18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
Avatar
Dymson30 2023-03-23, 10:27 7
Zdecydowanie za mało powtórek
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-03-23, 10:59 48
Za moich czasów w szkole uczeń się bał nauczyciela i czuł do niego respekt.
Jakby któryś wpadł na pomysł aby do nauczyciela startować z łapami albo rzucać czymś to połowa klasy po lekcjach by mu to kurwa wybiła dobitnie z tego pustego łba na lata.
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2023-03-23, 11:58 7
~VeIture napisał/a:

Za moich czasów w szkole uczeń się bał nauczyciela i czuł do niego respekt.
Jakby któryś wpadł na pomysł aby do nauczyciela startować z łapami albo rzucać czymś to połowa klasy po lekcjach by mu to kurwa wybiła dobitnie z tego pustego łba na lata.



Mi to za głupią odzywkę do nauczyciela rodzice przywracali ustawienia fabryczne blondynką lub czarnulką
Zgłoś
Avatar
Nazhir 2023-03-23, 12:39 10
~VeIture napisał/a:

Za moich czasów w szkole uczeń się bał nauczyciela i czuł do niego respekt.



to nie kwestia czasów, tylko nauczyciela.

Jeśli koleś chce być dobrym kumplem, to tak się to kończy. Jak sobie od początku poustawia uczniów, to i w dzisiejszych czasach będą czuć respekt.

W "dawnych czasach" dzieciaki też lubili się znęcać nad nauczycielami, gdy tylko była taka możliwość. Tylko nie było internetu. Ale jak tylko się internet pojawił, to od razu się pojawiły filmiki z nauczycielem z koszem na śmieci na głowie.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-03-23, 13:19 11
Nazhir napisał/a:

to nie kwestia czasów, tylko nauczyciela.
Jeśli koleś chce być dobrym kumplem, to tak się to kończy. Jak sobie od początku poustawia uczniów, to i w dzisiejszych czasach będą czuć respekt.
W "dawnych czasach" dzieciaki też lubili się znęcać nad nauczycielami, gdy tylko była taka możliwość. Tylko nie było internetu. Ale jak tylko się internet pojawił, to od razu się pojawiły filmiki z nauczycielem z koszem na śmieci na głowie.



Rzeczywiście, bo kilka takich akcji potwierdza, że ZAWSZE tak było.
Mnie i kolegów z podwórka inaczej wychowano. Starszych się szanowało i chuj. Nauczyciel w szkole święty a po szkole to sobie można z niego jaja robić - ale tak aby dorośli nie słyszeli.
Jakby któryś w mojej szkole kosz nauczycielowi nałożył na łeb to by taki wpierdol dostał od wszystkich w klasie, że jakby poszedł do rodziców na skargę to drugie tyle by dostał.
Zgłoś
Avatar
Marcinqqq 2023-03-23, 15:04 7
te małe kurwy rzucały w niego wszystkim, ten jednego szarpną i wielkie halo , moim zdaniem sąd powinien zasądzić aborcję na gówniakach
Zgłoś
Avatar
smc 2023-03-23, 15:07 2
Odwieczna walka międzypokoleniowa...

Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2023-03-23, 15:23 1
bleblebator1 napisał/a:

Mi to za głupią odzywkę do nauczyciela rodzice przywracali ustawienia fabryczne blondynką lub czarnulką



Kabel od prodziża lub od radia?

no nie powiem, że nie robiłem sobie jaj na lekcjach, ale nigdy bym sobie nie pozwolił na takie zachowanie. Pomijając już to, że bym wpierdol od ojca dostał, to Nauczyciel w tej szkole jest dla mnie, żeby mnie czegoś nauczyć, żeby naprostować błędy które robię. Jakbym ja był nauczycielem i uczeń rzuciłby we mnie krzesłem, to bym był raczej sądzony za ciężki uszczerbek na zdrowiu tegoż ucznia, niż za takie szarpnięcie.
Zgłoś
Avatar
jjzz26 2023-03-23, 15:31 1
Gdzie to uderzenie?
Zgłoś
Avatar
Nildeswear 2023-03-23, 15:43
Ta cała przemoc to przez Fame mma
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-03-23, 17:14 7
~VeIture napisał/a:

Za moich czasów w szkole uczeń się bał nauczyciela i czuł do niego respekt.
Jakby któryś wpadł na pomysł aby do nauczyciela startować z łapami albo rzucać czymś to połowa klasy po lekcjach by mu to kurwa wybiła dobitnie z tego pustego łba na lata.



Za czasów roczników 80-90 za takie akcje dostałby przez łeb linijką a potem starzy by poprawili w domu. Pamiętam do dziś tekst: "dzwonek na przerwę jest dla nauczyciela i przerwa się zacznie gdy nauczyciel skończy lekcję" Bezstresowe wychowanie to może się sprawdza przy opiece nad jakim zjebanym warzywem co je trzeba przewracać na bok. Normalne dziecko musi poznać różnicę między dobrym i złym zachowaniem bo skąd ma wiedzieć. Niektórzy rozumieją słowa, inni czyny
Zgłoś
Avatar
hitmeme 2023-03-23, 19:05 4
~VeIture napisał/a:

Za moich czasów w szkole uczeń się bał nauczyciela i czuł do niego respekt.
Jakby któryś wpadł na pomysł aby do nauczyciela startować z łapami albo rzucać czymś to połowa klasy po lekcjach by mu to kurwa wybiła dobitnie z tego pustego łba na lata.



To chyba uczęszczałeś do jakiejś szkoły rycerskiej . Od prostowania to byli rodzice . Ojciec to by mi łeb ujebał jakbym takie coś wywinął.
Zgłoś
Avatar
Szymgore970pl 2023-03-23, 20:44
Teraz ten zawód jest wgl nie szanowany,a kiedyś człowiek by dostał lepe i po sprawie
Zgłoś
Avatar
sard 2023-03-23, 23:40
~VeIture napisał/a:

Za moich czasów w szkole uczeń się bał nauczyciela i czuł do niego respekt.
Jakby któryś wpadł na pomysł aby do nauczyciela startować z łapami albo rzucać czymś to połowa klasy po lekcjach by mu to kurwa wybiła dobitnie z tego pustego łba na lata.



po jakich lekcjach, od razu jakby wystartował z łapami dostał by w pusty cymbał i sami byśmy go pogonili z klasy, żeby ją sobie zmienił bo takiego zjeba o dresiarsko-murzyńskich standardach nie chcemy mieć u siebie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie