18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Gimnazjalna sraka o UE
O_Co_Ci_Chodzi • 2014-05-11, 17:28
Skoro bez UE mieliśmy tyle pieniędzy i tak dobrze się rozwijaliśmy to czemu miasta polskie w latach '90 wyglądały jak psu z dupy?

FUCK LOGIC. Tak to jest jak się urodziło po 2000 r. Mało osób wie, ale największym złodziejem w naszym kraju....jest Polak. Kto dorobił się na transformacji w naszym kraju....?! Kto napierdala dzikie ustawy? Mimo to czytam pierdolenie o UE osób, które ni chuja nie znają tematu... Nawet jebani nie słyszeli o czterech swobodach w UE, które są kluczowe dla polskiego eksportu (notabene więcej eksportujemy niż importujemy). Długo by tłumaczyć, ale po co? Wszak kurwa modne jest wyrażanie opinii o wielkim wspaniałym świecie bez UE. Czy wy kurwa nie pamiętacie tej biedy z lat '90? Ci w sejmie co są teraz i nadal szkodzą to właśnie zaraza z lat 90... POLSKA i tylko Polska zaraza.
Zgłoś
Avatar
achujciwcycki 2014-05-11, 17:30
no dobra, ale o_co_Ci_chodzi?
Zgłoś
Avatar
O_Co_Ci_Chodzi 2014-05-11, 17:33 1
achujciwcycki napisał/a:

no dobra, ale o_co_Ci_chodzi?



Wkurwia mnie ból dupy gimnazjum i zerowa wiedza o ekonomii. Podzieliłem się tym co chciałem, jak gimnazjum wyjebie do kosza, płakać nie będę. Może choć jeden pomyśli, żeby zastanowić się czy to co mówią wszyscy wymaga samodzielnego myślenia.

Natchnienie dla tematu: sadistic.pl/bilans-polski-w-ue-2004-2014-vt292003.htm
Zgłoś
Avatar
yava1111 2014-05-11, 17:34
Nie to zaraza komunistyczna która rozdała stołki swoim , którzy przyjęli różne sztandary PO PIS SLD RP i inne. A unia to nowa forma sierpa i młota może pomyślisz kiedyś o tym jak zjesz dorsza za 50 zł bo unia zakazała łowić albo zjesz wędzone kiełbaski prosto z fabrykki podpaski.
Naoglądałeś się spotu rudego złodzieja i myślisz że jesteś fajny.
''Polityka to taka kurwa którą każdy zna''
Zgłoś
Avatar
O_Co_Ci_Chodzi 2014-05-11, 17:35
yava1111 napisał/a:

Nie to zaraza komunistyczna która rozdała stołki swoim , którzy przyjęli różne sztandary PO PIS SLD RP i inne. A unia to nowa forma sierpa i młota może pomyślisz kiedyś o tym jak zjesz dorsza za 50 zł bo unia zakazała łowić albo zjesz wędzone kiełbaski prosto z fabrykki podpaski.
Naoglądałeś się spotu rudego złodzieja i myślisz że jesteś fajny.
''Polityka to taka kurwa którą każdy zna''



Tak samo go nienawidzę jak ty, ale właśnie ująłeś coś co chciałem przekazać. Polacy, Polakom zgotowali ten los.
Zgłoś
Avatar
Mateusz25 2014-05-11, 17:37
Kurwa dałem piwo niechcący, miałem dać temu filmikowi o murzynie który obronił pana...
Zgłoś
Avatar
O_Co_Ci_Chodzi 2014-05-11, 17:39
Mateusz25 napisał/a:

Kurwa dałem piwo niechcący, miałem da ć temu filmikowi o murzynie który obronił pana...

Normalnie kwejjk. Ważny temat, olać, ale mordobicie w wykonaniu murzyna piwo... Ja pierdole.
Zgłoś
Avatar
Krakus76 2014-05-11, 17:41
taaa kup se wszystko na kredyt i pisz jak jest super, za dużo tv oglądasz, czy naprawdę jesteś tak naiwny że wierzysz że ktoś da ci coś za darmo??? o polakach tu pozytywna strona UE lepiej okradać innych niż swoich
Zgłoś
Avatar
O_Co_Ci_Chodzi 2014-05-11, 17:43 1
Krakus76 napisał/a:

taaa kup se wszystko na kredyt i pisz jak jest super, za dużo tv oglądasz, czy naprawdę jesteś tak naiwny że wierzysz że ktoś da ci coś za darmo??? o polakach tu pozytywna strona UE lepiej okradać innych niż swoich



Dofinansowanie z UE nie jest na kredyt. Jest to pomoc bezzwrotna, a że większość polskich miast chujowo zarządza gotówką to już inna bajka. Zobacz ile Łódź wydaje na pomoc dla nierobów, zerknij też jakie buduje inwestycje (np. podziemny dworzec - na chuj?)... Problemem są Polacy przy korycie.

Kraków podobnie, dworzec podziemny, a co ze starym dworcem? Metro? Igrzyska? Zero myślenia. Dostać kasę z UE i zbudować kosztowne inwestycje. Problem jest w naszym polskim podejściu do inwestycji.

Notabene idziemy śladami za Hiszpanią, wybudowali nowe lotniska, autostrady, które stoją puste... Zamiast inwestować w projekty przynoszące dochody.
Zgłoś
Avatar
JesusChytrus 2014-05-11, 17:51 2
@up
Zaraz pojawi się elbiurwa z orkiem zjebanym i zasypią cię gównoźródełkami z dupy ku chwale korwinusza i małych sadolątek którym dostarczają materiału na wypieranie i racjonalizację...
Zgłoś