18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
leonidkacap 2024-02-25, 17:26 1
delikatnie się skradał
Zgłoś
Avatar
Adameck 2024-02-25, 17:39 2
Czy to nie jest tak, że w samochodach z automatyczną skrzynią łatwiej o taką wtopę? Nigdy nie jeździłem automatem, więc może ktoś doświadczony się wypowie.
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-02-25, 19:52 3
Adameck napisał/a:

Czy to nie jest tak, że w samochodach z automatyczną skrzynią łatwiej o taką wtopę?



To zależy.
Idiocie łatwiej w każdym samochodzie.
Normalnemu ciężko odwalić idiotyzm w każdym rodzaju samochodu.
  
Po prostu rodzaj pojazdu nie ma znaczenia, gdyż przyczyna problemów ZAWSZE jest między kierownicą a oparciem siedziska.
Zgłoś
Avatar
GrubyKleks 2024-02-25, 20:36 2
Drive thru
Zgłoś
Avatar
Juzef_Rzelazin 2024-02-25, 20:57 1
Teraz wiadomo, dlaczego baba kiedy wychodzicie do knajpy, 15 razy zmienia stolik - ona po prostu bierze pod uwagę wszystkie scenariusze.
Zgłoś
Avatar
htr83 2024-02-25, 22:21 4
To nie powinno się zdarzyć.
Żeby biała puściła się z czarnuchem.
Zgłoś
Avatar
MarS_80 2024-02-26, 22:08
Następna niemota z automatem co przez pomyłkę pomyliła pedał gazu z hamulcem....
Zgłoś
Avatar
URAGE 2024-02-27, 2:09
Adameck napisał/a:

Czy to nie jest tak, że w samochodach z automatyczną skrzynią łatwiej o taką wtopę? Nigdy nie jeździłem automatem, więc może ktoś doświadczony się wypowie.



Pedały są dwa, hamulec i gaz. Bez włączonego autoholda po zatrzymaniu auto rusza samo, więc jeśli nie wyhamujesz do zera i puścisz hamulec a się zapomnisz to wjedziesz komuś w dupsko, albo jebniesz w ścianę, pieszego, czy gdzie tam parkujesz. Tylko auto ruszy powoli, niemal nieodczuwalnie i pojedzie może 2kmh, a tutaj ewidentnie ktoś jebnął gaz w podłogę. Czyli pijany, albo pierwsza jazda.
Zgłoś