18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
WujekSeszka 2011-07-13, 19:20
jeszcze rozumiem, żeby mudżyna...
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2011-07-13, 19:58 1
jeden miał ochote na sex analny drugi na sex oralny i nie mogli dojść do porozumienia
Zgłoś
Avatar
Psychiczny 2011-07-13, 20:04 12
oni mają takie kamery czy jaki chuj , bo zawsze te amerykańce są małe i szerokie
Zgłoś
Avatar
Robster 2011-07-13, 20:54 1
@up oni tam taką czasoprzestrzeń mają. Wszystko ugina się od grawitacji co pokaźniejszych amerykańców.
Zgłoś
Avatar
yonderbrack 2011-07-13, 23:17
Harder!
PLIIIIIISSSS!!
Zgłoś
Avatar
Dzoshu 2011-07-14, 9:20
Nie rozumiem tego, dlaczego tak dużo ludzi zachowuje się podczas aresztowania jak skończeni idioci. Nie dość, że sobie obciach robi to jeszcze pewno będzie miał kłopoty za utrudnianie pracy policji ... debil.
Zgłoś
Avatar
Woland91 2011-07-14, 9:41
I chuj... JP na 100%
Zgłoś
Avatar
HighEnd 2011-07-25, 23:25
Woland91 napisał/a:

I chuj... JP na 100%



Jakotakojest Pedałem na 100% ?
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2011-07-26, 12:32
oni są w formacie 16:1 w realu
Zgłoś
Avatar
s................n 2011-08-21, 15:11 10
Woland91 - twój rocznik dużo wyjaśnia. Co Ty kurwa wiesz o policji?
Na tym filmiku widać jak ciężka jest to praca, bo trzeba się szarpać z naćpanymi/najebanymi śmieciami i jeszcze nie można takiemu kopa w pysk sprzedać na rozpęd, bo zawsze się jakiś frajer znajdzie co nagra to telefonem, a potem w mediach skandal, że brutalność policji sraty pierdaty. Ja wiem, że w policji zdarzają się debile, ale tak jest w każdej profesji, od fryzjera do tynkarza. A bardzo często policja ma ręce związane idiotycznymi przepisami lub boryka się z cięciami budżetowymi. Gdyby nie było policji to nie wyszedłbyś z domu bez strachu, że byle kozak na osiedlu nie podpierdoli ci empetrójki i kieszonkowego.

Zresztą komu ja to tłumacze... Gnojkowi co się hiphopu nasłuchał a w gruncie rzeczy juhc wie o życiu albo trollowi, dla którego największą podnietą jest wzbudzić zamieszanie na forum.
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2011-08-29, 10:46
@sergeantlipton, nienawidzę debili jp, ale sam powoli zaczynam nienawidzić policji. 4x mnie w tym miesiącu za nic zgarnęli O.O Raz ok, w nocy szliśmy to mogli nas sprawdzić. Drugi raz kumple siedzieli na ławce, a ja z innym kumplem do sklepu poszedłem. Wychodzimy ze sklepu, a jeden kumpel w radiowozie, drugi spisywany na ławce ;/ Więc się do sklepu wróciliśmy, żeby nas jeszcze nie spisali i znając naszych gliniarzy żeby na komendę nie wzięli. Raz po 6 rano zgarnęli moich kumpli (na szczęście sobie wcześniej pomaszerowałem do domcie) - siedzieli normalnie na ławce, a było po 6 więc nie zakłócali nawet ciszy nocnej... Wczoraj siedzimy na garażach podjeżdża KIA i facet na komendę chce nas brać O.o na szczęście jakieś wezwanie dostali czy coś i pojechali. Dodam, że nikt z właścicieli garaży nie mógł podejrzewać, że okraść chcemy garaże albo coś w tym rodzaju bo sam mam garaż w tym miejscu gdzie siedzieliśmy i znają mnie tam ludzie - nie raz gadamy o czymś, pożyczamy narzędzia lub pomagamy sobie w czymś.
Zgłoś
Avatar
Dee_Loc 2011-08-29, 11:17 1
@sergeantlipton, dobrze prawisz. Choć ja też słucham hip hopu i nie odczuwam nienawiści do policji. Zaprzestańcie słuchać tego polskiego gówna i przerzućcie się na 2Paca

@Black Snake, no kurwa niewiniątko się znalazło. Wiecznie jak policja zgarnie to kurwa niewinny. Tobie się wydaje że siedzisz cicho a tak na serio to drzesz się na pół osiedla. Bo ja kurwa takich parchów nie znam. Leje się pod monopolowym, rzuca kamieniami w szyby, przyjeżdża policja to zaraz się drze "JEBANE PSY! CO JA ZROBIŁEM KURWA!?". Takim to powinni przypomnieć co robili w PRL. Nie pomyślałeś że Twój kumpel mógł puknąć córkę policjanta i teraz ma koło dupy?

Na filmiku widać że to policja z LA. Pamiętam jak 2 lata temu byłem w krainie hamburgerów. Jechaliśmy do SM autostradą. Jechaliśmy ponad limit, to przyznaję. Zatrzymała nas policja. Dokumenty, dmuchanko dla pewności i te sprawy. Ja debil wysiadłem z auta i chciałem zadzwonić do domu skoro miałem chwilę "przerwy". Ręka w kieszeń i zaraz leżałem z wykręconymi łapami na ziemi. Oni żyją w wiecznym stresie. Nie wiedzą co może odjebać komuś i u nas jest to samo. Zgarnia kogoś to nie wiadomo czy po służbie nie dostanie od niego kosy w bramie.

A do tych całych pierdolców JP. Nie chcecie policji? To wypierdalać do Meksyku na wycieczkę. Zobaczycie jak wygląda kraj bez policji. Po takiej wycieczce będziecie całować każdego policjanta po rękach.
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2011-08-29, 11:23
Znasz mnie imbecylu? nie? To morda! Na garażach na pewno wybijamy szyby i się drzemy... tym bardziej, że to jest w miejscu gdzie nie ma żadnych bloków, ani domków -.- Przed sklepem od nas byli na 100% głośniejsi kolesie z knajpy. I na pewno się darliśmy jak dosłownie 5 minut wcześniej z domu wyszliśmy -.- A ty wgl co taki obrońca piesków? Może sam nim jesteś, zero kumpli, imprez itp. Tylko komp, co? Dobra, zbieram się naprawiać mojego jednoślada, a później denerwować na ulicy takich kmiotków jak ty
Zgłoś
Avatar
Blainttiger 2011-08-29, 13:08
Eeee tam, nawet się nie pobili.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie