18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się


to mój debiut w tym dziale wiec proszę o wyrozumiałość...

2024-05-05, 18:08
To krzyżaki tak strzelają?

2024-05-05, 18:36
Jaki kraj, takie ciężarówki. Kierowcy mają nimi wjechać tylko pod górę. Nie ma cudów. Wsadzisz silnik sejczento do busa transportera, zrobisz zawieszenie z wozu drabiniastego i też trochę pojeździsz po prostym.

2024-05-05, 19:00
Antoni79 napisał/a:

Jaki kraj, takie ciężarówki. Kierowcy mają nimi wjechać tylko pod górę. Nie ma cudów. Wsadzisz silnik sejczento do busa transportera, zrobisz zawieszenie z wozu drabiniastego i też trochę pojeździsz po prostym.


Szanowny Antoni. Nie wiem czy masz jakieś pojecie o zawieszeniu „wozów drabiniastych” ale jestes w duzym bledzie. Wygoogluj sobie zanim napiszesz.

2024-05-05, 19:22
baronturbina napisał/a:

Szanowny Antoni. Nie wiem czy masz jakieś pojecie o zawieszeniu „wozów drabiniastych” ale jestes w duzym bledzie. Wygoogluj sobie zanim napiszesz.



Jeszcze z jajka na jajko skakałeś, jak wracałem z rodziną z gości wozem ciągniętym przez konia. Nie drabiniasty, ale już zwykły na normalnych oponach. Pamiętam też ze wsi dwóch żuli, jak sobie zrobili wyścigi zaprzęgami i jednemu koń zdechł z wycieńczenia. No i 15 lat temu po słowackiej stronie widziałem, jak chłop orze pole wołami.

2024-05-05, 20:28
dżonyłojlker napisał/a:

To krzyżaki tak strzelają?



Nie , krzyżaka nigdy tak nie zerwie, chyba że jest uszkodzony ,i słychać go przy każdym ruszaniu. Ale tak to nie ma szans.

2024-05-05, 21:32
myslem ze filmy sa poj***ne ale to ludzie komentujacy sa calkiem zj***ni kogo obchodzi jakies krowy czy biblia.

2024-05-05, 21:35
parapsychol napisał/a:

myslem ze filmy sa poj***ne ale to ludzie komentujacy sa calkiem zj***ni kogo obchodzi jakies krowy czy biblia.


To obchodzi wszystkich, którzy żyją trzeźwo, są świadomi swojego cel w życiu i uznali siłę wyższą za jedyną, której można powierzyć. Napisz prozę na PW gdy będziesz gotowy i obudzisz się.

2024-05-05, 21:39
Pawehan napisał/a:

Nie , krzyżaka nigdy tak nie zerwie, chyba że jest uszkodzony ,i słychać go przy każdym ruszaniu. Ale tak to nie ma szans.



Ten na końcu ma wał urwany przy moście

2024-05-06, 11:44
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Ten na końcu ma wał urwany przy moście



Rozj***ne te złomy. Tam jest błoto i oni się ślizgają nie mogą wyjechać. Jak wóz nie ma blokady tylniego dyfra to przej***ne, wiem bo jreździłem dostawczakiem co miał na tył napęd tylny most i te pie**olone koła bliźniaki w zimie po takich góraqch . Kiedy zaczniesz się ślizgać i ściąga cię w dół to nigdy nie wolno skręcać w poprzek ,tylko należy trzymać kierownicę prosto ,żeby ściągało cię w dół a nie do fosy k***a jak w tym przypadku.

Wał się odkręca ( krzyżak ) na czas holowania ciężarówki .Ma się obracać swobodnie

2024-05-07, 00:01
Jakby te małpie wrzaski miały w czymś pomóc....

2024-05-07, 16:38
To jakaś egzotyczna wersja "Ale urwał", ale ciężko coś zrozumieć przez te małpie odgłosy

el...........ss
2024-05-07, 22:46
dżonyłojlker napisał/a:

To krzyżaki tak strzelają?



Wał pierdyknął, a wiadomo, w takich ciężarówkach hamulce to tylko opcja dodatkowa, za którą bez sensu płacić

2024-05-08, 00:28
eliveruss napisał/a:

Wał pierdyknął, a wiadomo, w takich ciężarówkach hamulce to tylko opcja dodatkowa, za którą bez sensu płacić



Weź nie pisz głupot widocznie nigdy nie styrmałeś się ciężarowym pod stromą górę , gdy się ślizgasz i nagle stop i ściąga w dół . Hamulce możesz sobie wtedy w dupę kurde wsadzić . Jedynie możesz trzymać fajere prosto i w żadnym wypadku nie skręcać kierownicą w bok , Momo że kusi żeby to zrobić co widać na filmie. Wiem bo miałem tak nie raz , nie dwa i nie trzy i nie cztery . Tak jak pisze - hamulce w tyłek i tylko kierownicą możesz coś zdziałać.

Poza tym na dole trzeba się dobrze rozpędzić -gaz do dechy że aż wydech będzie się prostował .

2024-05-10, 22:51
gówno nie opony

Pawehan napisał/a:

Nie , krzyżaka nigdy tak nie zerwie, chyba że jest uszkodzony ,i słychać go przy każdym ruszaniu. Ale tak to nie ma szans.



opona ,