18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Głosowanie na finiszu!
~Faper Noster • 2013-08-30, 11:16
Głosowanie na Miss Bikini powoli zbliża się do końca. Jak dotąd, spisaliście się wzorowo i Nasza Pięknisia ma sporą przewagę nad rywalkami.
W ostatnich godzinach głosowania mamy nowy cel - wypromować Miss Betoniarki na 2 miejsce

Plan jest zatem taki:
1) Wchodzimy na stronę Miss Betoniarki
2) pięciokrotnie klikamy "głosuj na TAK"
3) jeśli jeszcze nie mamy tam konta - rejestrujemy, np z jakiegoś fejkowego maila (każdy takiego ma, rejestracja to kilkanaście sekund)
4) powtarzamy całą procedurę na stronie Naszej Pięknisi
5) cieszymy się z wygranej naszych faworytek


Pokażmy całej Polsce, ze Sadistic.pl jest siłą, z którą należy się liczyć!
Zgłoś
Avatar
HappyViolence 2013-08-30, 16:34
juz ponad 5.2k glosow..
ofc 5 glosow oddane
Zgłoś
Avatar
Radysh 2013-08-30, 17:24 1
HappyViolence napisał/a:

juz ponad 5.2k glosow..
ofc 5 glosow oddane



Mam wrażenie, że nasza kandydatka wygra w cuglach, nomen omen...
Zgłoś
Avatar
~Faper Noster 2013-08-30, 17:34 1
Przypominam o Miss Betoniarki -> wroclaw.naszemiasto.pl/plebiscyt/karta/475,olga-levytska,14544,id,t,kid.html
Zgłoś
Avatar
Radysh 2013-08-30, 17:43
~Faper Noster Cosik nie tak z Miss Betoniarki.
Mogłem oddać dwa głosy.
Choć co dziwne, wcześniej oddałem 5 na Agę.

Zresztą gryzł to pies. Jaki konkurs takie głosowanie.
Zero info o tym ile razy już głosowałeś i ile głosów ci zostało,
przynajmniej w Operze i innym Maxthon`ie.
Zgłoś
Avatar
Novik 2013-08-30, 17:51 1
@Iron96

i reszta kretynow co dała mu piwo to nie jest kurwa strona gdzie film ocenia sie po ilosci piw kurwa twoja mać...

dobra akcja czekam na wyniki czy naprawde laska wygra czy powiedza ze oszukane ;D
Zgłoś
Avatar
Radysh 2013-08-30, 18:02 1
Novik napisał/a:

@Iron96

i reszta kretynow co dała mu piwo to nie jest kurwa strona gdzie film ocenia sie po ilosci piw kurwa twoja mać...

dobra akcja czekam na wyniki czy naprawde laska wygra czy powiedza ze oszukane ;D



Jakie oszukane?

Wola większości, kurwa jego mać!

Demokrację mamy i możemy sobie wybierać co nam się kurwa podoba. Nie wspominając o fakcie, iż informowanie się w temacie
jakichkolwiek wyborów jest wręcz wskazane!
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-08-30, 18:47 7
Wkurw tych wszystkich dziuń, które przegrają, zmieszanie organizatorów, utwierdzenie naszej pięknisi, że jest najpiękniejsza w województwie i akcje jakie zacznie odpierdalać po wygraniu...ehhhh ile bym dał żeby to wszystko na własne oczy zobaczyć, ale sama myśl o tym powoduje, że nie mogę powstrzymać się do śmiechu. Mam nadzieję, że ta szczytna akcja okaże się początkiem pięknej tradycji i raz w miesiącu szanowna moderacja będzie wybierała atrakcyjny cel ataków, a po kilku latach powstanie temat "najbardziej brawurowe akcje sadoli". Na razie proponuję spiąć dupska przy kompach i dobić do 10 tysięcy żebyśmy nie zaliczyli faila na starcie.
Zgłoś
Avatar
szymy 2013-08-30, 18:48
Dobra, podbiłem Olgę na 200, ale potrzebne jest jeszcze jakieś 1,2k głosów, aby stanęła na 3 miejscu podium
Zgłoś
Avatar
bylewolne 2013-08-30, 18:59
5 głosów dla Agi i Oli
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-08-30, 19:42 3
ostatni napisał/a:

Mam nadzieję, że ta szczytna akcja okaże się początkiem pięknej tradycji i raz w miesiącu szanowna moderacja będzie wybierała atrakcyjny cel ataków, a po kilku latach powstanie temat "najbardziej brawurowe akcje sadoli".



Podpisuję się pod tym całkowicie.
Zgłoś
Avatar
~Mieszek_Kiler 2013-08-30, 19:45 2
avalanch napisał/a:

Niech się ktoś przyzna... Czyja to matka ??



Twoja
Zgłoś
Avatar
~Faper Noster 2013-08-30, 19:54 2
Nakurwiamy, nakurwiamy!
Dla Pięknisi i dla Miss Betoniarki wroclaw.naszemiasto.pl/plebiscyt/karta/475,olga-levytska,45266,14544,i...
Zgłoś
Avatar
~Mieszek_Kiler 2013-08-30, 19:57
Faper Noster napisał/a:

Nakurwiamy dla Miss Betoniarki wroclaw.naszemiasto.pl/plebiscyt/karta/475,olga-levytska,45266,14544,i...



Nakurwiałę już na betoniarę ale głosów mnie już dziś zbrakło Kurwełe
Zgłoś
Avatar
kalosz90 2013-08-30, 20:21
Oddałem dzisiaj 30 głosów na pięknisię, dorobię jeszcze parę kont, plus dzisiejszymi jutro zagłosuję na miss betoniary, jak ktoś pomoże to może damy radę jeszcze na 2 ją wbić
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-08-30, 20:36
Dla mieszkańców akademików-jest taki program free ip scanner. Ściągacie, odpalacie i wyskakuje wam lista wszystkich komputerów w okolicznej uczelnianej sieci z adresami mac. Kopiujecie jeden z nich wchodzicie w ustawienia karty sieciowej, wklejacie tam i macie nowe ip. W ten sposób możecie najebać pierdyliard głosów na naszą ślicznotkę i jej koleżankę betoniarkę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie