18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
KrisCFC 2014-02-01, 23:12 15
Tak właśnie wygląda wychowywanie dziecka na komputerze...ciesze się, że gdy ja byłem bajtlem większość czasu nie chciałem i nie siedziałem w domu...
Zgłoś
Avatar
SAFerguson 2014-02-01, 23:18 10
dobry milf...
Zgłoś
Avatar
Tco 2014-02-01, 23:31 2
the new world order in progress
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2014-02-02, 13:57 2
myślę że może to pokolenie jeszcze jeszcze będzie w miarę ok ale kolejne będzie już tak zjebane że żyć się wam odechce na sam widok. Z resztą - będziecie i tak martwi bo za emeryturę (o ile nie zlikwidują) nie przeżyjecie tygodnia
Zgłoś
Avatar
Lares86 2014-02-02, 14:04 2
Ale chujnia, Ale ruda mamusia ma ładne bioderka. Tylko tyle.
Zgłoś
Avatar
Łynkcynkpynkcynk 2014-02-02, 14:08 4
Potem Ojciec wraca z pracy i na sadola nie wejdzie, bo komputer wyjebion.
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2014-02-02, 14:16 15
To pokolenie jest najlepsze ze wszystkich. Jesteśmy na starych i nowych zasadach wychowywani. Przez co ogarniamy technikę, a stare pokolenie nawet telefonów nie umie obsługiwać. Dzięki temu, że na starych zasadach też jesteśmy wychowywani to potrafimy zapierdalać fizycznie, samemu coś naprawić, poskładać, zrobić. Nowe pokolenie za to tylko przy maszynach typu iphone, tablet, laptop będzie umiało pracować.

Podsumowanie: moje pokolenie potrafi dość efektywnie zapierdalać fizycznie i używać technologii. Stare tylko zapierdala fizycznie, a technologii nienawidzą (dzieło szatana!). Nowe pokolenie tylko technologia! Zero wysiłku i kombinowania - przecież komputer za nas wszystko zrobi.
Zgłoś
Avatar
CookieMonssster 2014-02-02, 15:34
Ale to irytujące... Najpierw rodzice nie mają czasu dla własnych dzieci, nie chce im się z nimi spędzać czasu i czymkolwiek je zainteresować, więc dają im komputer, konsolę czy inny tablet, żeby był spokój. Później po latach budzą się z ręką w nocniku, bo dziecko nie widzi innych rozgrywek po za grami i płacze jak to jest źle i beznadziejnie, a z nimi cała społeczność internetowa.... Dzieciak nie rodzi się przed komputerem i to od rodziców zależy jak spędzi dzieciństwo... jeżeli Twój syn lub córka jest taka jak na animacji, to przykro mi, ale chujowy z Ciebie rodzic, a nie z niego chujowy dzieciak ;/

A co do społeczności internetowej co potrafi tylko pierdolić, jakie to ich pokolenie jest zajebiste i niesamowite, a każde następne (czasem i poprzednie) to syf to już w ogóle słów brakuje.... Jak miałem lat 10, to mi dziadek czy inna babcia marudziła, że jak tak można tyle czasu przed TV spędzać... Jak szedłem na dwór pokopać piłkę i prosiłem matkę o nowe korki, to też był lament, że za ich czasów tak nie było i wystarczyły sandały... Każde pokolenie ma swój czas i ten konkretny będzie dla niego właściwy, bo to wtedy nauczył się tak funkcjonować.. Pewnie za 10 lat dzisiejsze gimbusy będą narzekać na przyszłe, jakie to z nich lamusy... taka naturalna kolej rzeczy...

@Black Snake jak Twój dziadek był dzieciakiem to szczytem techniki był silnik od Wartburga i pewnie miał o nim większe pojęcie niż ty o dzisiejszej technologii...

PS. kto nie lubi posiedzieć od czasu do czasu i ponaparzać w gry
Zgłoś