18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
pawelkrk00 2014-09-24, 16:38 3
sernik0001 napisał/a:

Samemu sobie suplesa założyć...

p.s. drgawki więc na 100% ciężki uraz głowy, możliwe złamanie kości podstawy czaszki, nawet śmierć. A szkoda. Mama w domu czekała pewnie z obiadem. Drugi gimbaz pewnie przejebane na resztę życia. No ale z uwagi na to w na jakiej stronie jesteśmy trzeba dać piwo...



Ja bym stawiał na wstrząs mózgu i tyle ale ta szmata tymi uderzeniami mogła mu pogorszyć sprawę
Zgłoś
Avatar
R................y 2014-09-24, 16:39 1
Film się oczywiscie urywa w najwazniejszym momencie
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2014-09-24, 16:42 8
Młody ma złamany kręgosłup i wstrząśnienie mózgu, wózek do końca życia, drugi pan prawdopodobnie pójdzie siedzieć (sprawa w toku, szanse na wybronienie się od długoletniej odsiadki określane są którymś tam miejscem po przecinku), wychowawca i dyrektor dostali dyscyplinarki
Zgłoś
Avatar
h................o 2014-09-24, 16:45 5
co za debil przerywa nagrywanie w najlepszym momencie...
Zgłoś
Avatar
Asfalt 2014-09-24, 16:50 5
@bloodwar
A jakieś źródło tych informacji?
Zgłoś
Avatar
meier 2014-09-24, 17:07 31
mogę wam powiedzieć co było dalej, darcie mordy oh my god i call najn łan łan
Zgłoś
Avatar
RYSIATY 2014-09-24, 17:15
a może po prostu gimbus ma padaczke
Zgłoś
Avatar
DociekliwyDawid 2014-09-24, 17:24
W otwartych urazach czaszkowo-mózgowych, zwłaszcza z obecnością ciał obcych lub fragmentów kostnych, późnym następstwem u 25% chorych może być ropień mózgu. Lokalizuje się on zazwyczaj w płatach czołowych lub skroniowych. Objawy kliniczne mogą wystąpić kilka tygodni lub nawet kilka miesięcy po przebytym urazie, a pierwszą manifestacją jest nierzadko napad padaczkowy. Towarzyszą mu objawy wzmożonego ciśnienia wewnątrzczaszkowego, objawy ogniskowe, a czasem stany podgorączkowe i patologie w płynie mózgowo-rdzeniowym. Rozpoznanie umożliwia wykonanie tomografii komputerowej. Leczenie polega na nakłuciu torebki ropnia i jego opróżnieniu oraz podaniu antybiotyków zgodnie z antybiogramem. Możliwe jest również postępowanie radykalne z usunięciem chirurgicznym ropnia z torebką. Także strzelam, że mimo tego, że to nie uraz otwarty, to gość pewnie dostał urazu czaszkowo-mózgowego, a czy umarł to nie wiem.
Zgłoś
Avatar
ocwpzw 2014-09-24, 17:24 7
Kurwa nawet nie zauważył, że gościu sflaczał i dalej go okłada, pewnie oczy zamknął żeby silniejsze ciosy wyprowadzać
Zgłoś
Avatar
Insaner 2014-09-24, 17:26 1
bloodwar napisał/a:

drugi pan prawdopodobnie pójdzie siedzieć (sprawa w toku, szanse na wybronienie się od długoletniej odsiadki określane są którymś tam miejscem po przecinku),



I bardzo dobrze, po chuj było się bić? Żadnych korzyści to nie przynosi
Zgłoś
Avatar
sadolfan 2014-09-24, 17:27
sam siebie znokautowac naoogladal sie najmena
Zgłoś
Avatar
h................o 2014-09-24, 17:51 2
ocwpzw napisał/a:

Kurwa nawet nie zauważył, że gościu sflaczał i dalej go okłada, pewnie oczy zamknął żeby silniejsze ciosy wyprowadzać


Szał berserkera mu się załączył
Zgłoś
Avatar
cleo4747 2014-09-24, 18:06 2
Film jest stąd: worldstarhiphop.com/videos/video.php?v=wshhSpj4QuSCQ5rXCYzX
Chce Wam się czytać to może ktoś tam napisał czy chłopak
Zgłoś
Avatar
Pum4 2014-09-24, 19:55 1
Widze zbiorowisko doktorow House, ktorzy bez badan obrazowych feruja zlamania podstawy czaszki, zlamania kregoslupa i inne smieszne rzeczy. Tyle to mniej wiecej warte co stwierdzenie ze jak ma buty to zyje wiec dodam swoje. Moim zdaniem wygląda na zespół sztywności odmóżdżeniowej.
Zgłoś
Avatar
Nemayu 2014-09-24, 20:18 3
sernik0001 napisał/a:

Samemu sobie suplesa założyć...

p.s. drgawki więc na 100% ciężki uraz głowy, możliwe złamanie kości podstawy czaszki, nawet śmierć. A szkoda. Mama w domu czekała pewnie z obiadem. Drugi gimbaz pewnie przejebane na resztę życia. No ale z uwagi na to w na jakiej stronie jesteśmy trzeba dać piwo...


Koperek napisał/a:


Może ktoś potwierdzić, lub sprostować?


Sprostuje. Gówno prawda.
Zajebałem głową w beton , miałem drgawki, wydawałem dźwięki typowe dla czegoś tam i nic mi się nie stało oprócz guza na głowie i braku świadomości przez 10-20 minut.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie