18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Heliar 2020-12-18, 23:31
Qrwa, ja pierdole, co ta jebana edukacja GEJDEROWA wychowuje. Powinna wziąć teraz huja do papy i się udusić, najlepiej czarnego.
Zgłoś
Avatar
Arathnmor 2020-12-18, 23:38 26
Heliar napisał/a:

Qrwa, ja pierdole, co ta jebana edukacja GEJDEROWA wychowuje. Powinna wziąć teraz huja do papy i się udusić, najlepiej czarnego.



To się waćpan rozmarzył. Laska mówi o ssaniu a tu czarne kutasy i gejowizna się skojarzyły.
Zgłoś
Avatar
Igorek95 2020-12-19, 0:07 1
@Arathnmor tak podobno się rozpoznaje kryptogejków
Zgłoś
Avatar
Mazi118d 2020-12-19, 0:08
To ja nie wiem czy koleś nie ściemniał ale po wybudzeniu z narkozy mówi „ja chce jeszcze raz, cały czas śniło mi się że Pani ( tu wskazał na pielęgniarkę zabiegową takà młodą i całkiem niezłą) mi obciągała...
Zgłoś
Avatar
KaprysLosu 2020-12-19, 0:21 7
a z najbardziej pozytywnych wejść znieczulaczy (kiedyś tu było wrzucane zresztą)

Zgłoś
Avatar
superslavo 2020-12-19, 0:41 2
Czy oni im tam robią operacje na otwartym odbycie, ze musza im zajebac taki drug? Czy to po prostu sa pizdy i boja sie ukucia igly?
Zgłoś
Avatar
Olashenco 2020-12-19, 13:31 1
Dlaczego w Ameryce stosują głupiego jasia zamiast zwykłego znieczulenia?
Zgłoś
Avatar
Irokez 2020-12-19, 18:16
Olashenco napisał/a:

Dlaczego w Ameryce stosują głupiego jasia zamiast zwykłego znieczulenia?



No właśnie, może ktoś podpowie?
Ja mam zajebisty odruch wymiotny jak w buzi coś obcego mam, problem nawet z myciem zębów. Może to by był jakiś sposób oprócz uśpienia młotkiem w łeb?
Zgłoś
Avatar
Baybuz 2020-12-20, 1:11
Heliar napisał/a:

Qrwa, ja pierdole, co ta jebana edukacja GEJDEROWA wychowuje. Powinna wziąć teraz huja do papy i się udusić, najlepiej czarnego.



Englisz not gut maj frend
Zgłoś