zgłoś
Avatar
donplicco 2013-10-03, 9:59
Co to jest "kościelny przedszkolak"?
Zgłoś
Avatar
R4d0 2013-10-03, 11:48
Czemu nie wprowadzą celibatu? Bo KK nie jest to na rękę - dzieci kapłanów też musiałyby z czegoś żyć, kapłani przepisywaliby im majątki, bo jak to tak zostawić potomstwo bez niczego. A Grand Wizardom KK baaardzo nie pasuje dzielenie się kasą, skoro sami mogą mieć więcej. Business is business, kasa musi się zgadzać!
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-10-03, 12:49
erix1000 napisał/a:

Czemu nie wprowadzą celibatu? Bo KK nie jest to na rękę - dzieci kapłanów też musiałyby z czegoś żyć, kapłani przepisywaliby im majątki, bo jak to tak zostawić potomstwo bez niczego. A Grand Wizardom KK baaardzo nie pasuje dzielenie się kasą, skoro sami mogą mieć więcej. Business is business, kasa musi się zgadzać!



Po pierwsze to był właśnie powód wprowadzenia celibatu - majątek kościoła.
A po drugie. Co to za tłumaczenie? Rucha dzieci, nie kobiety. Więc w małżeństwie ruchałby po prostu swoje dzieci. Czasem nawet myślę, że zostają księżmi, żeby właśnie rodzina nie pytała dlaczego nie ma dziewczyny/żony. A tak jest wymówka. Po prostu nie jest hetero, ani homo, lubi jebać dzieci.
Zgłoś