18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Gimbaza
silmar • 2012-03-22, 23:05
W pierwszej czy drugiej klasie gimnazjum poszliśmy w 4 osoby w plener, na browara. Kumpel zostal wydelegowany na misje. Musial kupic 4pak, a nie bylo to latwe zadanie.
Wchodzi do sklepu, bierze browary, podchodzi do kasy, gdzie slyszy:
- Ale ty nie jestes pełnoletni!
Wkurwiony wychodzi, staje przy oknie, wyciaga schowane 4 piwa i wola do ekspedientki:
- A już, kurwa, chciałem zapłacić.

Moze suchy, ale z sentymentem.
Zgłoś
Avatar
Gruby84 2012-03-24, 14:58 2
Kurwa mać pizdo jebana! I z czego się cieszysz? Z tego że zajebaliście bronksy za 10 zł? Zrobiliście manko na sklepie, a ktoś je bedzie musiał spłacić. Zgadnij kto? Tak, ta ekspedientka którą w genialny sposób wychujaliście. A może ona ma 4ke dzieci na utrzymaniu, męża pijaka, kredyt na głowie. Ale chuj tam! Ważne że coś ukradłem i jestem zajebisty. Koledzy mnie lubią, może nawet któryś pozwoli sobie dzide possać. Wypierdalać do Rumunii, jebani złodzieje!
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-03-24, 15:57
@up no rzeczywiście te 10zł zaważy o jej losie.
Zgłoś
Avatar
Gruby84 2012-03-24, 17:16
@Up, niestety gimnazja produkują więcej takich idiotów. Ale mimo to że zdarza się że pensja takiej ekspedientki ledwo starcza na pokrycie strat sklepu, to tak, to jebane 10 zł które dla Ciebie jest niczym, bo tata daje Ci więcej kieszonkowego, może zaważyć na jej losie.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-03-24, 19:15 1
Gruby84 napisał/a:

@Up, niestety gimnazja produkują więcej takich idiotów. Ale mimo to że zdarza się że pensja takiej ekspedientki ledwo starcza na pokrycie strat sklepu, to tak, to jebane 10 zł które dla Ciebie jest niczym, bo tata daje Ci więcej kieszonkowego, może zaważyć na jej losie.



Człowieku co ty wyskakujesz z jakimś gimnazjum i kieszonkowym od taty, no i jeszcze z tym, że 10zł to majątek dla niej? Przestań słuchać głosów w swojej głowie bo to co ci szepczą nie musi być prawdą.
Zgłoś
Avatar
Jedras992 2012-03-24, 22:57 1
Pan kapitan napisał/a:

Najlepsze to są akcje kiedy człowiek będąc nieźle pijanym ma misję pójść do hipermarketu i dokupić 0,7. Aktorstwo się włącza, bo w końcu nie można wyglądać na najebanego.



To jak już mocno pijany idziesz dokupywać flaszkę o takiej godzinie, że hipermarkety czynne, to albo masz słabą głowę, wcześnie zacząłeś, albo to Tesco
Zgłoś
Avatar
Aguire33 2012-03-25, 23:56 1
@up albo już jest nad ranem
Zgłoś