18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
zonabregana 2011-11-16, 19:25 16
jak dla mnie to się nadaje na harda bardziej niż laski wsadzające sobie ręce aż po łokcie tu i ówdzie :/
Zgłoś
Avatar
kaiel 2011-11-16, 19:28 7
na pocieszenie
Zgłoś
Avatar
lesiot 2011-11-16, 19:33 4
Sama się nadajesz na harda, nawet na youtubie można znaleźć nie mało filmików jako to chociażby kameleony zjadają mysie oseski. Żadna nowość, że gady i płazy muszą mieć różnorodna dietę, nie tylko szarańcze i świerszcze, ale jak widać i oseski małych ssaków.
Zgłoś
Avatar
Prozac 2011-11-16, 19:37
co na to prawicowi obroncy zycia poczetego jak i niepoczetego?! czy zwierzeta nie maja duszy wiec mozna je okaleczac i zabijac?! jak to jest u was?
Zgłoś
Avatar
think666 2011-11-16, 19:58 35
lesiot napisał/a:

Sama się nadajesz na harda, nawet na youtubie można znaleźć nie mało filmików jako to chociażby kameleony zjadają mysie oseski. Żadna nowość, że gady i płazy muszą mieć różnorodna dietę, nie tylko szarańcze i świerszcze, ale jak widać i oseski małych ssaków.


To nie znaczy, że nie można temu pokarmowi przypierdolić czymś ciężkim żeby się chociaż nie męczyło. Trudno się to ogląda.
Zgłoś
Avatar
matttm1 2011-11-16, 20:03 8
Jak dla mnie beznadziejny filmik jakiegos idiote to podnieca widac Chcialbym jego zobaczyc jak go wpier.. aligator Bo czlowiek jest głupszy od takich zwierzat
Zgłoś
Avatar
Pan Mularz 2011-11-16, 20:15 1
Z takim czymś, to na harda.

Prozac napisał/a:

co na to prawicowi obroncy zycia poczetego jak i niepoczetego?! czy zwierzeta nie maja duszy wiec mozna je okaleczac i zabijac?! jak to jest u was?



Zwierzęta mają dusze.
Zgłoś
Avatar
erniii 2011-11-16, 20:21 1
Stawiam dychę, żę pojawi się tutaj zdjęcie praw zwierząt na grillu.
Zgłoś
Avatar
Pan Mularz 2011-11-16, 20:27 11


erniii napisał/a:

Stawiam dychę, żę pojawi się tutaj zdjęcie praw zwierząt na grillu.



Dawaj dychę.
Zgłoś
Avatar
zonabregana 2011-11-16, 20:33 8
lesiot napisał/a:

Sama się nadajesz na harda, nawet na youtubie można znaleźć nie mało filmików jako to chociażby kameleony zjadają mysie oseski. Żadna nowość, że gady i płazy muszą mieć różnorodna dietę, nie tylko szarańcze i świerszcze, ale jak widać i oseski małych ssaków.


najpierw popraw błędy w wypowiedzi a dopiero później przypierdalaj się do mojego zmysłu estetycznego, chuj ci do tego co mnie bardziej rusza- czy zwłoki w stanie znacznego rozkładu czy szczurzy osesek wpierdalany przez płaza
Zgłoś
Avatar
Suicide_on_demand 2011-11-16, 20:34 3
think666 napisał/a:


To nie znaczy, że nie można temu pokarmowi przypierdolić czymś ciężkim żeby się chociaż nie męczyło. Trudno się to ogląda.



Gdyby takiemu oseskowi przypierdolić czymś ciężkim ( i tu pytanie czym, prętem, cegłą?) to nie sądzisz że za wiele by z tego "pokarmu" nie zostało?
Zgłoś
Avatar
kaiel 2011-11-16, 20:38 3
zwierzęta od zawsze sie wpierdalają w mniej lub bardziej brutalny sposób ,wiec nie ma co się rozczulać na tęczowo
Zgłoś
Avatar
lesiot 2011-11-16, 20:46
A obruszacie się tak jak zwykły pospolity sierściuch wpierdoli mysz, wróbla czy jakieś inne żyjątko?
Albo jak kocica zagryzione truchło przynosi swoim małym?

Co drugie na sadisticu to bułkę przez bibułkę, ale chuja do gęby (bo zjadany osesek to dla niej za dużo, ale chujami na lewo i prawo rzuca jak zwykła sucz).
Zgłoś
Avatar
Suq-Madiq 2011-11-16, 21:09 7
Pierdolicie hipolicie. Nie kazdy chetnie oglada wpierdalanie zwierza zywcem przez drugiego zwierza.
Na harda z tym, a zamiast piwa:
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie