18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Głosowanie na finiszu!
~Faper Noster • 2013-08-30, 11:16
Głosowanie na Miss Bikini powoli zbliża się do końca. Jak dotąd, spisaliście się wzorowo i Nasza Pięknisia ma sporą przewagę nad rywalkami.
W ostatnich godzinach głosowania mamy nowy cel - wypromować Miss Betoniarki na 2 miejsce

Plan jest zatem taki:
1) Wchodzimy na stronę Miss Betoniarki
2) pięciokrotnie klikamy "głosuj na TAK"
3) jeśli jeszcze nie mamy tam konta - rejestrujemy, np z jakiegoś fejkowego maila (każdy takiego ma, rejestracja to kilkanaście sekund)
4) powtarzamy całą procedurę na stronie Naszej Pięknisi
5) cieszymy się z wygranej naszych faworytek


Pokażmy całej Polsce, ze Sadistic.pl jest siłą, z którą należy się liczyć!
Zgłoś
Avatar
~Faper Noster 2013-08-30, 20:37
ostatni, przypominam że to tylko zabawa i głosujemy uczciwie

A, no i przypominam - oprócz 5 głosów dla Pięknisi można oddać kolejne 5 dla Miss Betoniarki -> wroclaw.naszemiasto.pl/plebiscyt/karta/475,olga-levytska,45266,14544,i...
Zgłoś
Avatar
c................r 2013-08-30, 20:41 1
5 głosów oddane na Miss Sadola oraz 5 na Miss Betoniarki
Jedziemy coraz bliżej wygranej naszej faworytki - 5596 głosów

EDIT:
Pękło 5600 głosów - wincyj panowie, wincyj kurwa

EDIT 2:
Sadole, nasza Miss Betoniarki jest już na 9 miejscu - w takim tempie do jutra będzie już na podium - głosujemy, głosujemy
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-08-30, 21:00 4
Faper Noster napisał/a:

ostatni, przypominam że to tylko zabawa i głosujemy uczciwie



Chyba zostałem źle zrozumiany. Przecież zachęcałem tylko do sprawdzenia jak działa ten program i jak zmienia się adres MAC karty sieciowej. To, że zmieni się również ip to tylko przypadek Poza tym życie jest nieprzewidywalne i nikt z nas nie wie czy dożyje do jutra. Osobiście nie chciałbym odchodzić z tego świata mając świadomość, że pozostawiam po sobie jakieś niedokończone sprawy, dlatego wolę zagłosować na zapas

Ps.

Cytat:

e. dla uczestników dzienny limit kliknięć wynosi 5 na jednym koncie uczestnika



Cytat:

Organizator zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za zdarzenia uniemożliwiające prawidłowe przeprowadzenie Plebiscytu, których nie był w stanie przewidzieć, lub którym nie mógł zapobiec,



Cytat:

Organizator zastrzega, iż Plebiscyt nie jest badaniem opinii publicznej, a podane wyniki odzwierciedlają wyłącznie ilość i treść wysłanych przez Głosujących głosów. Z uwagi na fakt, iż jeden Głosujący może wysłać więcej niż jedną odpowiedź, wyniki głosowania nie muszą odzwierciedlać obiektywnego zapatrywania społecznego na kwestie, których dotyczy Plebiscyt.



przeca ten regulamin jest stworzony dla nas

ps2. perełka z regulaminu:

Cytat:

2. Nagrody zostaną wydane zgodnie z przepisami Ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych z dnia 26 lipca 1991 r. (Dz. U. z 2000 r., Nr 14, poz.176). Jeżeli w związku z wartością nagrody powstanie obowiązek podatkowy, zwycięzca zobowiązuje się do wpłaty kwoty podatku na konto Organizatora. Podatek dochodowy zostanie przekazany przez Organizatora bezpośrednio na rachunek właściwego urzędu skarbowego zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Zgłoś
Avatar
szymy 2013-08-30, 21:16 3
Nie wiem czy było, ale Aga startuje w wielu konkursach

Tutaj nasza miss po metamorfozie (miejsce 2):


A tutaj foto z konkursu na miss zimy, w którym zajęła 9 miejsce:
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-08-30, 21:37 7
a to nie wszystko, Aga ma w swoim dorobku artystycznym kilka lukratywnych kontraktów reklamowych z największymi firmami działającymi na polskim, europejskim i światowym rynku:

Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-08-30, 21:51 4
kurwa, moje oczy krwawią, macią fajną laskę, takie antidotum
Zgłoś
Avatar
~Faper Noster 2013-08-30, 21:55 3
Panie Generale, won z tym pasztetem!
Zgłoś
Avatar
tominho 2013-08-30, 22:09
Tyle fajnych dupeczek, a wygra pani Aga... PIWO!!!
Zgłoś
Avatar
galusko35 2013-08-31, 1:07
głos oddany, trud skończony
Zgłoś
Avatar
linkos 2013-08-31, 1:24
do kiedy głosowanie ?
Zgłoś
Avatar
Malan 2013-08-31, 2:24 3
Zacna inicjatywa, Faperze. To miło z Twojej strony, że pokazałeś tę ślicznotkę szerszemu gronu, równie dobrze mogłeś postąpić egoistycznie i zachować ją tylko dla siebie (ja pewnie bym tak uczynił ) Ode mnie poszło 40 głosów na Agniechę i 25 na betoniarę. Cieszę się, że w jakimś stopniu przyczyniłem się do zwycięstwa kobiety o tak nieziemskiej urodzie, ale nie oszukujmy się, drodzy sadole, dziewczę o takim wdzięku z całą pewnością i bez naszej pomocy wygrałoby z miażdżącą przewagą, mnie oczarowała od razu.

Stanowczo jestem za tym, aby częściej urządzać takie akcje! Precz z układami i ze znajomościami, które często wypaczają wyniki takich konkursów, promujmy naprawdę piękne kobiety!
Zgłoś
Avatar
Roszp 2013-08-31, 9:08
linkos, Głosowanie kończy się dzisiaj o północy.
Osobiście zaprosiłem dziś kilku znajomych, będziemy jeść czipsy, pić colę i głosować na miss. Oczywiście zgodnie z regulaminem. Nie mogę się doczekać wieczora!
Zgłoś
Avatar
3m 2013-08-31, 10:28
Generale! Melduję kolejne 5 głosów! Tym samym przewaga wynosi ponad 4300. Dzielny Sadisticu, chwała Ci za niezłomną postawę!
Zgłoś
Avatar
Domass 2013-08-31, 11:26 2
angpaur napisał/a:

Wiedziony ciekawością, chciałem sprawdzić czy pan Roman wpisuje się w stereotyp oblecha śliniącego się na widok kawałka gołego cycka. Odnalazłem stronę Chatki u Romana: chatkauromana.pl z nadzieją, że uda się go na niej zobaczyć.
Niestety po panu Romanie nie ma tam śladu Widocznie cwaniak już wyczaił co się święci i się ewakuował, zatarłszy za sobą wszelkie ślady.



Piwo za imiesłów przysłówkowy uprzedni.
Zgłoś
Avatar
c................r 2013-08-31, 12:51
Sadole i Sadolki - nasza Miss Sadistic niedługo przekroczy barierę 6000 głosów, zatem bierzcie się do pracy
Ja już poczyniłem dzisiejszą powinność, teraz wasza kolej
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie