18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Avatar
c................k 2020-11-15, 7:49 8
dominha napisał/a:

Zabawne jest to jak za wszystkie chuligańśkie wybryki obwinia sie narodowców , prawicowców , żołnierzy wyklętych itd. A jeżeli, jak w tym przpypadku jest nagranie jak antifa niemiecka mało co nie zakatowałą chlopaka (w dresach, a więc "sebixa") to stawia sie prześmiewcze mogiły i z tego kręci bekę. Autor posta, tępy gówniarz, potrzebuje konkretnego lania od rodziców zanim ktoś na ulicy mu dupe przetrzepie xD


Jakich kurwa żołnierzy wyklętych? Gdyby oni wciąż żyli to by nie chcieli nawet osrać tych heilujących przygłupów. Wskaż mi żyjącego żołnierza AK, który wsparł to łyse bydło, tych patriotów walczących ze znakami i koszami na śmieci? Nie umiesz? No ciekawe kurwa czemu

Aha, antifę też jebać, wrzucić do dołu i zasypać wapnem, razem z tymi kurwami co niszczą cudze mienie.
Zgłoś
Avatar
Noside 2020-11-15, 8:11 1
I takim oto magicznym sposobem tabun debili uwierzy, że spalono jakiś empik
Zgłoś
Avatar
Spidzio199 2020-11-15, 10:44 10
Śmiać mi się chce jak czytam komentarze faszystowskich kiboli pod czarnymi filmikami - że małpy się biją, że ZOO, a sami swoim zachowaniem prezentują poziom o 3 wielkości niższy od wspomnianych BLM. Mówią na siebie patrioci, obrońcy tożsamości narodowej, a historii Polski wiedzą tyle, co im ksiądz powiedział jak ich w zakrystii w dupę ruchał. Nie dotarło do tych pustych, myślą nieskalanych łysych łbów, że Rzeczpospolita Polska przez całe wieki była schronieniem dla wszystkich prześladowanych w innych europejskich krajach - pamiętają tylko nacjonalistyczne i ksenofobiczne wypociny Romcia Dmowskiego
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2020-11-15, 11:04 2
dominha napisał/a:

Zabawne jest to jak za wszystkie chuligańśkie wybryki obwinia sie narodowców , prawicowców , żołnierzy wyklętych itd. A jeżeli, jak w tym przpypadku jest nagranie jak antifa niemiecka mało co nie zakatowałą chlopaka (w dresach, a więc "sebixa") to stawia sie prześmiewcze mogiły i z tego kręci bekę. Autor posta, tępy gówniarz, potrzebuje konkretnego lania od rodziców zanim ktoś na ulicy mu dupe przetrzepie xD



Bo ludzie w obecnych czasach nie potrafią sami myśleć, a jedynie kierują się przypiętymi łatkami i stereotypami. I to w stosunku do wszystkich. Nieważne czy stojących po lewej czy prawej stronie. Jebać wszystkie skrajności.
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2020-11-15, 11:29
EdmundKemper napisał/a:

Bo ludzie w obecnych czasach nie potrafią sami myśleć, a jedynie kierują się przypiętymi łatkami i stereotypami. I to w stosunku do wszystkich. Nieważne czy stojących po lewej czy prawej stronie. Jebać wszystkie skrajności.



Jebać homo i hetero bo to jebane skrajnosci tylko biseksualni. Kurwa wkurwiają mnie takie bezpłciowedzbany co nie potrafią podejmowqaać decyzji i idą jak cielaki byleby po najmniejszej linii oporu. Jesteście najgorszymi pizdami, bo jak tylko przyjdzie ktoś silniejszy to zawsze was zdominuje i będziecie dziwkami jakiejś skrajnosci zapewne komunizmu, bo będą się przedstawiać jako ktoś nie skrajność a wy w swojej bezrdnosci na siłę zmusicie się żeby im wierzyć, bo inaczej byście musieli przyznać się do swojej ułomności.
Zgłoś
Avatar
T................y 2020-11-15, 12:13
Noside napisał/a:

I takim oto magicznym sposobem tabun debili uwierzy, że spalono jakiś empik



A w rzeczywistości zdobyto lewacki punkt oporu
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2020-11-15, 12:57 3
DzidaZawodnik napisał/a:

j***ć homo i hetero bo to j***ne skrajnosci tylko biseksualni. k***a wk***iają mnie takie bezpłciowedzbany co nie potrafią podejmowqaać decyzji i idą jak cielaki byleby po najmniejszej linii oporu. Jesteście najgorszymi p*zdami, bo jak tylko przyjdzie ktoś silniejszy to zawsze was zdominuje i będziecie dz**kami jakiejś skrajnosci zapewne komunizmu, bo będą się przedstawiać jako ktoś nie skrajność a wy w swojej bezrdnosci na siłę zmusicie się żeby im wierzyć, bo inaczej byście musieli przyznać się do swojej ułomności.



Już Ci żyłka pękła? Są skrajności lewicowe i są normalne lewicowe poglądy. Są skrajności prawicowe i są normalne prawicowe poglądy. Za dużo dla Twojego móżdżku?
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-11-15, 13:14 1
Sebastianowie mieli licznych magów bitewnych miotających fireballe ale nie byli w stanie wygrać z tak wielkim złem.
Zgłoś
Avatar
pankruk 2020-11-15, 19:33 3
Zaczęło się od tzw. "makdonaldyzacji" ważnych symboli narodowych, ubrania patriotyczne itp. wszystko to skutecznie sprowadzało symbolikę do co raz niższych szczebli aż w końcu doszło do momentu w którym robi się z tego bekę bo to modne i nikt, a zwłaszcza gównarzeria się nie zastanawia co dany symbol oznacza. Znak Polski Walczącej to nie pierdolone logo firmowe żeby to sobie nosić na bluzie, to symbol przelanej krwi.
Zgłoś
Avatar
Esccax 2020-11-16, 13:37 1
straszne pizdy z tych naszych narodowców. A to nasza antifa ich klepie, a to jakieś niemieckie antify (pewnie ciapate).
Ja pierdole, może lepiej nie wiem, puzzle układać ?
Zgłoś