18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Whiteroom 2013-10-02, 20:09 24
A cygański ma go w buzi
Zgłoś
Avatar
pushq 2013-10-02, 21:10 1
Ja pierdole znowu...nie dosc ze caly dzien w telewizji o nim pierdola to jeszcze na sadola tego zjeba wrzucacie
Zgłoś
Avatar
Atreyu 2013-10-02, 21:12 4
Znowu będzie że ataki na kościół...

A to ataki na pedofila.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-10-02, 21:12 6
gdzie jest wasz wszechmocny bożek? Jak on nie mógł temu zaradzić, wobec czego dzieci były gwałocone, czyżby jezus tez ruchał małe dzieci?
katolstwo xD
Zgłoś
Avatar
l................1 2013-10-02, 21:24
ogólnie pedofilia powinna być karana śmiercią, wśród księży tym bardziej,
ale puki go nie skazali i jest tylko oskarżony, to nie jest pedofilem, więc wg mnie to lewacka propaganda jak zwykle,
Zgłoś
Avatar
Sick_Stick 2013-10-02, 21:35 7
lem111 napisał/a:

ogólnie pedofilia powinna być karana śmiercią, wśród księży tym bardziej,
ale puki go nie skazali i jest tylko oskarżony, to nie jest pedofilem, więc wg mnie to lewacka propaganda jak zwykle,



chyba zapomniałeś, że czarna mafia swojemu zrobić krzywdy nie da
Zgłoś
Avatar
Alonso 2013-10-02, 21:46 1
<<<uwaga suchar>>>>
A czym się różni pedofil od pedagoga?
Ten pierwszy naprawdę kocha dzieci.
Zgłoś
Avatar
wraa 2013-10-02, 21:53
Czy oni kurwa nie mogą mieć normalnych żon? Na chuj ten celibat, wielka mi kurwa tradycja a tak to tylko ośmieszanie całego kościoła.
Zgłoś
Avatar
Cienió 2013-10-02, 21:54 1
Zauważyłem jedną ciekawą zależność (czyli tzw. nagonkę telewizyjną).

Kiedyś pisali o "obrzydzeniu" gdy ktoś się dowiedział, że ksiądz jest Homoseksualistą, a że teraz w TV homo to spoko to mówi się, że księża to pedofile

Nice;)

Ps. Zauważyłem jeszcze lepszą zależność, w Polsce pedofilami są tylko księża.
Zgłoś
Avatar
rrdzony 2013-10-02, 22:00 5
- Czym się różni ksiądz od złodzieja?
- Złodziej nie rucha małych dzieci
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-10-02, 22:18 2
@Cienió, problem właśnie w tym, że tylko Kościół twierdzi, że w jego szeregach nie ma pedofilii.
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-10-02, 22:18
Cienió napisał/a:

Zauważyłem jedną ciekawą zależność (czyli tzw. nagonkę telewizyjną).

Kiedyś pisali o "obrzydzeniu" gdy ktoś się dowiedział, że ksiądz jest Homoseksualistą, a że teraz w TV homo to spoko to mówi się, że księża to pedofile

Nice;)

Ps. Zauważyłem jeszcze lepszą zależność, w Polsce pedofilami są tylko księża.


Jasne, w TVN nie ma afer o tym, jak nauczyciele są pedofilami, jak dzieci są gwałcone w swoich własnych domach. Lepiej rozdmuchać przypadki pedofilii wśród księży i wałkować o tym przez tydzień. Jak wtedy, gdy pijany ksiądz wjechał w latarnie. Była afera przez dobry tydzień. Gdy u mnie w mieście pijany adwokat czy radca prawny (?) wjechał w teatr to w mediach była cisza.

Nie bronię księży-pedofilów - takie przypadki powinny być na starcie tępione, ale w mediach ciągła nagonka na kościół jak za komuny...

