18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
openyourmind 2013-02-14, 6:11
pietryna napisał/a:


Poza tym płakanie że państwo czegoś nie kontroluje jest jak dla mnie przejawem skrajnej głupoty. Państwo powinno przestać się wpierdalać w sprawy o których nie ma pojęcia i zając się zapewnieniem bezpieczeństwa zewnętrznego i wewnętrznego.


To ty raczej nie masz o tym pojecia gdyz dilerka ladnie kwitnie bez kontroli panstwa pomysl troche nie ma na to rady

W dodatku co z tego ze jak bym kontrolowali to by wzrosly ceny?
Zgłoś
Avatar
pietryna 2013-02-14, 10:03
openyourmind napisał/a:

To ty raczej nie masz o tym pojecia gdyz dilerka ladnie kwitnie bez kontroli panstwa pomysl troche nie ma na to rady


I co z tego że kwitnie? Coś w tym złego jest? Każdy ma swój rozum(albo go nie ma) i kupi gdzie chce. Bez żadnej bzdurnej kontroli. Miałem styczność z zielskiem i osobiście uważam że to gówno. Jeśli miałbym jeszcze raz spróbować to tylko z własnej hodowli - ale mi się nie spieszy. Kupować ani brać od znajomych nie zamierzam. Do Ostrudy też mi się nie spieszy choć wiem że tam pewnie za półdarmo(w stosunku do miejskich cen) dostanę wór zielska z domowej hodowli.

A to czy państwo będzie to kontrolować de facto nie ma dla mnie znaczenia samo w sobie bo na mnie nie wpłynie bezpośrednio. Ale pośrednio już tak. Motłoch domaga się kontroli, bezpieczeństwa i wszystkiego za darmo. To już na mnie wpłynie. Już wpływa bo wiele rzeczy których nie chciałbym robić, robić muszę. Muszę dokładać się do rzeczy na których mi nie zależy.

I wcale nie chodzi o to że nie mogę wyjść z gnatem na ulicę i wszystkich pozabijać bo mam takie widzimisię.

Im mniej państwa w kraju tym lepiej. Jeśli tego nie widzisz to przykro mi bardzo...
Zgłoś
Avatar
openyourmind 2013-02-14, 17:53
Ze nie kontroluja oczywiscie ze jest to zle,gdyz jak juz wczesniej pisalem diler nie patrzy komu sprzedaje i czesto dorzucaja cos zeby wieksza waga byla.Jakby byly z hodowli to ludzie z nieuleczalnymi chorobami mogliby sobie pomoc nie kosztem watroby.Panstwa w kraju?Bardziej bym napisal im mniej politykow wiedzacych co dla nas lepsze od nas samych tym lepiej
Zgłoś
Avatar
pietryna 2013-02-15, 11:29
openyourmind napisał/a:

Ze nie kontroluja oczywiscie ze jest to zle


openyourmind napisał/a:

ardziej bym napisal im mniej politykow wiedzacych co dla nas lepsze od nas samych tym lepiej


Inconsistency detected.
Zgłoś
Avatar
openyourmind 2013-02-15, 16:20
HAHAHA widze ze wiele nie rozumiesz z mojej wypowiedzi tak wiec koncze ta dyskuje,ale poswiece jeszcze minute zeby ci to objasnic jakby kontrolowali to by wlasnie sluchali sie ludzi,a nie decydowali co dla nas lepsze pomysl troche nie widze tu zadnej sprzecznosci
Zgłoś