18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Camel_06 2014-09-24, 20:44 4
Kurwa, nie mogę przestać się śmiać, najlepszy selfknockout jaki widziałem
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2014-09-24, 22:12 1
"sernik0001
Samemu sobie suplesa założyć...

p.s. drgawki więc na 100% ciężki uraz głowy, możliwe złamanie kości podstawy czaszki, nawet śmierć. A szkoda. Mama w domu czekała pewnie z obiadem. Drugi gimbaz pewnie przejebane na resztę życia. No ale z uwagi na to w na jakiej stronie jesteśmy trzeba dać piwo... "

Sory kolego, ale pierdolisz jak potłuczony... a na pewno w życiu potłuczony nie byłeś bo pierdolisz kacapoły... na pewno gimbowi nic się nie stało, drgawki to nic wielkiego sam miałem dawno temu 2 takie przypadki, że po mocnym uderzeniu się w głowę i stracie przytomności miałem owe drgawki, o których nie miałem pojęcia. Raz wyjebałem barana na rowerze jeszcze za czasów dzieciaka, a raz zemdlałem bo zajebałem mocno piszczelami i upadając także zajebałem głową o podłogę.
Zgłoś
Avatar
Hvsarz 2014-09-24, 22:43 1
sernik0001 napisał/a:

Samemu sobie suplesa założyć...

p.s. drgawki więc na 100% ciężki uraz głowy, możliwe złamanie kości podstawy czaszki, nawet śmierć. A szkoda. Mama w domu czekała pewnie z obiadem. Drugi gimbaz pewnie przejebane na resztę życia. No ale z uwagi na to w na jakiej stronie jesteśmy trzeba dać piwo...


Mylisz się. Dawno temu w odległej galaktyce, kolega przy szkolnej "solówce", też złapał drgawki, po ciosie w skroń. Włożyliśmy mu patyk w japę, bo zaczął język przygryzać. Po kilku minutach był na chodzie, tylko miał "mini amnezje" (pewnie to się jakoś fachowo nazywa) i dopiero następnego dnia pamiętał cały dzień, bo tego dnia do wieczora, nie pamiętał nawet po co mu uchwyty na tablice rejestracyjne, które kupił do auta.
Zgłoś
Avatar
elmo-nsz 2014-09-25, 9:56
Piękne! Dla takich filmików warto przedzierać się przez kupę gówna na sadolu.
Zgłoś
Avatar
brK. 2014-09-25, 14:07
Również obalam teorie o ciężkim urazie głowy, bo sam miałem drgawki przy jebnięciu się w głowę, po odzyskaniu przytomności nawet kilka minut nie mogłem ruszyć ręką, ani nogą(nawet obiema rękami i nogami), taki mini paraliż. 3 dni obserwacji w szpitalu i nic mi nie jest
Zgłoś
Avatar
HatakeIV 2014-09-27, 23:51 1
pewnie czarnego i tak wsadzą do wiezienia za współudział
Zgłoś