P.S
Cytat:


Zgodnie z publikacją naukowców z Clarke Institute of Psychiatry w Toronto odsetek homoseksualistów wśród pedofilów wynosi ponad 30 procent. Według innej 50 proc. przypadków molestowania przybranych dzieci miało charakter homoseksualny. Kolejne badanie pokazuje, że aż 86 proc. pedofilów wykorzystujących seksualnie chłopców określa się jako geje.

W 2011 roku badania statystyczne ośrodka CARA dowiodły, że liczba doniesień do władz kościelnych w sprawie molestowania homoseksualnego duchownych na osobach nieletnich wynosiła 21, z czego 7 uznano za wiarygodne.

Bp Marian Rojek – polski delegat na watykańskie sympozjum w sprawie pedofilii w Kościele, powołując się na dane opracowane podczas tego spotkania, powiedział, że około 0,05 proc. przypadków wykorzystywania seksualnego nieletnich w USA dotyczy duchowieństwa (czyli jeden ksiądz-pedofil przypada na 2000 pedofilów).

Podobne odsetki pokazują badania włoskie. Z kolei w Niemczech od 1995 do połowy 2012 r. odnotowano 210 tys. przypadków nadużyć wobec nieletnich. W tym konkretnie zaledwie 94 przypadki mają związek z Kościołem katolickim. Wychodzi na to, że 1 na 2000 przypadków molestowania w tym kraju dotyczy duchownego – zauważył biskup Rojek w wywiadzie dla „Uważam Rze”.



Cytat:

"I jeszcze a propo tego wskaźnika 1:2000. W Polsce jest około 32 miliony dorosłych ludzi, z czego 22 tysiące to księża. Oznacza to, że stosunek księży do ogółu dorosłych to, zaokrąglając, 1:1450. Można na tej podstawie obliczyć, że odsetek pedofilów wśród księży jest niższy niż wśród nie-księży, RR 0,73.
Dwa wnioski – po pierwsze, odsetek pedofilów wśród księży jest niższy od odsetka pedofilów w społeczeństwie o około jedną czwartą.
Po drugie, ta jedna czwarta to niedużo. Można wysnuć hipotezę, że pedofilia jest schorzeniem o etiologii mieszanej, genetyczno-środowiskowej, ale o znacznym wpływie genetycznym, skoro istotne czynniki środowiskowe wynikające z trwania w stanie kapłańskim obniżają ryzyko zaledwie o jedną czwartą.Ups, zapomniałem, że większość pedofilów do mężczyźni, podobno 99%. To by oznaczało, że za pulę całkowitą przyjmujemy 16 milionów dorosłych mężczyzn. Wtedy stosunek księży do ogółu dorosłych mężczyzn wyjdzie ok. 1:725. Tym samym RR będzie równe w przybliżeniu 0,36.
Czyli nie jedna czwarta, a dwie trzecie. Bycie księdzem obniża ryzyko popełnienia czynu pedofilskiego o dwie trzecie. To już dużo. Czyli jednak czynniki środowiskowe mają spory wpływ."

Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-10-02, 22:44 8
@up: Nie zesraj się. Pedofil to pedofil, nie ma znaczenia czy homo- czy hetero- seksualny. Ważne, że rucha dzieci. A księża, osoby uważające się za wzory moralne i nauczycieli etyki (a w wielu wioskach stawiani na równi z bogami), szczególnie powinni być dalecy od takich czynów. Coś jak strażak-podpalacz czy lekarz-morderca. Dlatego te przypadki są nagłaśniane.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-10-02, 22:47 3
Cytat:

Ps. Zauważyłem jeszcze lepszą zależność, w Polsce pedofilami są tylko księża.



Oczywiście, że pedofilami są nie tylko księża. Ale tylko księża odwracają kota ogonem, unikają odpowiedzialności, kryją (nomen omen) się nawzajem, mataczą, zastraszają ofiarę i jej rodzinę, mają władzę na tyle dużą, żeby sprawie "ukręcić łeb". Na szczęście te czasy przemijają bezpowrotnie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie