18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Czerwone było - teraz popularne
Głupia matka...
Salieri16000 • 2020-02-28, 12:51
...próbowała przebiec przez jezdnię, i wciągnęła syna, pod nadjeżdżającą ciężarówkę:



Jak podaje źródło:

Kierowca ciężarówki został postawiony w stan oskarżenia, policja powiedziała, że tylko on był winny wypadku (sic!).
Zgłoś
Avatar
TestovironJR 2020-02-28, 12:55
I bardzo dobrze, oby zgnił w wpierdlu. Żeby to tak kobiete !!!! i dziecko !!! zabić, uszkodzić na widły z nim !!
Zgłoś
Avatar
głest 2020-02-28, 13:04 28
Salieri16000 napisał/a:


Kierowca ciężarówki został postawiony w stan oskarżenia, policja powiedziała, że tylko on był winny wypadku (sic!).



Wkrótce na naszych drogach wejdzie przepis o bezwzględnym pierwszeństwie pieszych... i co poniektórzy dołączą do grona szczęśliwców takich jak kierowca ciężarówki z materiału powyżej

Zgłoś
Avatar
IOI 2020-02-28, 13:11 15
baby nie bronie, ale te tirowy potrafia jezdzic sporo ponad dozwolona predkosc przez miasto i nie maja absoultnie zadnych szans wyhamowac w takiej sytuacji.
Zgłoś
Avatar
edek_kotek 2020-02-28, 14:01 10
Wbiegła nagle na jezdnię, nie była na pasach, nie miała pierwszeństwa.
Zgłoś
Avatar
bobannnn 2020-02-28, 14:08 3
Kierowca tira nie jechał wolno to fakt , ale ta baba ewidentnie spierdoliła z lekcji o tym jak się przechodzi przez pasy .
Zgłoś
Avatar
saves 2020-02-28, 14:15 3
Polskie drogi po zmianie przepisów na dające pieszemu bezwzględne pierwszeństwo na przejściu przez pasy.
Zgłoś
Avatar
Optimex 2020-02-28, 15:42 8
I cyk eliminacja naturalna
Zgłoś
Avatar
KoniecZartow 2020-02-28, 15:51
edek_kotek napisał/a:

Wbiegła nagle na jezdnię, nie była na pasach, nie miała pierwszeństwa.



Nasze chujowe prawo mówi, że pieszy posiadający zamiar ( ) wejścia na pasy, ma pierwszeństwo. Choćby stał w pizdu daleko od nich.
Zgłoś
Avatar
S................n 2020-02-28, 16:00 3
Optimex napisał/a:

I cyk eliminacja naturalna



Ale to się nazywa selekcja naturalna.
Zgłoś
Avatar
Optimex 2020-02-28, 16:09 6
alexandrus napisał/a:

Ale to się nazywa selekcja naturalna.



A to najmocniej przepraszam

Zgłoś
Avatar
cimeries1106 2020-02-28, 16:10 8
bobannnn napisał/a:

Kierowca tira nie jechał wolno to fakt , ale ta baba ewidentnie spierdoliła z lekcji o tym jak się przechodzi przez pasy .



Jak kurwa nie jechał wolno? Jechałeś kiedyś samochodem typie? Przecież cały tir zatrzymał się praktycznie po kilku metrach od momentu rozpoczęcia hamowania. Spróbuj sobie normalnym samochodem zahamować przy 50km/h, sprawdź drogę i następnie spróbuj sobie policzyć ile razy większy pęd miał ten tir. Mimo to stanął praktycznie od razu.
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2020-02-28, 16:37
Zapierdalał w terenie zabudowanym, na zasadzie "Jak będę jechał szybko to nikt na pasy nie wejdzie ze strachu, hłe hłe"
A że matka idiotka to odrębny temat.
Zgłoś
Avatar
kojot_pedziwiatr 2020-02-28, 17:42 1
Fajna nuta. Znalazłem że to Flocke Ace: "Seppo - Instrumental", ale nigdzie nie mogę znaleźć całego utworu. Jakby ktoś znalazł, proszę o namiar.
Zgłoś
Avatar
bobannnn 2020-02-28, 18:23
cimeries1106 napisał/a:

Jak kurwa nie jechał wolno? Jechałeś kiedyś samochodem typie? Przecież cały tir zatrzymał się praktycznie po kilku metrach od momentu rozpoczęcia hamowania. Spróbuj sobie normalnym samochodem zahamować przy 50km/h, sprawdź drogę i następnie spróbuj sobie policzyć ile razy większy pęd miał ten tir. Mimo to stanął praktycznie od razu.



Owszem TYPIE jechałem kiedyś samochodem , powiem ci więcej pozwolili mi nawet kierować . Poważnie musisz mi uwierzyć na słowo . Co do reszty twoich wypocin to jutro postaram się przeprowadzić taki test , specjalnie wynajmę kierowcę z tirem i oczywiście niezwłocznie dam znać jakie były wyniki .
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie