18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Czerwone było - teraz popularne
Głupia matka...
Salieri16000 • 2020-02-28, 12:51
...próbowała przebiec przez jezdnię, i wciągnęła syna, pod nadjeżdżającą ciężarówkę:



Jak podaje źródło:

Kierowca ciężarówki został postawiony w stan oskarżenia, policja powiedziała, że tylko on był winny wypadku (sic!).
Zgłoś
Avatar
kamuha 2020-02-28, 18:53
Stało się tak z dwóch powodów pierwszy matka byłam kretynko a drugi taki że kierowca TIR-a po prostu zapierdalał.
Zgłoś
Avatar
NataliaW 2020-02-28, 19:02
kamuha napisał/a:

Stało się tak z dwóch powodów pierwszy matka byłam kretynko a drugi taki że kierowca TIR-a po prostu zapierdalał.



Piękną polszczyzną się posługujesz. Czlonek rodziny Wałęsy?
Zgłoś
Avatar
jan0sik1 2020-02-28, 21:02 4
A więc tak debile. Droga hamowania z prędkości 60km/h wynosi 15,5 metra. Długość zestawu to około 16m Terz zobaczy c kiedy kurwa kabina sie obniżyła czyli kierowca wyjebał w pedał hamulca. Można zauważyć jak kabina nurkuje gdy pokazuje się zza znaku (przejście dla pieszych) wiewc prawdopodobnie tam zaczął hamować. koniec zestawu, czyli jebane 16 metrów nie nie dojechał do tego miejsca w którym kabina :zanurkowała" wiec kurwa nie jechał nawet 60km/h.

Tu macie filmik z testów.

Jebane trole, zapierdalał 200 kurwa.

youtube.com/watch?v=sL654_nXEa0
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2020-02-28, 21:17
głest napisał/a:

Wkrótce na naszych drogach wejdzie przepis o bezwzględnym pierwszeństwie pieszych... i co poniektórzy dołączą do grona szczęśliwców takich jak kierowca ciężarówki z materiału powyżej



Tylko jacyś debile dołączą. Jak dojeżdżasz drogą podporządkowaną do skrzyzowania z drogą z pierwszeństwem przejazdu to też płaczesz, ze ci pojazd na drodze głównej "wtargnął przed maskę"? Nie? No to kurwa, naucz się, że przejście dla pieszych jest taką drogą z pierwszeństwem, na którą wjeżdżasz tylko wtedy gdy nie ma możliwości się z kimś spotkać na "tarczy" takiego "skrzyżowania" to nikogo nigdy nie potrącisz.
Zgłoś
Avatar
Cricket1 2020-02-28, 23:23
Z tą drogą hamowania to nie ma co pierdolic legend jak ciężko zatrzymać zestaw 40ton. Jak w zestawie wszystkie osie maja całe tarcze i klocki, układ hamulcowy jest sprawny i opony spoko to droga hamowania jest krótsza niż nie jednej zdelezowanej osobówki z naszych dróg. Proponuję zatrzymać pierwszego napotkanego na drodze matiza (w którym pewnie tarcze żyletki, opony rocznik auta, hamuje sam tył albo inne cyrki) i zmierzyć jego drogę hamowania, a następnie porównać z nowym załadowanym zestawem.
Zgłoś
Avatar
esa 2020-02-29, 0:17
latem jadąc zestawem przez miasto 50 km/h prosto z chodnika na pasy weszło mi dziewczę z nosem w telefonie.Dałem po hamulcach i zatrzymałem się przed samym przejściem.Dziewczyna staneła jak wryta przed szoferką,kiedy ruszyła dalej jako że była w miniówce to było miło patrzeć jak uda jej drżą.
Zgłoś
Avatar
Romekburczymucha 2020-02-29, 3:13 1
Został postawiony w stan oskarżenia bo nie nazywa się Piotr Najsztub
Zgłoś
Avatar
parolpl 2020-02-29, 14:00
Wina była obopólna, ale trupa nie oskarżą
Zgłoś
Avatar
Smokw 2020-03-01, 20:05
ellsworth napisał/a:

Tylko jacyś debile dołączą. Jak dojeżdżasz drogą podporządkowaną do skrzyzowania z drogą z pierwszeństwem przejazdu to też płaczesz, ze ci pojazd na drodze głównej "wtargnął przed maskę"? Nie? No to kurwa, naucz się, że przejście dla pieszych jest taką drogą z pierwszeństwem, na którą wjeżdżasz tylko wtedy gdy nie ma możliwości się z kimś spotkać na "tarczy" takiego "skrzyżowania" to nikogo nigdy nie potrącisz.



No nie widać, że nie masz prawka, albo żeś zwykły troll. Serio porównałeś pieszych idących po chodniku do samochodu jadącego z prawej strony? przecież samochód widać gdzie jedzie, a piesi nagle tak jak na tym filmiku wbiegają na jezdnię.
Zgłoś
Avatar
Shotterr 2020-03-06, 2:00
głest napisał/a:

Wkrótce na naszych drogach wejdzie przepis o bezwzględnym pierwszeństwie pieszych... i co poniektórzy dołączą do grona szczęśliwców takich jak kierowca ciężarówki z materiału powyżej



W Łodzi już był kierowca który potrącił pieszego który pijany, WBIEGŁ na pasy na CZERWONYM świetle. Sprawcą został kierowca bo przekroczył prędkość o chyba 13km/h
Zgłoś