18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Vertig 2014-03-12, 8:45 5
@upup
Chuja się znasz, a piszesz swoje bzdury jak prawdę objawioną. ,,Co to za muzka kiedy tworzymy ja na jakims elektronicznym gownie a nie instrumentach? " Te elektroniczne gówna są w stanie emulować wszystkie istniejące instrumenty klasyczne i robić milion innych rzeczy, ale skąd taki ignorant jak ty miałby to wiedzieć. Sam wbijam chuja w rap, ale naprawdę nie wiem skąd taki butthurt u ludzi którzy go nie słuchają. Chcecie poczuć się lepsi poprzez napisanie że ,,rap to gówno"?
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2014-03-12, 8:58 7
Uwielbiam kiedy ktoś wrzuca hejty na chłopaków w luźnych ciuchach. W szkole zawsze byłeś lamusem (@dizajer) a teraz wylewasz swoje żale w sieci Mam nadzieje, że Ci, którzy Cię męczą prędko Ci nie odpuszczą Za bycie pizdą płaci się srogą cenę ) Piona !
Zgłoś
Avatar
Dżoker 2014-03-12, 9:10 2
Jack Daniel's napisał/a:

@wolfik, trafiłeś jak łysy warkoczem o kant kuli... Lacuna Coil i metal... made my day Robaczku.



brudne to brudne, na chuj drążyć temat.. drą tylko te mordy jak pojebani.
Zgłoś
Avatar
~LegendarnyZiom 2014-03-12, 9:32 6


Tak mi się skojarzyło.
Zgłoś
Avatar
Fisz_ 2014-03-12, 9:37
Jebłem po prostu Darcie ryja przy Lacuna Coil... haha
Zgłoś
Avatar
asfwq132 2014-03-12, 9:45 6
@Verting jestes gownem a te swoje elektroniczne zabawki wsadz sobie w dupe.. Muzyke od lat tworza ludzie grajacy na instrumentach a nie pierdolonych klawiaturach.. Tacy ludzi tylko niszcza muzyke, wez do reki prawdziwy instrument i zagraj, potem mozemy rozmawiac.

Bawia mnie tacy ludzie, troche kojarzy mi sie to z dziecinstwem kiedy jezdzac na rowerze udawalo sie ze sie jezdzi motocyklem. Tak samo ty myslisz ze te elektroniczne zabawki to instrumenty a ty jestes muzykiem
Zgłoś
Avatar
FatboyFat 2014-03-12, 10:07 7
Do wszystkich cymbałów wyżej, rozwodzących się nad treścią. Ten komiks nie jest autorstwa MNQ, na swoim profilu na fejsbuku nawet brechtał, że kogoś po jego ostatnim komiksie dupsko zapiekło i zrobił marną przeróbkę:



Swoją drogą, gość zawsze podaje link do stronki na niebieskim tle, a tu go brakuje.

Podzdro dla kumatych, bo tacy też się pojawili
Zgłoś
Avatar
Brzydkii 2014-03-12, 10:08 7
@up no kretyn...idąc Twoim tokiem rozumowania. Nie korzystaj z odtwarzacza muzyki w telefonie! Od lat muzyki słucha się w radiu i wieżach, a nie telefony i jakieś pierdoły. Nie korzystaj z aparatu w telefonie bo od dziesiątek lat ludzie zdjęcia tworzą dużymi aparatami, a nie smartfonami. Twój argument jest inwalidą tak, że aż boli. A no i dlaczego piszesz do niego w necie? Wiadomości od lat ludzie wysyłają listownie nie poprzez internet :v
Zgłoś
Avatar
Borsuczi 2014-03-12, 10:15 3
Słucham rapu ale to prawda
Zgłoś
Avatar
wolo1994 2014-03-12, 11:27 1
@Vertig

Weź jakikolwiek instrument i zagraj na nim coś wirtuozie... Symulatory to nie instrumenty, to jakby powiedzieć, że soja to mięso
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2014-03-12, 11:32
I teraz ci co pisali od bólu dupy (którego wcale nie było ) pod komiksem o metalach, sami mają ten ból i to jaki porządny.

Idę po popcorn.
Zgłoś
Avatar
Trzyzet 2014-03-12, 11:53
@wolo1994 to jedz gówno! Miliony much nie może się mylić!

(nie słucham ani metalu ani rapu bo jedno to brudasy a drugie to umysłowe ułomy genetyczne)
Zgłoś
Avatar
Chuck_Norris 2014-03-12, 13:41
Hue hue hue a mnie sie podoba ! Jakie to prawdziwe wy moje spierdoliny z bolem dupy
Zgłoś
Avatar
loki2803 2014-03-12, 14:30
Ja pierdole pozerem można być w każdej subkulturze, typowe przykłady metaluchów, kindermetali i innych gówien to po prostu śmiech na sali, ja częściej pizgam się z metali, chociaż sam słucham takiej muzyki, ba nawet mam kapele, ale większość takich typów to jebane pozery myślące sobie "fajnie być popierdolonym tak mrocznym, że aż śmiesznym pajacem". Dresiki to inna sprawa, bo tutaj chyba stereotypy mają jak najwięcej wspólnego z rzeczywistością. Rozpierdalają mnie chude sznurki ubrane jakby dopiero co zjebali wuefiście z przełajów, ogoleni na pałę przez kolegę fryzjera do tego z mózgiem wielkości ziarnka maku, którzy myślą, że są mega zajebiści cool bro i chuj wie co jeszcze. Do tego dodałbym jeszcze białych murzynów, którzy może w tych czerepach mają coś więcej, ale i tak są kurewsko przezabawni. Tyle na ten temat, a nie sorry kurwa, są jeszcze emogoci i inne chuje muje .
Zgłoś
Avatar
BoriaS 2014-03-12, 15:05
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie