18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Cytat:

Państwo Islamskie wydało nowy dekret. Od tej chwili zakazana jest hodowla gołębi, ponieważ ptaki te zostały uznane za "obraźliwe dla muzułmanów". Według władz, podczas lotu gołębia można dostrzec zwierzęce genitalia, a to już wystarczający powód, aby wykasować ptaki z islamskiego krajobrazu. Złamanie zakazu wiąże się z poważnymi konsekwencjami. Osoba przyłapana na hodowaniu gołębi może otrzymać grzywnę, trafić do aresztu, a nawet zostać poddana chłoście.



Cytat:

Osobom wychowanym w kulturze zachodniej, niewątpliwie trudno uwierzyć w kolejne wymysły władz Państwa Islamskiego. Czy tym razem naprawdę chodzi o demoralizujące gołębie? Przecież ptak nie jest wynalazkiem zepsutego Zachodu, jest dziełem samego Stwórcy. Czy tym samym Islamiści przyznają, że nie kto inny jak Allah się pomylił, wysyłając w świat stworzenie obrażające ich religię? Absurd zaczyna przeradzać się w paradoks.



nieco więcej tutaj

Teraz i zasrańce mają przesrane...
Zgłoś
Avatar
TB303 2015-07-31, 17:56 53
A myślałem, że poziom ich spierdolenia już dawno sięgnął zenitu - myliłem się.
Zgłoś
Avatar
androgenius 2015-07-31, 18:28 2
Wyobraźcie sobie teraz, że takie dzikusy wygrają z cywilizacją zachodu - gatunek człowieka na stałe uwięziony na Ziemi i niechybne wymarcie jedynej znanej nam inteligencji we Wszechświecie ( oczywiście wymarcie owo nastąpiłoby znacznie wcześniej, później asteroida dojebałaby tylko szmatogłowych ). Taka w odpowiedniej skali czasowej jest stawka
Zgłoś
Avatar
Oponka 2015-07-31, 18:44 5
o kurwa zaczynam szkolić moje gołębie, będę robić naloty
Zgłoś
Avatar
JohnJ 2015-07-31, 20:05 4
Zupełnie jak katolicy. Tylko u katolików Bóg pomylił się i stworzył konopię. Fanatycy są jebnięci i tyle...
Zgłoś
Avatar
Essent 2015-07-31, 20:25 1
Ale są i dobre strony tej ich zjebanej religii,może pozbędą się gównolotów i będziemy mieli auta i szyby wolne od srak.
Zgłoś
Avatar
Autor 2015-07-31, 21:10 9
@andogenius
To nie o to chodzi, te kurwa wybryki natury nie wygrają nigdy z cywilizacją, podkreślam słowo cywilizacja. Bardziej powinno martwić komu na rękę jest przyjmowanie do swoich "domostw" tego typu pojebańców. Taka spierdolina jaka panuje w UE, razi nie tylko człowieka inteligentnego, ale również tych mniej kumatych oswojonych ze swoją kulturą i tradycją. Zadajmy sobie pytanie, który kurwa śmieć jest za to odpowiedzialny. Odpowiedzialny za wyprzedaż naszych trudem zdobytych ziem i cudem powstrzymanych w 1683 r. dóbr intelektualnych, ziem, tradycji, kultury oraz religii.
Sam jestem biernym katolikiem, ale przyznaję, że to co wygłosił Putin do mniejszości narodowych jest godne człowieka prawego, uczciwego i szanującego swoje Państwo. A powiedział mniej więcej tak : " że żadna mniejszość narodowa, nie narzuci rosyjskiej większości swoich roszczeń"
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2015-07-31, 21:36
Były już czelabińskie chomiki bojowe, proponuję wyszkolić czelabińskie gołębie bojowe
Zgłoś
Avatar
uho82 2015-08-01, 10:12 7
w końcu wszystkie ptaki każą wystrzelać, bo w czasie lotu mają kształt krzyża
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2015-08-01, 14:52 2
no kurde no pakować kózkę w kakałko jest ok ale gołębie są haram, no ok
Zgłoś
Avatar
kaiel 2015-08-01, 14:54 1
zakazać używania koła , bo niedługo kozy będą domagać się prawa do jazdy na wrotkach
Zgłoś
Avatar
MojaAdrenalina 2015-08-01, 14:56
chore pojeby
Zgłoś
Avatar
bernardbizda 2015-08-01, 14:57
Poczta. Gołębie to poczta. Wkracza islamska cenzura i tyle.
Zgłoś
Avatar
MaratHS 2015-08-01, 15:10 5
No cóż. W sprawie muzułmanów to ja mam tylko tyle do powiedzenia

Allah akbar motherfuckers

Oglądać od 01:03

Zgłoś
Avatar
Lord_Rzeźnik 2015-08-01, 15:29 3
Przypominam muzułamanom, że Jezus Chrystus PIŁ WODĘ, a chrzci się właśnie w niej!. Niewierni, Żydzi i Chrześcijanie JEDZĄ i PIJĄ napoje! Także ten... Umierać z pragnienia i głodu, bo jedzenie i picie nie jest halal. Wio!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie