18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
n1troo 2012-12-18, 13:49 13
Już widze tych djów co biorą ze sobą karton na koncert
Zgłoś
Avatar
VerTrick 2012-12-18, 13:56
haha tą zabawke można podlaczyć do telefonu a nim większy karton tym głośniej gra może ten sprzęt nie nadaje sie na koncert ale przyda się napewno tam gdzie nie ma prądu... np gdzieś w plenerze
Zgłoś
Avatar
kufel01 2012-12-18, 14:18 2
Karton Sound System hifi pro de luxe
Zgłoś
Avatar
ziever 2012-12-18, 14:31
Carbon Carton Pro
Zgłoś
Avatar
DarthV 2012-12-18, 15:32 12
VerTrick napisał/a:

haha tą zabawke można podlaczyć do telefonu a nim większy karton tym głośniej gra może ten sprzęt nie nadaje sie na koncert ale przyda się napewno tam gdzie nie ma prądu... np gdzieś w plenerze


Albo w tramwaju żeby głośniej kurwa muzykę z telefonu puszczać.
Zgłoś
Avatar
minetek 2012-12-18, 15:36 1
zaczynam sie bać tego kurestwa
kiedyś zajebały Hanke MOstowiak a teraz tu taki Hary Porter!
nic tylko szatan w tekturze tkwi!!!
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2012-12-19, 9:48 2
minetek napisał/a:

zaczynam sie bać tego kurestwa
kiedyś zajebały Hanke MOstowiak a teraz tu taki Hary Porter!
nic tylko szatan w tekturze tkwi!!!



...bo to karton z drewna brzozowego
Zgłoś
Avatar
100PROcentZmC 2012-12-19, 17:57 1
Jest to głośnik wibracyjny,można to zakupić tu takapaka.pl/Produkt/1046/glosnik_wibracyjny
Zgłoś
Avatar
Stefan_Sigal 2012-12-19, 18:01 1
Jakość dźwięku i te dziwne dźwięki są w stanie zadowolić chyba tylko głuchoniemego.
Zgłoś
Avatar
.Piotrek 2012-12-19, 18:04
Nie chce nic mówić ale w eminencie za cztery stówki też mam kartonową membranę...
Zgłoś
Avatar
hycel 2012-12-19, 18:13
Sam, kurwa, jesteś jak ten głośnik z tektury.
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2012-12-19, 19:00
Ot, głośnik kondukcyjny. Bawiłem się takim wynalazkiem ze dwa lata temu. Za membranę robi powierzchnia, do której przylega i w zależności od jej rodzaju i rozmiarów, można uzyskać zaskakująco dobrą jakość i głębię dźwięku (to co słychać na tym filmiku to jakaś porażka). Rewelacyje rozwiązanie na biurku, na któym mamy zbyt mało miejsca na konwencjonalne głośniki.
Znakomicie nadaje się też do wkurwiania np. sąsiada przez ścianę/sufit/podłogę. Siła efektu oczywiście zależy od mocy posiadanego głośnika (ten widoczny na filmiku to maleństwo).
Zgłoś
Avatar
VerTrick 2012-12-19, 19:14
Jestę Murzynę napisał/a:

Jakość dźwięku i te dziwne dźwięki są w stanie zadowolić chyba tylko głuchoniemego.



jakość nie jest taka zła jesli przyczepimy to do duzego kartonu, wiadomo że w domu nikt tego nie bedzie uzywał ale gdzies indziej zrobi wrażenie jakość dzwieku z tej zabawki napewno jest lepsza niż z samego telefonu nie ma nawet co porownywac hehe

stery_srh napisał/a:

Ot, głośnik kondukcyjny. Bawiłem się takim wynalazkiem ze dwa lata temu. Za membranę robi powierzchnia, do której przylega i w zależności od jej rodzaju i rozmiarów, można uzyskać zaskakująco dobrą jakość i głębię dźwięku (to co słychać na tym filmiku to jakaś porażka). Rewelacyje rozwiązanie na biurku, na któym mamy zbyt mało miejsca na konwencjonalne głośniki.
Znakomicie nadaje się też do wkurwiania np. sąsiada przez ścianę (efekt zależy od mocy posiadanego głośnika).



filmik nagrywałem telefonem, więc stąd ta słaba jakość....

hycel napisał/a:

Sam, kurwa, jesteś jak ten głośnik z tektury.



szczymRyj
Zgłoś
Avatar
edd3 2012-12-19, 19:18 4
Harman Karton że tak zażartuję. iksDE
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie