18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Witajcie.

Przeglądając dzisiaj Fejsbukkakke miałem okazje natrafić na kolejną perełkę w wydaniu polskich wąsatych złotów, tym razem z miasta, w którym mieszkam - Szczecina.

Słowo o poszkodowanym: TAXI "Złotówa" to pan prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą w postaci taksówki. W odróżnieniu od reszty taksiarzy w naszym pięknym mieście paprykarzu, pan oferuje opłatę startową w wysokości 1 PLN (stawka dla normalnej taksy to chyba ok. 2,50 do 3,50), jednocześnie pan taksówkarz jest uczciwy, przyjazny i wozi ludzi w komfortowych warunkach co już z miejsca deklasuje wąsatych dziadów śmierdzących "Klubowymi", w przerdzewiałych mercedesach pamiętających mur berliński.

Niestety tak strasznie uczciwa i niska oferta ugodziła honor, dumę i serduszka panów januszy, co skutkowało podjęciem planu działania w postaci:

1.Bądź taksówkarzem, typową wąsatą złotówą, albo sebiksem.
2.Po mieście jeździ taksiarz, który jest jeden ale miażdży konkurencję stawkami, dodatkowo jakość usług jest wysoka.
3.W ramach walki z uczciwą konkurencją rozpierdolę mu taksówkę co wyłączy go z działania na jakiś czas i pewnie przestraszy na amen, że sukces murowany.
4.Klienci się dowiedzą o tym i cały splendor spada na mnie i oczywista oczywistość wszyscy pchają się do mojej taksówki, kurwa co może pójść nie tak?



Reszta zdjęć poniżej:
ukryta treść














Kolejny uczciwie zarabiający człowiek został zgnojony przez zmówionych cebulaków, których boli ostro dupa, że ktoś może mieć/robić coś lepiej. Takie spierdolenie społeczne trzeba piętnować, dlatego też sądzę, że Sadistic to idealne miejsce na wrzucanie tego typu postów, bo wierzę, że nie zostawicie na wąsatych złotówach suchej nitki.

Innymi słowy jechać z kurwami
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-09-06, 12:01
ramiro69 napisał/a:

Chyba nie tędy droga ku normalności.



O'madonno.

Wiesz, dlaczego masz rynek pracodawcy?

Bo jest mało pracodawców. Jak to zrobić, żeby było więcej pracodawców? Skończyć z socjalizmem, czyli odblokować potencjał gospodarczy Polaków - wtedy osoby zdolne do zgromadzenia kapitału (które coś potrafią) zaczną otwierać działalności i szukać ludzi do pracy.

Im więcej firm zatrudnia, tym ciężej szukać pracownika i tym bardziej trzeba podnieść płace.

Osobną sprawą jest to - że trzeba podnosić swoje kompetencje zawodowe. Szukać niszy, czasami jakieś uprawnienia zrobić. Po prostu ruszyć głową, a nie mieć mentalność jak chłopo-robotnik za komuny.

Jak gówno umiesz, to i tak pójdziesz do pracy za najniższą krajową, albo jeszcze niższą Niektórym to też odpowiada, tylko niech nie płaczą że mało zarabiają.
Zgłoś
Avatar
T................h 2017-09-06, 21:49
ramiro69 napisał/a:


Jeżeli chcesz teraz napisać, że "mamy wolny rynek i to jego sprawa za ile jeździ" to miej świadomość, że jutro możesz wylecieć z roboty a na twoje miejsce przyjdą dużo tańsi ukraińcy. Mamy wolny rynek, to ich sprawa za ile będą pracować... Amen



Nie wiem, gdzie pracujesz i za ile przerzucasz gnój widłami, ale nie każdego da się w pracy zastąpić od tak. Zwłaszcza jeśli firma w której pracuje ma się dobrze i nie szuka na siłę głupawych oszczędności. Zresztą 90% Ukraińców nie nadaje się do niczego innego jak psucie atmosfery, a te pozostałe 10% nie jest dużo tańsza od Polaków.
Zgłoś