18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Nihil 2013-03-14, 20:59 14
Niby coś tam gada ale jedna kwestia mu nie wyszła:
Jak ktoś lubi to ogląda, a jak nie to niech przełączy kanał. Sorry, jak ktoś coś wrzuca na youtube, czy sadola czy publicznie mówi, to powinien się liczyć z tym, że ktoś tego nie będzie lubić - to się nazywa krytyka. Łatwo zebrać pozytywne opinie i powiedzieć innym że nie musieli oglądać, a tu chuj - ktoś ogląda i mówi, że do dupy, bo to taka sama opinia tylko, że w inną stronę. Jak ktoś nie umie przyjąć do wiadomości faktu, że są ludzie którym coś się nie podoba i to wyrażą, to nie powinien nic wrzucać, a przynajmniej nie cwaniakować "Jak nie lubisz nie oglądaj". Jak nie lubi negatywnych opinii na jego temat to po co czyta je w takim razie i komentuje?

PS. Chujowy skecz wtedy zapodał, na poziomie gimnazjum.
Zgłoś
Avatar
k................c 2013-03-14, 21:39 20
a ja bede dawał piwa na takie spierdolone tematy by przyczynić sie do upadku tego portalu moze wtedy cos zrobia i bedzie jakis "restart servisu" a za wrzucanie kabaretow itp bedzie ban...
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2013-03-14, 22:51 1
niech będzie temat zbiorczy kabarety i będziecie mieli spokój
Zgłoś
Avatar
Takeda 2013-03-14, 22:53
k181c napisał/a:

a ja bede dawał piwa na takie spierdolone tematy by przyczynić sie do upadku tego portalu



Powodzenia.
Zgłoś
Avatar
m................s 2013-03-14, 22:56 1
a huj z nim!
Zgłoś
Avatar
Danam 2013-03-14, 23:02 6
#up

toś się inteligentnie wypowiedział
Zgłoś
Avatar
x500 2013-03-14, 23:05 3
ja pierdole, co sie dzieje przez ostatnie kilka dni? filmik 50sekund buforuje się 5minut ?!
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-03-14, 23:07 3
"Zapraszam do komentowania, oceniania ale jak się nie podoba to nie komentuj i nie zaniżaj mi oceny i w ogóle spierdalaj."

Jak ktoś jest zadufany w sobie to na każdą nieprzychylną opinię ma 100 wyjaśnień: a to jebany hejter, a to zazdrość, zawiść, polska mentalność, głupota i tak w nieskończoność. Nigdy jednak nie przyjdzie do głowy najbardziej oczywista odpowiedź: że coś jednak było źle.
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2013-03-14, 23:19 8
Nihil,
Nihil napisał/a:

Niby coś tam gada ale jedna kwestia mu nie wyszła:
Jak ktoś lubi to ogląda, a jak nie to niech przełączy kanał. Sorry, jak ktoś coś wrzuca na youtube, czy sadola czy publicznie mówi, to powinien się liczyć z tym, że ktoś tego nie będzie lubić - to się nazywa krytyka. Łatwo zebrać pozytywne opinie i powiedzieć innym że nie musieli oglądać, a tu ch*j - ktoś ogląda i mówi, że do dupy, bo to taka sama opinia tylko, że w inną stronę. Jak ktoś nie umie przyjąć do wiadomości faktu, że są ludzie którym coś się nie podoba i to wyrażą, to nie powinien nic wrzucać, a przynajmniej nie cwaniakować "Jak nie lubisz nie oglądaj". Jak nie lubi negatywnych opinii na jego temat to po co czyta je w takim razie i komentuje?



Opinia to jedno ale jak PiS chce ukarać kogoś za obrazę uczuć religijnych to to już jest przesada.

Jak się komuś nie podoba to olewa albo stwierdza publicznie fakt niezadowolenia i idzie dalej mając w rzyci niepodobającą mu się treść. Koniec. PiS ma u siebie fanatycznych popierdoleńców i IMO w kontekście tych pajaców Abelard się wypowiedział. Poza tym jak się zaczyna słyszeć treści nieprzychylne swoim przekonaniom to nie trzeba oglądać do końca skeczu tylko przełączyć kanał czy zwyczajnie olać skecz i się po dupie podrapać.

W ogóle PiS się przypierniczył o "obrazę uczuć religijnych". Co to kurwa jest!? Za coś takiego nie powinno być kar.
Zgłoś
Avatar
Sorg 2013-03-14, 23:23 4
Na chuj się politycy wpierdalają w kabaret. Niech się kurwa zajmą sprawami państwa, a nie oglądaniem kabaretów na rządowych tabletach.
Zgłoś
Avatar
Juzek_Owsiak 2013-03-14, 23:24 2
Większy kabaret niż LIMO odpierdala PiS i ten cały jebany rząd
Zgłoś
Avatar
o................r 2013-03-14, 23:27 6
k181c napisał/a:

a ja bede dawał piwa na takie spierdolone tematy by przyczynić sie do upadku tego portalu (...)


jak dla mnie taki tekst kwalifikuje sie pod bana Spierdalaj fałszerzu, później będę oglądał przez ciebie jakąś chujozę. Won.

Nihil napisał/a:

PS. Chujowy skecz wtedy zapodał, na poziomie gimnazjum.


wg. mnie był zajebisty, a nie jestem na poziomie gimnazjum

kabaret był jak najbardziej sadystyczny - czyli uderzał w uczucia (czyt. krypto-debilizm, bądź interesy) innych (posłów PiS), czyli pasował do tego portalu. Odpowiedź gizy w sumie nie była potrzebna, to co powiedział jest oczywiste.

Jak wszyscy śmieją się z akbarów to jest ok ale rusz tu ktoś KK to zaraz wielki smród... Ja się pytam, gdzie wolność słowa skoro jakkolwiek wyrażasz swoją opinię na jakiś temat bądź robisz coś w sposób odpowiadający twoim przekonaniom, to możesz "urazić czyjeś uczucia"? A jeśli moje uczucia zostały urażone, bo ktoś komuś robi gnój o jakiś jebany, niewiele znaczący kabaret?
Zgłoś
Avatar
pomaranczowy4 2013-03-14, 23:47
właśnie obejrzałem ten cały skecz....nic takiego nie powiedział o co pisiory powinny sie czepiać, a w dodatku dali tu możliwość do siania lewackiej propagandy braku tolerancji..i do lewactwa zaliczam również kolegów ryżego bo po od zawsze było czerwone.. z 2 strony gdyby tak w niemczech zrobić taki skecz o ciapatych to by był sajgon...więc chyba trzeba w dzisiejszych czasach ortodoksu religijnego na sprzeciw islamowi

jeszcze dodam, że katolem nie jestem, ale problemem laicyzacji jest to , że ludzie nie maja wspólnego celu i przegrywają przez to z każdym poglądem religijnym...szczególnie islamem jak to mamy we francji itp...
Zgłoś
Avatar
Juzef_Rzelazin 2013-03-15, 0:04 3
jak obraza sie pedałów transwestytów i inne baby z kutasami i te grupy sie bronią to nie ma w mediach poruszenia i oburzenia jak to nie znają sie na żartach! tylko jak jest pojazd po katolach i oni sie bronia to nagle jest ze przeciez niczego zlego nikt nie powiedział. nie ogarniam tego

P.S. abelard to chyba mało Polskie imie. wszystkich tych ciapatych brudasów wiadomo gdzie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie