18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
BongMan 2013-10-13, 14:11 16
Przecież to dorosły facet, a nie dziecko, więc co ten ksiądz...
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-10-13, 15:38 1
@up

ultra zboczony
Zgłoś
Avatar
adis1322 2013-10-13, 17:09 2
Koleś pokazał oczy ważki
Zgłoś
Avatar
W3bst3r 2013-10-13, 17:09 43
hudziszeq napisał/a:

Nie da sie przeoczyc popularnosci tego tematu w sieci , wiec kontynuuje tradycje



Na marsz pedałów też pójdziesz, bo dużo osób?
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2013-10-13, 17:12 1
ciekawe czy producent tej bajki nosi pejsy.
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2013-10-13, 17:31 9
Ogólnie uważam że K.K jest źródłem dobrego wzorca moralnego, więcej, jest podwaliną moralności jaką znamy mówi nam co dobre co złe. Mimo to, byliście kiedyś na seminarium duchownym? Nie? A ja znam kogoś kto był, i powiedział mi jak tam jest. Część będących tam ludzi to nieudacznicy życiowi i zboki, nic dziwnego w tym nie ma, kościół jest łatwo wierny, w sumie z założenia. Liczą na to że taki delikwent się zmieni. Niestety pedał to pedał. Bez względu na powyższe znam kilku, i wiem powiem tyle że to ludzie jak wszyscy inni a nawet lepsi bo pomagają upośledzonym i w ogóle ludziom, i nie można ich wpieprzyć do jednego wora z bandą pedziów. Nie śmieszą mnie te kawały, ani nie przejdę obojętnie obok takiego, zniszczymy religie to zostanie nam wiara w tęczę i manifę
Zgłoś
Avatar
h................q 2013-10-13, 17:54 1
W3bst3r napisał/a:



Na marsz pedałów też pójdziesz, bo dużo osób?



naucz sie czytac ze zrozumieniem losiu, chodzilo mi o kontynuacje szydery ze kazdy ksiadz to pedofil.
Zgłoś
Avatar
Takeda 2013-10-13, 17:58 1
Podchwyciliście okazję do zdobycia wirtualnych piwek i teraz będziecie wrzucać księży pedałów/gejów/chuj wie co do porzygania?
Zgłoś
Avatar
h................q 2013-10-13, 18:08 1
Takeda napisał/a:

Podchwyciliście okazję do zdobycia wirtualnych piwek i teraz będziecie wrzucać księży pedałów/gejów/chuj wie co do porzygania?



Powiedzial koles ktorego wszystkie tematy dotycza islamu.. W dupie mam te wasze wirtualne piwka, do mordy ich nie wleje.. choc szkoda - a gif moim zdaniem zabawny i trafia w sedno, wiec czemu nie podzielic sie ze spolecznoscia sadistica.
Zgłoś
Avatar
tadzik21 2013-10-13, 18:15 1
ksiądz jako jedyny pozostał nie wzruszony na widok jaj nie dlatego ze jest księdzem a dlatego ze jest facetem, a głupie piz*y zszokowane widokiem jaj
Zgłoś
Avatar
timmy77 2013-10-13, 18:16
Dzięki Ci wielkie, nie widziałem, że wyszły kolejne odcinki Brickleberry
Zgłoś
Avatar
PRG 2013-10-13, 18:29
bul dupy katoli prawiczków
Zgłoś
Avatar
8Preacher8 2013-10-14, 10:33 1
hudziszeq napisał/a:



naucz sie czytac ze zrozumieniem losiu, chodzilo mi o kontynuacje szydery ze kazdy ksiadz to pedofil.



masz mózg? Skoro to niby ma być kontynuacja tego, że każdy ksiądz to pedofil to chyba nie zauważyłeś, że tam dziecka nie ma zjebany gimnazjalny bambusie...

hudziszeq napisał/a:



Powiedzial koles ktorego wszystkie tematy dotycza islamu.. W dupie mam te wasze wirtualne piwka, do mordy ich nie wleje.. choc szkoda - a gif moim zdaniem zabawny i trafia w sedno, wiec czemu nie podzielic sie ze spolecznoscia sadistica.



weź lamusie siedzisz tu i liczysz piwka? każdemu musisz odpisywać bo cie coś gryzie? Może załapałeś jakiegoś trypla na ostatniej paradzie z twoimi homoziomkami
Zgłoś
Avatar
h................q 2013-10-14, 21:26
8Preacher8 napisał/a:



masz mózg? Skoro to niby ma być kontynuacja tego, że każdy ksiądz to pedofil to chyba nie zauważyłeś, że tam dziecka nie ma zjebany gimnazjalny bambusie...

weź lamusie siedzisz tu i liczysz piwka? każdemu musisz odpisywać bo cie coś gryzie? Może załapałeś jakiegoś trypla na ostatniej paradzie z twoimi homoziomkami



cos ci sie niezle poje8alo w glowie koles. Gdybys ogladal odcinek i rozumial angielski wiedzialbys ze gosc na obrazku wspomina lata szkolne kiedy za gowniarza bral udzial w zawodach sportowych. Szczere gratulacje skoro jestes jeszcze w gimnazjum majac 26 lat , ale nie kazdy jest tak wybitnie uzdolniony , ja w wieku 23 dopiero koncze studia. Chuj ci w odbyt tak w ogole , ale ty to pewnie lubisz.. w koncu byles ministrantem przez pare ladnych lat
Zgłoś