18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:01
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:38
Avatar
smc 2024-03-01, 19:30
Przecież to dzieci...
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-03-01, 19:48 5
w Polsce też tak dzieci ginęły, bo niektórym bardzo trudno przetłumaczyć, że nie ciągnie się dziecinnych sanek za samochodem...
Zgłoś
Avatar
tolek01 2024-03-01, 20:20 11
szkoda ze ciebie tak nie wozili , może by jednego debila mniej było
Zgłoś
Avatar
L................z 2024-03-01, 20:23 3
smc napisał/a:

Przecież to dzieci...


Dobrze ze zauważyłeś. Powinienes dostać za to spostrzeżenie order sokolego wzroku. Nie zmienia to faktu, że te dzieci są już na straconej pozycji przez to w jakim społeczeństwie i kraju będą dorastać…o ile przeżyją.
Zgłoś
Avatar
Halman 2024-03-01, 20:28 5
tolek01 napisał/a:

szkoda ze ciebie tak nie wozili , może by jednego debila mniej było



szkoda ze cię armia czerwona nie wyzwoliła w 1945...może by jednego debila mniej było
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-03-01, 21:30 4
smc napisał/a:

Przecież to dzieci...



i super, za kilka/naście lat będziemy mieli o 2 mniej do odjebania na froncie.
Zgłoś
Avatar
Montana1 2024-03-01, 22:34 6
Halman za co nie lubisz Rosji a za co Kochasz ukrainę?
Zgłoś
Avatar
smc 2024-03-01, 23:36 1
Montana1, wiesz co? Отвали, чертова русская шлюха.
Zgłoś
Avatar
Quba23 2024-03-02, 0:08 5
O ukrainski prowokator Helman w natarciu jedno piwo jedną chrywna dla niego.
Zgłoś
Avatar
Low- 2024-03-02, 1:29
Zauważyłem że ostatnio w Polsce przybywa ludzi którzy by chcieli Rosję zaraz za wschodnią granicą. No to niech was piecze - czy młody czy stary, martwy kacap to dobry kacap. Wolę brać hrywny ^(ch) niż się w najmniejszym stopniu utożsamiać jakkolwiek z tymi ścierwami.
Zgłoś
Avatar
Quba23 2024-03-02, 2:28 7
Low- napisał/a:

Zauważyłem że ostatnio w Polsce przybywa ludzi którzy by chcieli Rosję zaraz za wschodnią granicą. No to niech was piecze - czy młody czy stary, martwy kacap to dobry kacap. Wolę brać hrywny ^(ch) niż się w najmniejszym stopniu utożsamiać jakkolwiek z tymi ścierwami.



Źle myślisz, przybywa ludzi którzy mają dość upowców jak ty, zwykłych upowców, tu nie chodzi o politykę, szary Kowalski widzi na codzień tą upadline i go jasny huj strzela... i dobrze, Polacy się budzą i oby "zadusili" to ścierwo w naszym kraju co zaczyna się panoszyć, Ruskie mnie nie obchodzą, ale im szczerze kibicuje aby rozpierdolili ten polityczny cyrk i będzie święty spokój.
Zgłoś
Avatar
tolek01 2024-03-02, 7:22 4
Halman napisał/a:

szkoda ze cię armia czerwona nie wyzwoliła w 1945...może by jednego debila mniej było


a może jednak wozili tylko za słabo przyjebałeś
Zgłoś
Avatar
Low- 2024-03-02, 9:35 2
Quba23 napisał/a:

Źle myślisz, przybywa ludzi którzy mają dość upowców jak ty, zwykłych upowców, tu nie chodzi o politykę, szary Kowalski widzi na codzień tą upadline i go jasny huj strzela... i dobrze, Polacy się budzą i oby "zadusili" to ścierwo w naszym kraju co zaczyna się panoszyć, Ruskie mnie nie obchodzą, ale im szczerze kibicuje aby rozpierdolili ten polityczny cyrk i będzie święty spokój.



Kibicowanie Rosji samo z siebie pokazuje że masz max 70 IQ także elo mordo, właśnie o tym napisałem ty najebales 6 zdań i potwierdziłes moje słowa xD więc na chuj to "źle myślisz"
Zgłoś
Avatar
eumaks 2024-03-03, 2:33 1
no bo kacapskie dzieci to nie ludzie, można przejeżdżać po ich głowach walcem jak w Wandei i jeszcze cieszyć sie z tego jak dziecko, tak samo białoruskie, i tak samo ukraińcy zdrajcy popierający kacapów
Zgłoś